Polonez 2000 OBR - replika warta kilku ujęć...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Rocznik 1980.

Sądze ze w erze wszendobyliskich replik Fiat 125p Monte Carlo i Akropolis , replika FSO Polonez 2000 zdaje sie byc ciekawa propozycja.
Egzemplarz ze zdjec trafł pod dach ACM-Racing na maly servis ,remont instalacji i delikatne dopieszczenie, stad fotki.Pomysl na samochod bardzo ciekawy, wykonanie w ramach wolnych roboczogodzin wlasciciela, a takze bardzo niski budzet koncowy sprawil ze warto bylo pokazac go w kilku ujeciach.

Silnik oczywiscie 2000 DOHC z fiata 132 zasilany jednym gaznikiem ( narazie ) , przeniesienie napedu skrzynia 131 + wał . Silnik seryjny. W planie oczywiscie - gadżety z epoki : Pittatore , Alquati i Colloti...oraz klika innych wloskich nazwisk.
Felgi to bardzo poszukiwane CD30 w wersji OBR czyli 7" x 13" (seryjnie bylo 5,5") obute sa w wyczynowe Stomilowskie Z-Zety 185x13 . Zawieszenie obnizone. Amortyzatory seryjne.

Srodek:
-klatka z epoki
-kubelki Vantage
-deska stylizowana na OBR'owska
-system gasniczy , szelki itpe...

Ogolnie rzecz biorac bardzo, bardzo ciekawa alternatywa.





  
 
ladny resoraczek
  
 
more picture please wnętrze, silniczek, tył itd pikny
  
 
zauwazylem ze Qba pokazuje wylacznie zdjecia zewatrz i po skonczonej robocie. nic z srodka prac ani srdoka auta. Skoro macie taka powazna firme chyba niewstyd Ci pokazac cos wiecej niz pare fotek z dystansu.
  
 
sądze ze Twoją prośbe Qba spełni.. zleć no raz dwa do garażu i zrób foteksa
czekamy!!
  
 
ano. takie foto z pracy fachowców. kazdy sie chawli pracami (ja np z remontu swapa podawalem w miae na bieząco). wiec prosimy o to samo.
  
 
bardzo ladny poldus,uznanie dla tego czyja to byla wizja tego samochodu
  
 
Fajne autka robicie, mi się jak najbardziej podoba.
Oby więcej ciekawych aut i wytrwałej cierpliwości przy niektórych komentarzach na tym forum.
Pozdrawiam
  
 
chyba się pomyliłem bo tego autka nie robiliście, w każdym razie ładne autko do Was przyjechało
  
 
fotek z prac nie mam bo to nie NASZE autko.
Srodek jest jeszcze nie dokonczony, ale oto jego foto:






reszta po weekendzie.

  
 
A na allegro teraz chyba sa jakies hample niby z poldka 2000, jakies ATE czy coś takiego, tylko źe cena to 600 :/ A jak mi się poldki nie podobają to takim nawet mógłbym jeździć
  
 
a na gaz to to jeździ?

fajne fewlgi, ale polonezow to ogolnie nie lubie, zadnych

i przylaczam sie do prosby, wiecej fotek ze srodka itp.
  
 
Ja tam Poldki uwielbiam (sam miałem kilka sztuk w tym 2.0) a ten wygląda przednie. Piękny jest
  
 
Jesli poldek to tylko 2.0 borewicz. fajowy jest i tyle. tylko dolot kiepski.
  
 
Cytat:
2005-10-29 19:51:00, Drag-On pisze:
A na allegro teraz chyba sa jakies hample niby z poldka 2000, jakies ATE czy coś takiego, tylko źe cena to 600 :/ A jak mi się poldki nie podobają to takim nawet mógłbym jeździć



a jeszcze 2 lata temu mialem okazje mieć takie tarcze zaciski i cala przednią belke za 300zł i uwazałem że to drogo
  
 
oj panie koniu... ale jak ty na zlot bez piwa jeździsz
  
 
Cytat:
2005-10-29 19:15:26, Pat_kdb pisze:
ano. takie foto z pracy fachowców. kazdy sie chawli pracami (ja np z remontu swapa podawalem w miae na bieząco). wiec prosimy o to samo.




nie każdy ...


co do poldka,to ładny,ale jest tak samo "wszedobylski" jak MC i Akropol


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2005-10-29 23:00:45 ]
  
 
Cytat:
2005-10-29 21:34:23, Koniu pisze:
a jeszcze 2 lata temu mialem okazje mieć takie tarcze zaciski i cala przednią belke za 300zł i uwazałem że to drogo



pamietam, wtedy ja je miałem brac po tobie, była kwestia podmianki we własnym zakresie,,,,,,,
  
 
Cytat:
2005-10-29 22:58:31, mar125 pisze:
nie każdy ... co do poldka,to ładny,ale jest tak samo "wszedobylski" jak MC i Akropol [ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2005-10-29 23:00:45 ]



No te MC/Acropolisy i Poldki 2000 to strasznie wszędobylkie. Normalnie jakby je tak wszystkie do kupy zebrać to by ich może ze 20 było, a niech strace 30!!!!!!!!!!!! Na całą Polske. Strasznie popularne auta
  
 
po 2 na wojewodztwo. z czego polowa w garazu.