Bostonka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wiecie jestem nosicielem grożnego wirusa zakaźnego. Zostałem zarażony i zarażam innych. To zmutowana , groźna odmiana o nazwie moto wirus
W wyniku mojej choroby w dniu wczorajszym w ten czy w inny sposób stałem się posiadaczem Bostonki. Zacznę mało typowo od cukrowania, więc chciałbym podziękowac Rafałowi który zgodził się przenieść prawa własności do tego auta na mnie, jestem mu wdzięczny za to. A drugie podziękowanie kieruję do Rafała (drugiego) który mi przewiózł to auto na lawecie za pieniądze na które mogłem sobie pozwolić (jak ktoś będzie chciał coś przewieźć nie po stawkach "z miasta" to na priv tel do Rafała).
A teraz Bostonka:
Auto które kazdy widział chociaż coraz mniej ich się już widuje, dziś jadę jeszcze po części do niej. Ma coś w sobie ten samochód i na pewno z czasem będzie u mnie się coraz lepiej czuła. Więcej coś o niej opowiem jak się za nią zabiorę, powolutku sobie dobrowadzając ją do najlepszego stanu jaki można osiągnąć.
Jestem naprawdę zadowolony niczym Robreg wczoraj po załatwieniu numeru rejestracyjnego o którym marzył.
pozdr Momik Syreniarz
  
 
Momik foty, foty
mów w jakim jest stanie i kiedy spota robimy
gratuluje
pozdrawiam statropolskim
bbrrrrrrrrrrrrryyyyyymmmmmmmmmmbymbymbymbymmmmmm
bbrrrrrrrrrrrrryyyyyymmmmmmmmmmbymbymbymbymmmmmm
bbrrrrrrrrrrrrryyyyyymmmmmmmmmmbymbymbymbymmmmmm
  
 
joł , joł mixol rulez!!!!!!!

foty bedą ale po urlopie bo dziś ostatni dzień w pracy jestem. Na spota flagowego nie dam rady dziś bo prosto po pracy jade po części do Bostonki. Stan Bostonki wymaga ingerencji bo jest nadgryxiona zębęm czasu, ale nic tragicznego - będzie żyć!!!!
  
 
Momik moje gratulacje
a z drugiej strony na głowę już za późno zacznij leczyć się na nogi

a teraz esspecialy for you KLIK KLIK >>>

  
 
Cytat:
2005-07-15 08:12:11, GDA pisze:
a teraz esspecialy for you KLIK KLIK >>>


buehehehehehehe!!!! senkju GAD!!!! zarąbisty kawałek
  
 
Momik jedna sprawa
odpuść sobie mixola, jesli bedziesz robil silnik to jeździj potem na innym oleju, polecam ORLEN Semisyntetic 2T, jest duzo czystszy od mixola a drozszy o raptem 1,5pln/litr
jak chcesz to mam taka PRLowska miarke do Mixola aluminiowa do syrenki, uzywalo sie tego podobno na stacjach wyglada to jak chochelka (jak sie to pisze )
  
 
o senkju nikusss, jestem dopiero raczkującym syreniarzem więc wszelkie dobre rady sa dla mnie bezcenne za resztę zapłace kartą mastercard

  
 
przód auta już rozebrany , więc powolutku bardzo drobnymi i ostroznymi kroczkami idę do przodu
  
 
spływaj z tym watkiem na inne forum... bo mi juz oczy wylazly z zazdrości!!! ja tez chce syrene
  
 
Z mixolem to niestety prawda. To g... a nie olej do dwusuwów. To już Lux 10 był lepszy choć wymagał dokładnego wymieszania. W obecnych czasach wszystkie inne oleje z oznaczenim 2T lub TT są godne polecenia byle nie mixol. Jak mi facet robił szlif w Simsonie to powiedział, że nie daje mi żadnej gwarancji na silnik, jeżeli będę jeździł na mixolu. Przebiegi międzynaprawcze mają być 2 razy dłuższe na nie-mixolach.
  
 
Momik, z myślą o Tobie w Wehikule czasu za niedługo ukaże się przeze mnie opracowany artykuł dotyczący Bostonki. Jest to niestety tylko krótka prezentacja, ale jak byś potrzebował jakichś dokładniejszych materiałów, to daj znać. Aha, i mam też trochę gratów do Syreny, ale głównie mechanika.
Pozdrawiam
Mark
  
 
Cytat:
2005-08-09 20:17:43, MARKHEIM pisze:
Momik, z myślą o Tobie w Wehikule czasu za niedługo ukaże się przeze mnie opracowany artykuł dotyczący Bostonki. Jest to niestety tylko krótka prezentacja, ale jak byś potrzebował jakichś dokładniejszych materiałów, to daj znać. Aha, i mam też trochę gratów do Syreny, ale głównie mechanika. Pozdrawiam Mark


ooo senkju z przyjemnością przeczytam a co do części dobrze wiedzieć i jakby co będę się kontaktował
  
 
Cytat:
2005-08-09 17:21:05, SPAjK pisze:
... bo mi juz oczy wylazly z zazdrości!!! ja tez chce syrene


Spajku już dobrze nie denerwuj się i dla pocieszenia dodam że gdybym jej nie dostał za darmo to nie sądzę abym mógł sobie pozwolić na zakup
  
 
Bostonka fajne auto. Zmienić tylko silnik i napęd i można śmigać.
  
 
Cytat:
2005-08-12 02:59:48, Grzech pisze:
Bostonka fajne auto. Zmienić tylko silnik i napęd i można śmigać.


raczej chyba na to się nie zdecyduję Straciła by wiele ze swojego uroku
  
 
Chociaż przeguby zmień. Na model - Wartburg.
  
 
Cytat:
2005-08-12 09:31:40, Grzech pisze:
Chociaż przeguby zmień. Na model - Wartburg.


o tym myslałem ( nawet od Golfa I) ale do tego jeszcze daleka droga
  
 
wartburgowskie "prawie" pasują i są b.wytrzymałe

a silnik to cały urok tego samochodu
  
 
tez chyba podmienie przeguby na golfa lub warczyburga...chociaz szaleć to ja nie mam zamiaru
  
 
Jak tam prace nad Bostonką idą?
Cytat:
2005-07-15 08:07:18, Momik pisze:
(...) foty bedą ale po urlopie bo dziś ostatni dzień w pracy jestem. (...)


Skończyleś już ten urlop?


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2006-03-31 11:23:10 ]