Ubezpieczenie LINK4 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TU Konkordia, łada 1.5 pakiet AC na 9tyś, OC, NW + ubezpieczenie mieszkania za 950pln za 12 miesięcy...
  
 
Konkordia? U mnie w miescie tak sie nazywa zaklad pogrzebowy
  
 
Hmmm wszystko pięknie i ładnie, ale jakoś ta firma do mnie nie trafia. A juz totalnie boję się jak ktoś mnie puknie i wyciągnie kwit z Link4. To od razu POOOOLICJAAAAAAA!
  
 
zaplacilbym chyba tylko 20% mniej, co mi sie nie oplaca . nie pamietam dokladnej kwoty, ale cos krecili. i jeszcze jedno, czy to jest normalne ze jak dzwonie tam by mi powiedzieli stawke to oni wszystkie moje dane potrzebuja???do tego jest chyba potrzebna miejscowosc i wiek kierowcy(no i jakie auto ). koles chcial wiedziec wszystko, cos mi tam smierdzi
  
 
Chciał wiedzieć wszystko bo musi wyrobić "normę" i chciał cię wpisać na listę jako przebadany
  
 
Cytat:
2003-05-30 22:17:39, MAJCHAL pisze:
Hmmm wszystko pięknie i ładnie, ale jakoś ta firma do mnie nie trafia. A juz totalnie boję się jak ktoś mnie puknie i wyciągnie kwit z Link4. To od razu POOOOLICJAAAAAAA!



Do mnie też nie trafia. Poczytajcie to.
  
 
Ja zapłaciłem na cały rok 470zl w 4444444444 zamiast 720zl - warta. Co jak co. Na OC to sobie bym pozwolił. AC wolałbym w pzu/warcie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
DOKŁADNIE tak jak mówisz. Ja OC na malucha też tam sobie zafundowałem, za całe 400 zeta na rok. W sumie OC jest nie dla mnie. I zgadzam się AC wszedzie byle nie w LINK4, bo maja za dużo kruczków w OWU. A tak w ogóle to firma jest z kapitałem holendersko-izraelskim.
  
 
Jeden znajomy stwierdzil ze ten wypis na stronie to bzdura, a bardzo mozliwe ze takie paszkwile tworza ludzie z PZU czy Warta wlasnie w celu eliminacji konkurencji, wysoce prawdopodobne nie sadzicie??
  
 
Opiszę własne doświadczenia z panienką z link4...
Niedługo kończy mi się OC więc postanowiłem podzwonić , dowiedzieć się gdzie taniej - w wLink4 czy wkontynuacja w GENERALI... Autko mam zarejestrowane na ojca, żeby było taniej, a ja jestem jako współwłaściciel. , bo mam mniej niż 24 lata. Ale gości w Link 4 to nie obchodzi, pytają kto jeździ najczęściej autem w takm przypadku i zastrzegają sobie umieszczenie adnotacji w polisie "że autem nie jeździ osoba poniżej 24- ego roku życia". Ma to oczywiście swoje konsekwencie prawne. Ponieważ przyznałem że to ja najczęściej jeżdżę swoim autem to dodali mi do swojej stawki 400 zł zwyżki z tytułu nie posiadania 24 roku życia. I łączną kwotę -przy 10%- za bezszkodową jazdę - wyliczyli mi 1300 zł ..za silnik 1.6 ...Zdzierstwo

Natomiast we własnej ubespieczalni GENERALI za to że kontynuuję u nich dają mi "spory"!!!!!!!!!!! rabat i przy 10 dopiero % za bezszkodową jazdę , wyliczyli mi OC + NW 720 zł/ a samo OC 680 zł... Za cały rok - oczywiście...Czyż nie zajebiście?
  
 
Cytat:
2003-10-16 15:56:29, Venus pisze:
Jeden znajomy stwierdzil ze ten wypis na stronie to bzdura, a bardzo mozliwe ze takie paszkwile tworza ludzie z PZU czy Warta wlasnie w celu eliminacji konkurencji, wysoce prawdopodobne nie sadzicie??



Ja wcale tak nie sądzę. Czy ta kilkuprocentowa prowizja dla agenta może o tyle podwyższać składkę?? Przecież link4 musi też płacić telemarketerom. Uważam że po prostu zarabiają na czym innym, np. na takich przypadkach jak przytoczony przeze mnie.
A może to tylko mój brak zaufania??
  
 
Ja podam tylko cytat z odpowiedzi LINK 4 pewnemu pacjentowi...Bardzo mnie smieszy ten tekst ))

Cytat:
Wyjaśniliśmy również Panu X, że podana przez niego wartość samochodu -
około 80 000 złotych - nie ma zastosowania do jego pojazdu ? ponieważ jest to
samochód zakupiony jako ?złom użytkowy? ze szrotu i przywrócony do stanu
używalności (przy zastosowaniu dużej ilości mas wypełniających, włącznie z
elementami nośnymi !!!). Odbudowanie samochodu nie jest niestety (dla Pana X)
równoznaczne z uzyskaniem przez ten samochód wartości podawanej przez Info-
Eksperta."


  
 
polecam ten jeszcze dość swierzy temacik
link4
  
 
Ale z drugiej strony facet który skarży się na Link 4 pisze że oferowali mu 13,5 tys a auto według niego jest warte 80 tys. Zapomniał dodać że w odpowiedzi Link4 wycenili wartość uszkodzoneego auta (po kolizji ) na ok 44 tys i zaproponowali mu wypłatę tych 13,5 tys + odkupienie reszty auta za te 44 tys. A więc gość mógł dostać 57,5 tyś. Dalej uważam że zapłata 57,5 tys za auto warte 80 tys to zdzierstwo ale już trochę inaczej wygląda niż z relacji poszkodowanego. A jeśli auto rzeczywiście było po jakimś konkretnym crash-u (jak niejedna Beemka i Audica ) i było łatane byle jak to i nie ma się co dziwić że że wycenili go niżej niż te 80 tys. A wszyscy słyszeli o róznych wałkach na niekorzyść ubezpieczyciela.
Dla jasności dodam że też nie mam zaufania dla firm które działają na telefon, ich baza danych też jest tragiczna: np. nie dopuszczają że może być np. Łada 2105 z silnikiem 1500 czy Łada 2107 z silnikiem 1300. Dla nich 2105 ma silnik 1300 a 2107 silnik 1500 i koniec dyskusji. Na forum F&F również opisywali problemy z maluszkami z silnikami SC 1,1 - podobno Link4 również nie przewiduje takiej okoliczności. Ja mam OC w PZU i przy max. Zniżkach płacę 250zł / rok przy pojemności 1,2 i nie zamierzam nic zmieniac.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Cytat:
2003-10-16 19:46:22, andrzej_krakow pisze:
(...) Na forum F&F również opisywali problemy z maluszkami z silnikami SC 1,1 - podobno Link4 również nie przewiduje takiej okoliczności. Ja mam OC w PZU i przy max. Zniżkach płacę 250zł / rok przy pojemności 1,2 i nie zamierzam nic zmieniac.
Pozdrawiam
Andrzej


Link do wspomnianego tematu na F&F: Link4 - Przeszczepom dziękujemy !!!!!!!!
Mogę tu tylko powtórzyć co tam napisałem.
Ja jak znaczna część posiadaczy 25-letnich samochodów ubezpieczony jestem w PZU - w końcu tylko po to brałem "weterana szos" . W tym Link4 to bym mial jazde po zmianie silnika na 2.0 pewnie wiec sie ciesze ze tego nie zrobilem choc przeszlo mi to przez mysl
OC za 1.3 bez zadnych znizek z mojej strony i ze zwyzka +30% za wiek (skubance do 26 juz podniesli) placilem 338zl/pół roku, czyli chyba nieźle sądząc po Waszych (nie wszystkich ofcoz) stawkach .
Myslalem ze mnie ch.. strzeli - pół tysiąca za rejestracje + OC Ale doszedłem do wniosku że PZU było, jest i będzie, a jak to bedzie z Samopomocą i innymi wynalazkami to nie mam pewnosci. Moze sie myle ale PZU na miejscu było i najtaniej wyszło i juz zaczalem zbierac znizki
  
 
a ja opłaciłem OC w LINK4 i wyszło mi 470 na rok w daewoo było 730 więc na moją korzyść a nie zamierzam w nikogo walić zobaczymy co będzie w przyszłym roku zawsze sie moge przenieść ze zniżkami
  
 
Ja mam oprócz tego przyczepe na siebie w PZU (od 1997) i dzięki temu wypracowałem sobie wszystkie zniżki.
Uwaga - OLO posiada obecnie 60% zniżki na OC za bezwypadkową jazdję - i co wy na to?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-10-17 13:40:56, OLO pisze:

Uwaga - OLO posiada obecnie 60% zniżki na OC za bezwypadkową jazdję - i co wy na to?




Nie ty jeden
  
 
No to gratuluje OLO, mozna uznac fakt ten za osiagniecie
  
 
Cytat:
2003-10-17 13:40:56, OLO pisze:
Uwaga - OLO posiada obecnie 60% zniżki na OC za bezwypadkową jazdję - i co wy na to?


chwalipieta, chwalipieta!