Kupno Toyoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gratuluje śmiałej decyzji.
jak wrażenia z jazdy?
  
 
jezdzi sie rewelacyjnie. wszystko chodzi jak w zegarku. silnik cichutki, zawieszenie idealne, dobre hamulce, zero rdzy. rewelacja jak na 10-letnie auto. jednak warto bylo sie pofatygowac do reichu i samemu sciagnac samochod. niebawem postaram sie zamiescic jakies fotki
  
 
Witamy w naszym gronie i czekamy na fotki
  
 
Witam.
Odkurzę troszkę temat
Jestem tutaj nowy - juz sie witałem Zaczynam pomału zbierać materiały na temat Toyotki Celici gen. V którą mam nadzieje ze z wiosną uda mi sie zakupić. Gen. V - poprostu mi sie najbardziej podoba i dlatego taki wybór.
Ten topik był bardziej o Corollce - moze ktos by coś napisał jeszcze o Celice ??
Pozdrawiam.
Misio
  
 
Celica
  
 
Powiem tak - wydaje mi sie ze nie jest tu (na ty forum) tak dużo informacji o tych samochodach, a miedzy innymi jest on w linku Kupujesz/chcesz kupić Toyotę? Zajrzyj! oczywiście jako post o Celice.
Poza tym dopowiem - jestem tu nowy ale forum dobrze znam - moje forum klubowe (Hyundaie) jest na tych samych "motonewsach" i umiem szukać. Niestety informacje o autach które nie stanowią głównego trzonu klubu najcześciej nie są jasne i nie jest ich zawiele. Wiec miałem nadzieje ze ktoś coś napisze a nie odesle mnie tylko do czegoś z historii
Pozdrawiam.
Misio


[ wiadomość edytowana przez: _Misio_ dnia 2006-12-08 00:08:16 ]
  
 
_Misio_ nie obrazaj się, w przypadku Celki masz rację. Takich samochodów jest na prawdę mało, a u nas (na naszym forum) niestety nie ma kogoś, kto mógłby Ci opowiedzieć o tym modelu
Spróbuj może tu lub tutaj
Powodzenia
Pozdrawiam
  
 
Witam.
Napewno sie nie obrazam Tylko mnie zdziwiło podejscie Miałem nadzieje sie coś tu dowiedzieć - juz nawet przez sasiedztwo Ale szukam dalej - mimowszytsko napewno bede tu czasem zagladał a zakup jeszcze nei teraz wiec moze ktoś sie znajdzie żeby tu opisać celice
Pozdrawiam.
Misio
  
 
witam mam zamiar kupic toyote avensis d4d combi 2.0l 116km
Przebieg 93000
rocznik:2002
Możecie napisać mi cos więej o tym modelu jakie są koszty utrzymania czy nie jest to awaryjny model itp.