Prośba o poradę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Unidena 510 i antenki President 45 cm dł. Co do radia byłem przekonany natomiast na ta antenkę skusił mnie koleś ze sklepu powiedział że jak nie będe zadowolony to mogę przyjechać i za dopłatą wymieni mi na inną.

Podpowiedzcie proszę bo moje doswiadczenie w temacie jest bardzo mizerne

pozdro
  
 
ja bym pojechał i wymienił na cos dłuzszego, 45cm to naprawde niewiele (jesli chodzi o anteny )
  
 
Ja korzystałem z antenki Midland 68 cm. i wymieniam na Hustlera , taż magnes. ( z Midlanda nie jestem zadowolony )
pozdrowionka bajo
  
 
Ja tak sobie myślę, że niedługo Hustler przestanie Cię satysfakcjonować.
Pomiń ten krok pośredni i kup od razu jakąś konkretniejszą (pod względem wymiarów i parametrów) antenkę.

Wszyscy którzy zaczynają przygodę z CB zarzekają się że nie chcą 150 cm, jednak po kilku próbach w końcu zmieniają zdanie.
Wiem to po sobie, zacząłem od Floridy i upierałem się, że nie ma w ogóle mowy o antenie 150 cm. Teraz mam Marylanda 7/8 - 150 cm...

Niedawno przekonywałem kolegę, żeby zamiast Hustlera kupił od razu coś dłuższego. Twierdził, że na pewno mu wystarczy... A potem się w to wszystko wciągnął, spotkał się z ludźmi, którzy siedzą w tym już dłużej i mają konkretniejsze sprzęty i zachorował na dłuższą antenkę... Myśli jak sprzedać Hustlera i kupić Marylanda albo Alabamę
  
 
Tak wogóle to myślę o zmianie radia z Alana 100 Plus na Unidem 510 i antenkę montowaną na stałe Alana z Hustlwrem jako komplet łatwiej mi będzie sprzedac
pozdrawionka-bajo
  
 
Czy ja wiem... Jeśli chcesz sprzedać to co masz to tym bardziej moim zdaniem szkoda kasy na Hustlera, w komplecie z Alanem dostaniesz za niego na pewno mniej niż zapłacisz...
Teraz masz zapewne Midlanda 18-244, sprzedaj to jako komplet z "100+" - ja bym tak zrobił Nie wygenerujesz niepotrzebnych kosztów
Do uzyskanej kasiorki dołożysz i kupisz Unidena + jakąś dobrą antenkę
  
 
Masz świętą rację Tylko ze antenka Midland na 6 lat i nie wygląda okazale i jakościowo.
Do wiosny jeszcze trochę czesu , a samego hustlera też sprzedam.
Zastanawiam się nad anteną na stałe do osobówki AT 900 lub AT 1200
bajo
  
 
Ja też kilka dni temu zakupiłem 510 + Florida i jak narazie fajnie to śmiga (jak dla laika, ale pilnie czytam dziś forum). Pewnie ze mną będzie jak z Wami - 45 cm zamienię za jakiś czas na 150 cm w miarę rozwoju.
Kupiłem tą antenkę bo się jej nie stroi (wg sprzedawcy - co Wy na to??), a zależało mi żeby sprzęt jak najszybciej przenosić do innego autka i łatwo mieścił się do kufra (a mam mały).

Pozdrawiam - piwa wieczorem
  
 
I stało się. FLORIDA poszła w odstawkę ( będzie do innego auta ), a na dachu już zainstalowana NEW ALASKA.
Od razu słychać efekty zmiany.
  
 
Floride tez sie stroi.... chyba jakis serwis "lewy" byl ,ze nie wie o tym