VW POLO jakie silniki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wtam.Mam zamiar kupic VW POLO 6N ,lub SEATA IBIZE (chyba od 94-98 r.).Jakie byly produkowane w tych modelach silniki, oraz w jakich latach??Wiem ze byl 1,4 60 i 75 konny, ale nie wiem od kiedy byl ten 75 . Jaki polecacie silnik??
Z gory wielkie dzieki za pomoc.
POZDRAWIAM
  
 
Hiszpan ( IBIZA )

Klasa ekonomiczna:
1200 cm3 - 94 r
1300 cm3 - 94-95 r
1400 cm3 - 95-99 r 60 KM
1400 cm3 SXE 98-99 r 82 KM
1500 cm3 - 98-99 r 70 KM
1600 cm3 - 94-99 r 75 KM

Klasa palowo pijcow
1800 cm3 - 94-99 r 82 KM
2000 cm3 - 95-99 r 150 KM

  
 
polecam 1.6 albo 1.4 SXE
  
 
Dzieki TAZ za info, ale raczej na SXE mnie nie bedzie stac, skoro byly one produkowane w 98 - 99.W gre wchodzi 1.4 , 1.6, albo 1.8, tylko mozesz cos wiecej powiedziec o tych silnikach, albo podac jakis link?? glownie chodzi jak to sie zbiera i o spalanie.
Dzieki wielkie.
  
 
Czyli auta ma pokazywac klase na swiatlach ??
poszperam i moze cos znajde
  
 
jakbymk mial Ci doradzic to porpostu doradzil bym tego seata.
Tani i ekonmomiczny
ma 75 kucykow czyli tyle co moj seat a przeciez ibiza jest mniejsza to napewno wiekszego bedzie miala kopa
  
 
Witam..Mam Polówke 6n 1,6 3d..sportline.. samochodzik niczego sobie..jeśli chodzi o kopytko to naprawde nie moge uwierzyć że ma 75KM bo naprawde ma dużego kopa..z silnika jestem jak najbardziej zadowolony bo przy tym myśle z 6-7litrów pali a śmiga ostro..Dodam że to nie jest najszybszy samochód jakim jeździłem żeby mnie nikt nie skomentował że chwale swoje bo nic mocniejszego nie prowadziłem..ale naprawde jak na tak małe autko ma duże możliwości..Ja swoją sprzedaje gdzieś za miesiąc ale ze względu tylko na to że chce właśnie coś mocnieszego a polo jest w cenie ale naprawde z żalem serca bo polubiłem te autko. Pozdrawiam i witam bo to mój pierwszy post na forum.
  
 
Krotko mowiac Jaeyez proponuje sprzedaz swojego auta!!!!!!! ehehe

A Ty slik nie znasz moze jakichs blizniaczek w kowarach ktore w tym włąsnie miesiacu przyjechały tam do babci. Pozdro!!
  
 
Hehe..może to troszke tak wyglądać ale to nie jest ogłoszenie Narazie sobie chwale moją polóweczke i nie sprzedaje a silnik 1.6 75KM polecam
  
 
Cytat:
2005-08-18 21:43:35, uszek pisze:
A Ty slik nie znasz moze jakichs blizniaczek w kowarach ktore w tym włąsnie miesiacu przyjechały tam do babci. Pozdro!!


Niestety nie znam, bo ciagle pracuje (zbieram na auto) i praktycznie wcale mnie nie ma na miescie i nie wiem co sie dzieje
  
 
Nie chce zaczynac nowego tematu, wiec zapytam sie tutaj!
Znalazlem polowke 1,6 95 r 114 tys, ogladalem ja, ale nie jezdzilem bo miala robiona zawieche.Z moich pierwszych wrazen autko jest ok, ale cos jest nie tak.Gdy odpalam silnik jest taki zgrzycik, kolega moi ze to rozrudsznik nie odbija. Czy to jest duza usterka, czy da sie to zrobic??
2 sprawa to to ze czuc benzyne.Czy to moze byc sonda lambda???
Dzieki za pomoc
POZDRAWIAM
  
 
Kolega ma rację, to pewnie rozrusznik (wymienisz w nim bendiks i powinno być OK). Co do zapachu benzyny, to nie piszesz kiedy ją czuć (po rozruchu, silnik zimny czy ciepły, czuć spod maski czy z wydechu itp.). Najpierw trzebaby sprawdzić świece, przewody WN, szczelność pochłaniacza par paliwa i zrobić analizę spalin.