"nowe posty od ostatniej wizyty" problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowe posty zaznaczone są tą czerwoną książeczką - gdy weje przeczytać jeden temat i później wyjdę do głównego menu żeby zobaczyć następne nowe wiadomości znikają mi te czerwone książeczki i muszę intuicyjnie szukać tych postów bo nie wiem które s nowe a które stare - Czy wy też tak macie? czy ja coś robię nie tak?
  
 
też tak mam
  
 
hyh a mi walsnie nie znikaja po przeczytaniu i tesh musze na czuja szukac nowych postof
  
 
Tez i umnie jest tak jak i u was
  
 
No i co teraz zrobimy? tak być nadal nie może bo jak będzie więcej tematów to się pogubimy...
  
 
a ja patrzę na datę i godzinę ostatnich postów. posty są przecież wyświetlane według "osatniej odpowiedzi"
  
 
Niestety . ja przerabiqam problemy z Motonews od jakichś trzech miesięcy. ALe chyba nie ma ideałów. Po prostu - trzeba czytać
W sumie to niezły impuls do tego aby na forum wchodzoć jak najcześciej
A problemy rozwiązuje tutaj - DAEMON
 
 
Witam po raz pierwszy na nowym forum

słuchajcie sprawa ma sie tak, korzystajcie po przeczytaniu tematu z linku - Powrót do poprzedniej strony a nie z opcji przeglądarki i bedzie ok - to po pierwsze, a po drugie to akurat u mnie osobiście nie występuje ten problem - korzystam z MSIE 6,0 z ostatnim servispackiem, i tak dla porządku dodam że "cookies" jest ustawiony na 30 minut - czyli praktycznie po 30 minutach czerwone teczki powinny znikać

pozdrawiam
  
 
ok dzięki trzeba będzie ten system wypróbować