Odkljona podsufitka--jak przykleić?

  szukane wyrażenia:   podsufitka
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka. Prałem dziś podsufitke i poodklejała sie wszędzie gdzie tylko zaczołem ją czyścić. Co zrobić aby ją przykleić.
  
 
Budapren, klej poli...cośtam, klej do obuwia. Koniecznie bezbarwny. Można też kropelką. Pamiętaj, żeby suszyć w pionie, nie na słońcu i mocno spłukać....
  
 
a nie pozostaja slady?????
  
 
Cytat:
2005-10-11 17:56:47, Malenstwo_WSH pisze:
a nie pozostaja slady?????


A masz na myśli pranie, czy klejenie?...
Po praniu (wypróbowałem chyba wszystko) płynem do mycia naczyń-obficie spłukać, przemywając kilkanaście razy wodą i przecierając szczotką. Powiesić w przewiewnym, ale nie słonecznym miejscu koniecznie w pionie (wieszałem razem z praniem na sznurku). Jeśli chodzi o klejenie-kropelka nie pozostawia śladów, klej polimerowy w rozsądnych ilościach również.
  
 
a jak kleić? na całej powierzchni czy miejscami? całej nie wyprałem bo zaczeło sie odklejać.Dzięki za pomoc.
  
 
Jak są duże łaty, to i tak niewiele zdziałasz. Możesz pojechać klejem polimerowym, ale przed dociśnięciem poczekaj chwilkę, aż Ci lekko wyschnie, żeby nie przesączyć. Może watro kupić drugą podsufitkę (do hatchbacka 30-50pln)?Klej etapami-jakbyś rozwijał dywan co kilka cm. Możesz też zapytac tapicera, mają tam specjalne kleje. Najlepiej wypróbuj gdzieś na mało widocznym skrawku, jak Ci to trzyma (musisz wcześniej odtłuścić powierzchnię).
  
 
miesiąc temu przerabiałem ten sam problem, kup klej w sprayu, ja kupiłem w sklepie z farbami, koszt ok.30pln, kleiłem na 2 razy tzn. zerwałem do połowy oczyściłem twardą szczotką całą gąbke i przetarłem szmatką z benzyna ekstrakcyjna, spryskujesz klejem i powoli przyklejasz mocno naciągając i dociskając, druga strona tak samo, troche czasochłonne i stresujące zajęcie, ale przy odrobinie zdolności manualnych można to zrobić dobrze i ładnie
życze udanego klejenia
pozdrawiam
  
 
Szacuneczek Kobretti
Mi się też przyda!
  
 
Cytat:
2005-10-11 18:54:11, surec pisze:
Jak są duże łaty, to i tak niewiele zdziałasz. Możesz pojechać klejem polimerowym, ale przed dociśnięciem poczekaj chwilkę, aż Ci lekko wyschnie, żeby nie przesączyć. Może watro kupić drugą podsufitkę (do hatchbacka 30-50pln)?Klej etapami-jakbyś rozwijał dywan co kilka cm. Możesz też zapytac tapicera, mają tam specjalne kleje. Najlepiej wypróbuj gdzieś na mało widocznym skrawku, jak Ci to trzyma (musisz wcześniej odtłuścić powierzchnię).

nie bardzo drugą bo mam koloru beżowego, jak szukałem kokpitu do mojej essinki to takiego koloru nie ma więc pewnie i podsufitki też nie będzie.Dzięki za pomoc.
  
 
i jak przykleiłes??
ja mam to samo...w kilki miejscach porobiły mi sie bomble...próbowałałem tym bonatermem z allegro (wstrzykiwałem strzykawką ale klej sie przesącza przez tkanine i zostawia plamy??
jest jakis lepszy sposób czy czekać az całą tapicerka mi odpanie??