Traci obroty. Co moze być przyczyną?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Mam problemik z esim. Od kilku dni traci obroty silnika. Krztusi się jak zchodzi z obrotów. Na początku myślałem ze może sprzęgło nierozłacza ale jak chodzi na wolnych obrotach i go przegazuje to spadaja zbyt nisko ok.500obr/min. Jest to tylko moment zadlawienia przy spadku i dalej chodzi normalnie. Najagorzej jak w czasie jazdy skrecam i redukuje bieg dochodzi wtedy wspomaganie i zdaza mu sie stracić oddech i zdycha. Może ktosik spotkał się z takim przypadkiem i podpowie co nieco???
  
 
tez mialem taki problem,,,sprawdz czy przewod powietrza masz szczelny? czy przepustnica powietrza niee "cofa" sie za bardzo (jesli tak to sprobuj wlozyc kawalek "czegos" na bolec przy przepustnicy) i sprawdz czy zjawisko sie niee powtarza. warto sprawdzic stan przeplywomierza. POZDRAWIAM
  
 
w moim autku też tak się czasem działo jak był zimny i pracował na gazie, ale wziołem rozkręciłem bardziej dopływ gazu do gaźnika i teraz nie dławi się i lepiej się zbiera
  
 
Witam!
Sprawdź szczelność układu dolotowego, a jeśli OK to przeczyść silnik krokowy. To on jest odpowiedzialny za pracę na niskich obrotach.
  
 
Wielkie wam dzieki zaraz ide popatrzec i moze cos zdzialam. Mam nadzieje ze w miare mozliwosci tanim kosztem