Pytanie o Białystok ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem, ze jest dzial gdzie poleca sie zaklady samochodowe itp. ale jutro niespodziewanie bede w Bialymstoku wiec mam szybkie pytanie gdzie kupic/zmienic szybko pasek wieloklinowy bo zaczal mi gwizdac a tak sie sklada, ze od razu musze zmigac do Koszalina i nie chcialbym miec po drodze klopotow. Wiem, ze powinienem to zrobic u siebie na miejscu ale normalnie nie mialem czasu usiasc

PS. Znam lokalizacje salonu opla na wylocie na Warszawe ale tam pewnie ze mnie zedra Moze tam zajechac ?

Z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam
  
 
pasek zmienisz sam, jedynie co Ci potrzebne to klucz chyba 17. Co do sklepow to Ci nie pomoge. Widze ze lecisz w moje strony
  
 
Ok to wiedzialem ale nie bede mial pod reka klucza wiec myslalem, ze moze ktos mi to b.tanio zrobi Dzieki za info A co do ston to czesto w twoich bywam Moze przy okazji wypijemy jakies piweczko ?
  
 
jaj nie widze problemu, przynajmniej pozniej bo akurat teraz jestem na wolnym i siedze w Przasnyszu
  
 
Kluczyk jaki jest potrzebny do tej roboty to
"15" zakładasz na napinacz ciągniesz w prawo, napinacz się odchyla i paseczek schodzi.....robota której podoła nawet ktoś kto ma dwie lewe rączki.
  
 
No dzieki mam nadzieje, ze mnie o to nie podejrzewasz !!!