ATAK ZIMY!!!! - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-27 18:36:47, krzychu_ch pisze:
A Ty żałować żeś nie przyjechał na założenie przekaźnika W swej prywatnej zemście oszczędź choć esperaki i ich kierowców.





haha a ty myslisz ze po co komus moje chlapacze do audi może??

jeden był ze smajlokiem z bituminu na widocznej czesci obiecuje ze jak złapie dam po pieprzonej mordzie tak ze sie nie pozbiera

reszta mnie nie obchodzi

  
 
KOCHAM ZIME !!!!!!!!!!!

MAM UBłOCONą REJESTRACJE TAK żE NIC NIE WIDAć !!!!!!!!! FOTORADAR NIECH SIE BUJA
  
 
Cytat:
2007-11-28 22:25:35, greenberg pisze:
KOCHAM ZIME !!!!!!!!!!!



ZBOK! UCIEKAJTA

[/quote]
MAM UBłOCONą REJESTRACJE TAK żE NIC NIE WIDAć !!!!!!!!!
[/quote]

Ja w kombiaku mam tylną tylko w takim stanie, a jako, że jeszcze czarna jest to jest podwójnie czarna.
  
 
Grzeję kotleta bo zima już tuż tuż

Zdjęcia zrobione DZIŚ w Wejcherowie




Klimat nam się w Polszy pier...li
  
 
bez przesady!

To tylko grad!

nic nadzwyczajnego
  
 
Bo to pieprzone Wejherowo. Właśnie 22.08 w Wejherowie zrobił mi zdjęcie z wakacji fotoradar strażaków wiejskich - zjeżdżam z górki po łuku, nagle ograniczenie do 70, po 20 metrach znak terenu zabudowanego a po kolejnych 10 radar. I to jeszcze o 6.05. 6 minut wcześniej miałbym 100 zł mniej.No w mordę niefart. Dobrze, że ten grad padał później.
  
 
A dziś już biało się zrobiło
  
 
Cytat:
2010-11-27 22:33:03, Esperynek pisze:
A dziś już biało się zrobiło


cieszysz się jak BAŁWAN !

..niestety nawet w ułamku promila Twojej radości NIE PODZIELAM
  
 
Cytat:
2010-11-27 23:05:58, bogdan1 pisze:
cieszysz się jak BAŁWAN ! ..niestety nawet w ułamku promila Twojej radości NIE PODZIELAM


Bogdan, nie przesadzaj, bo pogoda Ci napędza koniunkturę.
A co do zimy..też Jej już teraz nie lubię,bo sól zacznie Esperaka wpierdzielać znowu.
  
 
Cytat:
2010-11-27 23:22:36, Esperynek pisze:
Bogdan, nie przesadzaj, bo pogoda Ci napędza koniunkturę. ..


Jakbyś musiał codziennie spędzać 12 godzin na takim wypizdowie to zdanie byś zmienił piorunem! /sądzę ,że po jakiejś hmmm...pół_godzinie? /

w d...mam taką "koniunkturę" !

BYLE DO WIOSNY!
  
 
Cytat:

Jakbyś musiał codziennie spędzać 12 godzin na takim wypizdowie to zdanie byś zmienił piorunem! /sądzę ,że po jakiejś hmmm...pół_godzinie? /

w d...mam taką "koniunkturę" !

BYLE DO WIOSNY!



No i jak tu polakowi dogodzić. na wiosne bedzie marudził ze z robota licho
  
 
Cytat:
2010-11-28 22:50:05, JaChomik pisze:
No i jak tu polakowi dogodzić. na wiosne bedzie marudził ze z robota licho..


Marcin..w ryja chcesz?

Widziałeś kiedykolwiek taką wypowiedź z mojej strony !???

...żaden ze mnie Yeti czy inny Eskimos ...nie lubię zimy i żadne pseudo zarobkowe "preferencje" tego nie zmienią !
  
 
Wybacz Boghdanie ale nie mogłem sie powstrzymac. Trzymaj sie ciepło.
  
 
Wszystkie dotąd opisywanie tegoroczne zjawiska zimowe , to było tylko drobniutkie namiastki ....w nocy zasypało śląsk w tzwn. "piździec"! , gdyby komuś bylo mało..zapowiadają do tego za 2 dni temp. poniżej -15

ZIMĘ mamy jak przystało na "globalne ocieplenie"
  
 
Zazwyczaj wracam z pracy max 30 minut. Dzisiaj wracałem ponad 2 godziny. Korki takie że mi się wentylator włączał.
  
 
Cytat:
ZIMĘ mamy jak przystało na "globalne ocieplenie"



Dokładnie chciałbym teraz tych wszystkich ekologów, co wymyślają chore emisje spalin i spytał się gdzie jest to ich globalne ocieplenie.
Do pracy zawsze jade 40 minut, jakieś 60 kilometrów po autostradzie. Dzisiaj 2 godziny. Zadnych piaskarek czy pługów. Cholerna Szkocja
  
 
Qrwa, 700 metrów przejechane w 1,5 godziny !!!!!
Bo przecież "po co teraz zimówki jak jest ciepło i śniegu nie ma" I jak w książce - "golf" i 'beeemkaaa" w poprzek na skrzyżowaniu I co chwilę na awaryjnych tego typu "burżuazyjno-lachonowyrywająco-tap samochdl-mambigwacka" na awaryjnych, blokujących pas ruchu

Żeby nie było - auto dla plebsu też doświadczyło awarię i musiało odwiedzić ASO... Wymienione obie żarówki H7 przednie - jedna się przepaliła...

Jutro ślizgającym się i nie mogącym ruszyć ze skrzyżowania kierownikom "madafaka zajebali mi składaka" na łysych letnich spuszczam wpierdol.
  
 
A ja dostałem uczulenia... na robotę i siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim. Dobrze, że zapamiętałem gdzie zaparkowałem złomgunę, bo mógłbym jej nie odnaleźć.
  
 
Cytat:
2010-11-29 17:52:26, robert_or3 pisze:
Zazwyczaj wracam z pracy max 30 minut. Dzisiaj wracałem ponad 2 godziny. Korki takie że mi się wentylator włączał.



Szczęśliwiec.
U mnie korki takie, że się nawet wskazówka od temp. nie chciała podnieść. A do domu wracałem jakieś 1.5h.
  
 
Cytat:
2010-11-29 20:49:29, DeeJay pisze:
Qrwa, 700 metrów przejechane w 1,5 godziny !!!!! Bo przecież "po co teraz zimówki jak jest ciepło i śniegu nie ma" I jak w książce - "golf" i 'beeemkaaa" w poprzek na skrzyżowaniu I co chwilę na awaryjnych tego typu "burżuazyjno-lachonowyrywająco-tap samochdl-mambigwacka" na awaryjnych, blokujących pas ruchu



Dziś pod "kalafiorem" wypchałem gwiazdę cdi, a potem pod domem sąsiada "piątką" - na jutro ma umówioną wymianę, ale boi się jechać.