Tabliczka znamionowa - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to jest to samo co skan z tej ksiazki, ta po lewej
na skanie nie widac ale wszystko sie zgadza - widac napisy jak sie patrzy pod swiatlo
jest to tabliczka z mojego fiata z 73 roku
napisy w logo, jak i wszystkie pozostale maja byc biale, niestety czarno-biala ksiazka zostala zaopatrzona w wzor tabliczki w odwroconych kolorach
  
 
z tego co do mnie dochodzi to fiat 125 mial dwa typy tabliczke znamionowych.
1. to ten co widzieliscie na poczatku co tak wyliczacie wady
2 i drugi typ nieco różniący sie tym ze ma dodatkowe pole na czesci zamienne.
rozni sie rozmieszczeniem pol.
zerknijcie na to!
czy ktos wytlumaczy jak i co?





[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-03-27 22:10:11 ]
[ powód edycji: poprawka linku ]
  
 
Ta tabliczka jest cholernie dziwna. W moim 71 jest taka sama jak u Nikusssa. Niestety zdjecie gdzies mi wcielo i nie moge znalezc. Taka jak teraz wkleiles towidze pierwszy raz w zyciu...
No i dziwne jest to, ze numeratory na tej co teraz wkleiles wygladaja na orginalne...


[ wiadomość edytowana przez: Julo dnia 2006-02-27 00:35:33 ]
  
 
qurcze.
zobacz ze jest troche grubsza czcionka w tytule.
numeratory raczej orginalne ale sadze ze moze to byc dorabiana z lat produkcji autka.
tutaj jest doadny nr na czesci.
nie mam pojecia..
czy ktos posida jeszcze taka tabliczke co widac?
czy to jest jakis wyjątek? rarytas nikt tego nie wie.....
  
 
Cytat:
2006-02-02 18:28:10, MolibdenFSO pisze:
Aha.A czy ma ktoś fotki tych tabliczek, które teraz montują w FSO? I tabliczek z ostatnich Poldków (plusów)?


Ja jak bede mial jutro czas i aparat przy sobie to zrobie zdjecie tabliczki Poldka ze stycznia 2002, wiec chyba bedzie spelnial warunek jednego z ostatnich
  
 
Tak jest, Ambrosios - 2002 roku wyprodukowano dokładnie 83 Polonezy. Tak przynajmniej jest napisane w Samochodach świata 2005.
  
 
Cytat:
2006-02-22 15:36:57, Big-Cheese pisze:



No i jak sie maja tego typu tabliczki? bo powiem szczerze, ze przydala by mi sie wlasnie taka
  
 
znalazłem coś takiego na allegro >>> KLIKAMY <<<,. I pojawia się moje pytanie - czy mogę bez konsekwencji zmienić tabliczkę znamionową, jeżeli ta którą mam jest zupełnie nieczytelna?
  
 
Cytat:
2006-03-27 15:02:12, czeczun pisze:
znalazłem coś takiego na allegro >>> KLIKAMY <<<,. I pojawia się moje pytanie - czy mogę bez konsekwencji zmienić tabliczkę znamionową, jeżeli ta którą mam jest zupełnie nieczytelna?



Czeczun. Dobre pytanie...
Też podczepiam się pod to pytanie. Jak to jest. Z mojej n. można tylko skumać co jest rocznikiem Nadwozie i silnik w zastavie są prawie że identyczne. A mam przygotowane nowe czytelniejsze repliki oryginalnych tabliczek i chciałbym to poprostu zamontować ale właśnie nie wiem czy to legalne..
  
 
takie rzeczy robi się często podczas restaurowania samochodu, jak nadwozie idzie do lakierowania. Tabliczki gdy są nieczytelne można podmieniać, mają one charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Gdyby taka tabliczka miała jakieś większe znaczenie nie byłaby mocowna na nity
  
 
Cytat:
2006-03-16 09:19:32, Julo pisze:
No i jak sie maja tego typu tabliczki? bo powiem szczerze, ze przydala by mi sie wlasnie taka


czesc
dawno nie zaglądałem tutaj.
tabliczki 'rodzą sie' i sądze że w tym tygodniu co będzie poiwnny być. odezwe się jeszcze na forum.
pozdrawiam