Jak zrobić SHIFTLIGHT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc jak w tytule...
Może Krzemowy udzieli kilku informacji lub udostępni schemat swojego cudeńka ...no w końcu jesteśmy rodaci i musimy sobie pomagać
  
 
ktoś kto ma z tego kase napewno Ci powie jak to zrobić i da schemat
  
 
Cytat:
2006-02-21 13:02:58, adj1985 pisze:
No więc jak w tytule... Może Krzemowy udzieli kilku informacji lub udostępni schemat swojego cudeńka ...no w końcu jesteśmy rodaci i musimy sobie pomagać



  
 



BYŁO !!!
  
 
Na 126p.pl Czy działa nie mam pojęcia Nie zabrałem się za montaż
  
 
Peyyoo125 no i widzisz coś ciekawego w tym poście? Obadałem go już wcześniej tak przy okazji.
Wiem że to nie jest taka prosta sprawa, nie powiedziałem że ktoś to musi mi dać, żebym potem czepał z tego kasiure.
może będzie skłonny sprzedać materiał , albo dzilić kilku wskazówek jak się do tego zabrać
  
 
To ja odpowiem za moderatora, chyba mogę, co? Nie musiałeś zakłądać kolejnego tematu, mogłeś dopisać się do tamtego
  
 
Widzę że na waszą pomoc liczyć nie mogę, jeśli tak zamknijcie temat.Ale nie rozumiem po co istnieją takie fora gdzie ludzie zamiast sobie pomagać, wymadrzają się.Narta
  
 
  
 
No niestety;/ Właśnie tu większość wyładowuje swoje potrzeby
Nie będe wytykał palcami kto;]
  
 
Cytat:
2006-02-21 15:24:40, adj1985 pisze:
Widzę że na waszą pomoc liczyć nie mogę, jeśli tak zamknijcie temat.Ale nie rozumiem po co istnieją takie fora gdzie ludzie zamiast sobie pomagać, wymadrzają się.Narta



co za gosc Powiem Ci ze z Toba sie tu bardzo lagodnie obeszli
  
 
Cytat:
2006-02-21 15:24:40, adj1985 pisze:
Widzę że na waszą pomoc liczyć nie mogę, jeśli tak zamknijcie temat.Ale nie rozumiem po co istnieją takie fora gdzie ludzie zamiast sobie pomagać, wymadrzają się.Narta



Nikt nie powiedział , ze nie możesz liczyć na naszą pomoc ( po pierwsze ) , nie zamkniemy tematu ( po drugie ) bo być może w tym wątku czegoś się dowiemy na temat shifta , bo tamten jakoś nic nie wniósł mądrego , ( po trzecie ) mogłeś się dopisać do tamtego wątku - jak już tu wspomniał Gizd .
A fora po to istnieją , żeby wymieniac swoje poglądy , uwagi itd... Przecież nikt na Ciebie nie najechał i nic nie wrzucał , więc po co się unosisz i obrażasz ???? Parę osób grzecznie Ci tylko powiedziało , ze można się podczepić pod wątek o tym samym temacie (Regulamin) i ja wspomniałem o użyciu szukaczki , to jest według Ciebie wymądrzanie ?????
Skoro uważasz , że nikt Ci tu nie pomoże , to na siłę nie będę Cię tutaj trzymał ... ale jeśli tylko sformułujesz odpowiednio pytanie , lub zastosujesz się do wymogów regulaminu , to napewno wszyscy Ci tu posłużą swoją wiedzą i pomysłami .
Tyle ode mnie .
Pozdro. Piotrek.
  
 
No dobra Ok, to czemu zanim uzyskałem jakąś sensowną odpowiedż do mojego postu, to nawrzucano mi kompletnie nie odnosząc sie do tematu.Post o podobnym temacie był tylko jeden, jak sam zauwałyes nic nie wnosil.
Mogłem sie dopisac, prawda - mój błąd, ale nie należy tematu potraktować jak zamkniętego.
Założyłem go po to by uzyskać jakieś informacje a nie kłucic się tu z poniektorymi osobnikami...."łagodnie się obeszli"..chyba forum jest po to by pomóc... chyba dobrze rozumuję...zresztą pytanie kierowałem do Krzemowego, a piszą mi tu ludzie odrazu niepotrzebne mi tu rzeczy.
A wg Ciebie nie zastowałem sie do regulaminu, nieodpowiednio sformułowałem pytanie?
Założyłem post bo tamten nic nie wniósł, stworzyłem podobny wątek z konkretnym pytaniem...jednak sensownej odpowiedzi na nie, nie uzyskałem...
Najpierw niech ktoś przemyśłi zanim coś napisze, wrzuty to na priv, ty zadaje konkretne pytanie...

Proszę o pomoc, może nie tylko ja skożystam z tego postu, znajdzie on napewno wielu chętnych na postawione pytanie

Skończy naprawdę z tym, jeśli ktoś się chce dopisać, to niech coś wniesie do tego wątku, a jak nie to niech się położy...tyle mam do powiedzenia.Pomagajmy sobie, a nie cfaniakujemy.Ktoś może to posiada ja nie, a chciałby wiedziec jak mozna to wykonać.
Pozdrawiam Peyyoo125. Adrian.
  
 
jak zadales pytanie krzemowemu to trzeba bylo to zrobic na priv.Nikt nie chce zle ale sa tu ludzie ktorzy siedza na tym forum pare lat i wiedza ze nie jest latwe tu zachowac porzadek i po to jest regulamin zeby pomogl.Dopisywanie sie do poprzednich podobnych watkow pomaga potem w wyszukiwaniu tematu,masz wsyztsko wtedy w jednym a nie w 50 o podobnej tematyce.To ze na ciebie naskoczyli, w tym tez ja, jest spowodowane tym ze ciagle ktos obcy wpada na forum,narobi zamieszania,nastuka bezsensownych tematow i znika na zawsze.utrudnia tym fukcjonowanie forum.
Nie unos sie duma i sprubuj zrozumiec to zachowanie.Ludzie tu sa naprawde spoko,tylko trzeba byc w stosunku do niech ok
zycze milego i owocnego korzystania z forum
  
 
Bardzo dobrze rozumiem, ale zauważ że nie ja pierwszy zacząłem sobie wymyślać.
Miałem konkretny problem, teraz mam już dwa
Aha czyli ktoś nowy=obcy, jeżeli nie był bym osobą podobną do Was, czyli zapalonym maniakiem Fiatów to najprawdopodniej nie skożystał bym z tego forum, także nieładnie jest tak potraktować nową osobę, kultura czego innego wymaga...
Sprawę uważam za zamkniętą....Rozwiążmy wspólnie problem
  
 
Ma ktos dojscie do tych LMek ? w sensie LM 2907 łu nos no wsi ni majom takich cudeniek.
pzdr.
  
 
mogem zapytac u mnie w elektronicznym jak chcesz
  
 
spox do mućki moznaby shifta zalozyc
  
 
oko to sie wywiem o tego LM'a
  
 
popytaj Zoltar, ciekawi mnie jaka tego cena może być