Rajd Polski Mikołajki 2006

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Impreza ciekawa, choć mało widowiskowa, nie ma powtórek .

Ogólnie bardzo się podobało, naoglądałem się, nasłuchałem, zobaczyłem w akcji znanych kierowców, przejechałem się po szutrze .......toyką 1.4 d , wrażenia niesamowite i powiem, że to maleństwo daje radę, zgubiłem terenowego nissana .
Kolega się spytał dlaczego Ty nie używasz 4 biegu jak masz 100 na liczniku .

Jednym słowem SUPER.

Dla mnie jedna w wielkich atrakcji był park serwisowy obok hotelu.
Rewelacja co Ci ludzie potrafią zrobić w kilkanaście minut.
Na wymianę klocków i amorów kilkanąście minut, około 40 minut na wymianę skrzyni w subaru .

Fajne oponki

Dwie przebite opny (w tym samym momencie) na dzisiejszym oesie nie dały mu żadnej sznasy. Kurcze te opony wygladają na bardzo solidne.

pechowiec

Fiat punto abarth - ponoć 4x4 .
Mieszali bardzo dobrze.

punto

No i udało mi się wejść na strefę Lotos Team i zrobić parę zdjęć evo Steca. Evo IX plus turbina z evo XIII wtajemniczeni mówią, iż z evo IX turbiny są problemy, ponoć tylko dobre turbiny do takich aut ma Sołowow i ciagnie je z dalekiego wschodu. Bębenek próbował jechać w ten sposób, uwalił dwie wczoraj, jedna na 1 drugą na 4 os i się wycofał.

Zdjęcie silnika, za wiele to się tu już nie zmieści.
A to przecież rajdówka.

silnik w mitsu evo IX

Może by tak coś takiego na szutry kupic .
  
 
Ja też dzisiaj wróciłem z raju. Lecz ja tam pojechałem jako pracownik i przy okazji jako kibic. Byłem na osie 3-Miłki i oesie 7-Paprotki. Kto nigdy nie był na Rajdzie Polski a wcześniej na kormoranie niech żałuje, bo naprawde warto. Moim zdaniem w tym roku było lepiej niż w ubiegłym. I pogoda dopisała . Piotrze byłeś cały weekend czy tylko w niedziele?
  
 
Byłem głównie w sobotę na 1 i na 3.

  
 
To teraz przyznajcie się w końcu: który podpalił Subka Hołka?

PiotrS: Wymiana skrzyni i sprzęgła jest do zrobienia w czasie jednej strefy: rajdy.autoklub.pl/news-11494.php? - 17 minut. A to nie jest rekord
  
 
Cytat:
To teraz przyznajcie się w końcu: który podpalił Subka Hołka?



Nie ja, Hołek jest swój.
  
 
Nieźle Miklo, ja wlazłem na sam koniec więc myślałem, iż rozpoczęli od razu albo robili na luzaka .