Pomocy, jak wzmocnić wahacz w maluchu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może wy mi powiecie jak wzmocnić tylny wahacz w maluchu, bo mój raczej jest za słaby i poprostu sobie pękł!!!!
  
 
a to niedobry wahacz No najlepiej wymienic ale pewnie brak czasu.Odradzam skleic kropelka
  
 
A ten wahacz jest juz zlamany czy tak naderwany??Bo moze spaw by cos pomógł
  
 
nie ma chyba jakiegoś sposobu na to bo nie słyszałem nigdy ale jest natomiast sposób na inne półosie tutaj

a co do wachacza to tylko wymiana na nowy
  
 
wahacz jest peknięty na odcinku 3cm na wysokości przegłubu
  
 
a jeśli chodzi o spawanie to chcętnie, tylkokto mi to o tej porze pospawa
  
 
No o tej porze to juz tylko ratuje wlasna spawara.Ja niestety niemamszkoda bo wytrzymalo by to jakis czas nawet
  
 
Ja w poniedziałek juz bym kupił nowy wahacz, ale kurde nie wiem czy ten wytrzyma do jutra i jutrzejszą jazdę
  
 
Do jutra wytrzyma ale czy jutrzejsza jazda ??hmmmmmmm ciezka sprawa.Zeby tylko na placy nietrzeba bylo do domu malca niesc.Ciezka sprawa
  
 
chyba zaraz gdzieś odzwonie kumpli ze spawarkami co by mi to pospawali, bo wsumie wahacz jest jeszcze zrdowy nie ma rdzy na nim, bo chciałbym coś jutro pośmigać na lotnisku
  
 
Niestety nieudało się pospawac wahacza, okazało się że jest wyrwany przy mocowaniu piasty(wyrwane 2 śruby), ale zostały jeszcze dwie więc bedzie okazja do ich wyrwania jutro na lotnisku, a trasa całkiem przyjemna