Polonez 2.0 DOHC (zuczka) + TURBO KIT by G.E.G - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-09 09:43:53, Peyyoo125 pisze:
Piotrek , a jemu się czasem któraś panewa nie przekręciła czasem ?? Czekamy na jakiś filmik z odpalenia Pozdro. Piotrek.




pejo co to za maszina z twojego avatara
  
 
Cytat:
2006-01-09 20:29:23, Poramancza pisze:
pejo co to za maszina z twojego avatara



No co Ty wujek , nie poznajesz Smoka ??
Ma teraz nowy image.... plastiks-fantastix
Ma teraz jakieś 50 KM więcej... a może ze 100....
A co..... Jak szaleć to szaleć.....
Sorki za OT .
Piotrek , a czy ten Żuczek Ci mówił , że mu wcześniej się zatrzymał ten motor ?? Miałem okazję go troszkę poregulować i słyszałem jak tam się panewa kończyła i podobno się skończyła , tak więc przed tym jak mu dasz do pieca , to zapytaj ownera czy to aby bezpieczne jest ... No chyba , że już to zrobione jest... to nie mam już więcej pytań .
Czekamy na resztę foto i video .
Pozdro. Piotrek.
  
 
Cytat:
2006-01-10 09:46:18, Peyyoo125 pisze:
No co Ty wujek , nie poznajesz Smoka ?? Ma teraz nowy image.... plastiks-fantastix Ma teraz jakieś 50 KM więcej... a może ze 100.... A co..... Jak szaleć to szaleć..... Sorki za OT . Piotrek , a czy ten Żuczek Ci mówił , że mu wcześniej się zatrzymał ten motor ?? Miałem okazję go troszkę poregulować i słyszałem jak tam się panewa kończyła i podobno się skończyła , tak więc przed tym jak mu dasz do pieca , to zapytaj ownera czy to aby bezpieczne jest ... No chyba , że już to zrobione jest... to nie mam już więcej pytań . Czekamy na resztę foto i video . Pozdro. Piotrek.


o panewce nic nie mowil. po turbo przyjechal poldkiem to moze juz go zrobil...
zreszta my mu tylko sprzedalismy turbo kita reszte zrobil sobie sam... jak cos bede wiedzial wiecej to dam info.

peyo nie szalej zabardzo z ta moca w tym avaterze
  
 
Cytat:
2006-01-10 12:13:11, PG pisze:
peyo nie szalej zabardzo z ta moca w tym avaterze



[OT]
Ja ???????
Zmierzone , już ma 192 KM dzięki spojlerowi i bedlukowi

Do rzeczy , to pewnie już zrobił ale ogarnęło mnie przerażenie jak zobaczyłem tam turbiankę pod machą i odrazu mi się przypomniała zatarta panewa.... ale jeśli już założone , to pewnie moje dane są nieaktualne... co z tymi fotami ???????
Pozdrówki . Piotrek.
  
 
dobra jako ze ploty juz gdzieniegdzie chodza i jakies proroki zaczynaja szczekac jacy nie sa madrzy to odrazu mowie ze u zuczka jeblo w gaznik.

powodem bylo niedostoswanie sie do moich wskazowek i nie wyregulwoanie wszystkiego bez turbo.

po przekrecenu pare razy rozrucholem zalalo go zaplon cofna i sie zrobilo bum w gaznik ot co wielki wybuch.
dziekuje za uwage i mam nadzieje ze tu zaden machomet sie nie znajdzie
  
 
Cytat:
2006-03-28 23:13:04, PG pisze:
dobra jako ze ploty juz gdzieniegdzie chodza i jakies proroki zaczynaja szczekac jacy nie sa madrzy to odrazu mowie ze u zuczka jeblo w gaznik. powodem bylo niedostoswanie sie do moich wskazowek i nie wyregulwoanie wszystkiego bez turbo. po przekrecenu pare razy rozrucholem zalalo go zaplon cofna i sie zrobilo bum w gaznik ot co wielki wybuch. dziekuje za uwage i mam nadzieje ze tu zaden machomet sie nie znajdzie



hehe, no mahomet sie na pewno nie znajdzie

a powiedz czym ten wybuch zaowocował? wyjebawszy mu przepustnice w kosmos, zawsze sie bałem strzałów w gażnik


[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2006-03-29 07:45:00 ]
  
 
Cytat:
2006-03-29 07:44:32, Poramancza pisze:
hehe, no mahomet sie na pewno nie znajdzie a powiedz czym ten wybuch zaowocował? wyjebawszy mu przepustnice w kosmos, zawsze sie bałem strzałów w gażnik [ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2006-03-29 07:45:00 ]


cos podobno z gaznikiem sie stalo. ale co doklandie ot nie wiem bo nie widzialem. moze w weekend nap[isze cos wiecej
  
 
Odgrzebie kotleta.

Czy taki zestaw dałoby się skompletować i i jakie były by koszty +- takiej zabawy,pytam czysto teoretycznie nie żeby ktoś wpadł na pomysł,że mojego borka chce uturbiac

p.s:czy ktoś wie co sie stało z zestawem tutaj opisywanym?
  
 
zestaw turbo trafil do zuczka :] i z tego co wiem polonez razem z tym zestawem stoi w garage
  
 
a zuczek zdaje sie na wyspach siedzi...