Panasonic rdp 920

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć. Słuchajcie pojęcie mam mgliste o radiach. Maqm problem z tym radiem a mianowicie to że: radio gra pod warunkiem że Vol nie jest wyższy niż 15 . Czyli jak gra bardzo cicho. Jak tylko przekroczysz tą skale odrazu zapada cisza w głośnikach . Sądze że jest to końcówka mocy. Bo stało się to gdy mój mądry ojciec postanowił sprawdzić jak głośno gra i rozkręcił je do końca :/. Po tym się to stało. Chciałem sie zapytać ile oriętacyjnie kosztuje wymiana końcówki mocy w takim radiu i czy wogóle to ma sens? Dzieki i pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Janek_125p dnia 2005-09-02 17:06:45 ]
  
 
Dobra na to pytanie nikt nie znało odpowiedzi, ale cóż lecimy dalej Jest teraz taka sprawa, która dotyczy tego samego radia. Mianowicie na początku radyjko czytało wszystkie płytki jak leci. Potem było trzeba je wkładać do czytnika po 2 czy 3 razy. Nom potem przeczyściłem laser płytą do czyszczenia i trochę się poprawiło. Ale teraz można powiedzieć, że wszystko padło. Żeby teraz odczytać jakieś CD trzeba nie wiem z 60 raz wkładać cedeka. I tu moje pytanie. Czy trzeba wymienić laser? Jak tak to, jaki to rząd wielkości ceny? I czy można na przykład od czegoś innego podpasować laser czy musi być od takiego modelu? Dzięki z góry.
  
 
laser padli wymianka ok 100zł najlepiej orginalny wstawic;]
  
 
Dzięki. a jak można dczytać jaki to rodzaj laseru ? Czyli jaki to model żebym wiedział co kupić ? Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Janek_125p dnia 2006-05-04 10:28:27 ]