Warszawski spot przedświąteczny 17-18.12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lepiej późno niż wcale - wyszło ze znów ja muszę posprzątać.

Najpierw to co już było:
Cytat:
2005-12-12 21:53:54, Krzysiu1981 pisze:
W jednym z postów Sołtys napisał: może jakiś spot przedświąteczny w Warszawce sobie zrobimy???? zaproponujcie coś - jeśli o mnie idzie,to w grę wchodzi sobota lub niedziela

2005-12-12 22:47:51, kieleczek pisze:
a jakby co ja też mogę?

2005-12-12 22:56:35, kuba pisze:
Wszyscy mogą Najlepiej w oddzielnym wątku spocików warszawskich (żeby co niektórzy nie myśleli że znowu coś będziemy naprawiać )

2005-12-13 06:41:53, kieleczek pisze:
No to z niecierpliwością czekam na jakieś ustalenia i chętnych i oby do zobaczenia.

2005-12-13 07:06:01, gumbas-66 pisze:
proponuję w ten weekend. może na Spalonej?

2005-12-13 08:47:38, Solltys pisze:
Spalona? - nie ma takiej ulicy w rozkładzie warszawskim JAK TO NIE! Marios mi ruchacza podeśle pocztą do piątku to przy okazji spotu mi wymienicie gratis - ja będę bawił szkodnika Najstarszy stażem WYSTĄP! DO WĄTKU ŚWIĄTECZNEGO - PISZ!

2005-12-13 09:17:15, kieleczek pisze:
No właśnie gdzie ta Spalona?

2005-12-13 20:51:27, gumbas-66 pisze:
zajżyjcie tu

2005-12-13 21:22:57, kieleczek pisze:
i wszystko jasne a ja ciemny nawet kiedyś ten post przeglądałem, jak widac kojarzenie już nie to

2005-12-14 10:19:51, Solltys pisze:
Gumbas Ty chyba z księżyca spadłeś I co my będziemy tam robić przy tej pogodzie? Grzyby zbierać? Przetrwanie zależałoby od dużej ilości % - a potem co? Omesie same porepczą do domciu? Tu knajpy trzeba i dużego parkingu. W cieple i z widokiem na Bestie. Teraz to nawet Bar-Barka na żerańskim mi nie leży - dużo wilgoci i szkodników trza cały czas pilnować. A mój rozrusznik to kto wymieni?

2005-12-14 22:42:18, gumbas-66 pisze:
Bartek, a byłeś tam ?

2005-12-14 23:02:29, kuba pisze:
Na Spalonej teraz zimno.

2005-12-15 06:43:41, gumbas-66 pisze:
No cóż taka pora roku więc jest zimno

2005-12-15 10:08:36, kuba pisze:
W dodatku mokro i błotnisto Proponuję, tak jak pisał solltys, jakąs knajpę z widokiem na bestie i szkodniki



A teraz konkrety:
Czas:
Ja stawiam na sobotę i to najlepiej za dnia czyli 13-15 noo chyba że będziemy oglądać głównie nasze gęby a nie bestie - nad niedzielą się jeszcze zastanowię

Miejsce:
Trzymajmy się środka, bo kurna nie chce mi się z prowincji na inną prowincję jechać - najchętniej nie przekraczałbym wisły .
No nie mam pojęcia gdzie.
Tak na szybko do podreptania przy Omegach to może być parking np.w C.H. Arkadia p.-2 czerwony (zawsze pusty).
Co do knajpy to naprawdę nie mam pojęcia gdzie się zaczepić trza by rodowitych warszawiaków popytać
  
 
Cytat:
2005-12-15 11:06:24, Solltys pisze:
... Co do knajpy to naprawdę nie mam pojęcia gdzie się zaczepić trza by rodowitych warszawiaków popytać



Pub "Dziki" na Chomiczówce w lesie. Parking jakiś jest, posiedzieć i pogwarzyć również jest gdzie. Tylko to straszne zatyłkowo jest
  
 
no to jak byscie stawiali na niedziele, to bym sie zalapal, sobota nawet nie wchodzi w gre, niedziela to na 15 a nawet blizej 16 moglbym byc, wczesniej sie nie wyrobie, jak by nie patrzyl 550km do przejechania aby sie spotkac z Wami
  
 
OPTUJĘ ZA NIEDZIELĄ, MIEJSCE KUBY NIE JEST ZŁE. KUBA DAJ BLIŻSZE NAMIARY
  
 
I znowu oderwiecie mnie od niedzielnego obiadu
W niedzielę nie gwarantuję, że będę i to w dodatku po 15.

Gdzie ten BAR?
  
 
Cytat:
2005-12-15 15:11:53, kuba pisze:
Tylko to straszne zatyłkowo jest



Podaj wspolrzedne GPS
  
 
no to zem namieszal z ta niedziela
  
 
Cytat:
2005-12-16 12:02:45, 3 pisze:
Podaj wspolrzedne GPS



Edit: nie Chomiczówka tylko Choszczówka
Specjalnie dla Ciebie podaję współrzędne, o które prosiłes mnie wczoraj telefonicznie 7;43
A co do namiarów na Dzika. Modlińska w stronę Jabłonny, w prawo w Mehoffera, prosto, za przejazdem w lewo w Piwoniową, do końca ulicy i w prawo , troszkę wybojów i po lewej stronie będzie Dziki.
Mapki niestety nie zapodam


[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2005-12-16 13:44:40 ]
  
 
Pewnie gdzieś tu na ul.Chlubnej:


A może jednak sobota?
  
 
Nie pchac się tak do tego spota, bo miejsc zabraknie

Dobra, widzę że do soboty mało zostało więc pozostaje niedziela.

Ja nie gwarantuję że będę, ale będę miał czujność na Was.

Miejsce już znam, dzień NIEDZIELA, ustalcie jeszcze konkretnie godzinę rozpoczęcia.
  
 
Noo, w niedziele, to moze i ja sie pojawie.
A tam na tym wygwizdajewie, to bedziemy na dworze siedziec, czy jest sie gdzie schowac w cieplym ?
  
 
więc niedziela, ale o której ?
  
 
no dobra, czyli ja sie zjawiam, tylko o ktorej no i gdzie, moze byc arkadia bo wiem jak jechac ,
  
 
Cytat:
2005-12-16 23:57:15, Vino pisze:
Noo, w niedziele, to moze i ja sie pojawie. A tam na tym wygwizdajewie, to bedziemy na dworze siedziec, czy jest sie gdzie schowac w cieplym ?



Jest pub Dziki
Godz.13 będzie chyba dobra.
I żeby nie błądzić, proponuję się spotkać na Modlińskiej przy BP z McKwaczem (za kanałkiem po lewej stronie).
A mapka solltysa idealna. Dziki jest właśnie przy Chlubnej
  
 
no to sie zjawie, no chyba ze nie dojade
  
 
Godzina 13 będzie git - no chyba że szkodnik odmówi współpracy i zaśnie później wtedy dojadę prosto na dziko .

Gdyby się Wam nie chciało jechać dalej i zostaniecie w oparach frytek to Kuba daj cynk na tela.
  
 
Oki. to o 13 na BP pod mc kwaczem na parkingu przed tym ostatnim Tylko nie bede mial za duzo czasu bo o jakiejs 14:40 bedziemy (ja i drugie ja ) musieli sie zwijac. Miejmy nadzieje ze cos bezalkoholowego w tym pubie bedzie
  
 
Co tak zacichli ee? Do dupy było, nie?
  
 
Cytat:
2005-12-20 12:54:49, Solltys pisze:
Co tak zacichli ee? Do dupy było, nie?



Pewnie jeszcze nie wyszli z szoku po usłyszeniu arii torreadora z opery Carmen czy jakoś tak
  
 
Przyko mi bardzo, lecz nie mogłem byc dłużej. Miło by było posiedzieć i pogadać dłużej w gronie przyjaciół . Szkoda, obowiązki wzywały !