Jakie glosniki na przod? [Corolla "95]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam pytanie do uzytkownikow Corolli z rocznika '95 (hatchback 5d). Jaka srednice maja glosniki w drzwiach przednich. Chcialem je wymienic i stad moje pytanie, a nie chce odkrecac na razie tych plastikow (bo jeszcze cos popsuje ).
Druga kwestia to taka, co polecacie. Z tylu mam 2xPioneer 40W i powiem szczerze, ze jak dla mnie to wystarczajaca i moc i jakosc grania. Chodzi o to, jakie powinienem kupic na przod? Mocniejsze, slabsze? O jakiech charakterystyce. Moze polecicie jakies firmy, przy czym nie chce wydawac kosmicznie duzo - myslalem o kwocie do 100zl za komplet.

Dzieki i pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: makoluck dnia 2004-07-07 14:22:31 ]
  
 
Ja też niedawno kupiłem Corollcę 94, zamieżam zamontować radio, ale nie wiem gdzie idą kable na tył. w drzwiach mam głośniki, jak zmieżę to dam znać jakiej są wielkości.Ale możesz zrobić to sam musisz przekręcić osłonkę głośnika( nie pamiętam tylko czy w prawo czy lewo) i już, masz roztaw otworów. wystarczy je zmieżyć suwmiarką. A co do mnie to odpisz jak wiesz gdzie wychodzą te cholerne kable na tył. Z tyłu nie ma nigdzie miejsca na głośniki, wszędzie pełny plastik, ale kable(oryginalne) wychodzą na tył, ale gdzie wychodzą w tym bagażniku?
  
 
Użytkownik makoluck do którego piszesz ostatnio logował się 08-07-2004....
  
 
Cytat:
2006-12-02 12:04:13, MisiekII pisze:
Użytkownik makoluck do którego piszesz ostatnio logował się 08-07-2004....



O ja cie , a ja wlasnie pisalem odpowiedz do niego , nie spojrzalem na date ..... a zawsze to robie


Misiek:
Mod jednak niezastąpiony

[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2006-12-02 12:22:09 ]