Radio SONY XR-4740RDS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupilem te radio na aukcji, nie mam instrukcji, za to pare pytan moze ktos wie:

1. jak zaprogramowac stacje, co wcisnac jak juz ustawie czestotliwosc
2. do czego jest wejscie znajdujace sie:
- po lewej pomiedzy wejsciem na kostki ISO
- nad kostkami
3. niebieskie wejscie po prawej chyba jest na pilota tak ?

jakby ktos posiadal instrukcje do takiego modelu lub podobnego to
prosze o przeslanie , bede wdzieczny.











  
 
Cytat:
2006-03-09 22:33:04, mola pisze:
kupilem te radio na aukcji, nie mam instrukcji, za to pare pytan moze ktos wie: 1. jak zaprogramowac stacje, co wcisnac jak juz ustawie czestotliwosc 2. do czego jest wejscie znajdujace sie: - po lewej pomiedzy wejsciem na kostki ISO - nad kostkami 3. niebieskie wejscie po prawej chyba jest na pilota tak ? jakby ktos posiadal instrukcje do takiego modelu lub podobnego to prosze o przeslanie , bede wdzieczny.



1. Trzeba Przytrzymać guzik z numerkiem kilka sekund az do dzwieku. pojawi sie wtedy np.#1 (czestotliwosc) i juz stacja zapisana.

2.
Code:
  http://schematy.elektroda.net/indx29975.html 

mozna kupic za 1,22
  
 
dzieki za link.

jeszcze taka sprawe mam bo kiedy ustawie i zapamietam w radiu stacje, nacisne OFF i wlacze ponownie wszsytko sie kasuje z pamieci, jednak kiedy zdejme panel bez naciskania OFF stacje zostaja tak jak ustawilem, czy to normalne?
  
 
Cytat:
2006-03-12 15:45:08, mola pisze:
, czy to normalne?


nie jesli zdejmiesz panel bez wyłaczania to radio poprostu prawdopodobnie sobie dalej smiga tylko nie słychac. a podpiałes kabel od pamieci permanentnej???
  
 
przy kostce polaczylem kable (czerwony i zolto czerwony) czyli +12 power i +12 permanent. i oba sa polaczone z zasilaniem od aku.
  
 
sprawdzilem jeszcze jak to jest z kabelkami przy radiu.

nad wejsciem na kostki w radiu jest wejscie w ktorym siedzi 'wtyczka' mozna ja wlozyc na dwa sposowy, w polozeniu skrajnie lewym i skrajnie prawym.

przy skrajnie prawym przez kabel '+12 power' mozna wlaczyc radio, a kabel '+12 permanent' jest jakby odlaczony, niepotrzebny, nie idzie przez niego prad.

przy skrajnie lewym jest na odwrot czyli przez kabel "+12 permanent' idzie prad i mozna wllaczyc radio, a '+12 power' w tym wypadku jest nieaktywny.

przy wyjetej "wtyczne" nie ma mozliwosci wlaczenia rada, oba kable sa nieaktywne.

  
 
sprawdzilem jeszcze jak to jest z kabelkami przy radiu.

nad wejsciem na kostki w radiu jest wejscie w ktorym siedzi 'wtyczka' mozna ja wlozyc na dwa sposowy, w polozeniu skrajnie lewym i skrajnie prawym.

przy skrajnie prawym przez kabel '+12 power' mozna wlaczyc radio, a kabel '+12 permanent' jest jakby odlaczony, niepotrzebny, nie idzie przez niego prad.

przy skrajnie lewym jest na odwrot czyli przez kabel "+12 permanent' idzie prad i mozna wllaczyc radio, a '+12 power' w tym wypadku jest nieaktywny.

przy wyjetej "wtyczne" nie ma mozliwosci wlaczenia rada, oba kable sa nieaktywne.

  
 
Cytat:
2006-03-14 00:28:14, mola pisze:
sprawdzilem jeszcze jak to jest z kabelkami przy radiu. nad wejsciem na kostki w radiu jest wejscie w ktorym siedzi 'wtyczka' mozna ja wlozyc na dwa sposowy, w polozeniu skrajnie lewym i skrajnie prawym. przy skrajnie prawym przez kabel '+12 power' mozna wlaczyc radio, a kabel '+12 permanent' jest jakby odlaczony, niepotrzebny, nie idzie przez niego prad. przy skrajnie lewym jest na odwrot czyli przez kabel "+12 permanent' idzie prad i mozna wllaczyc radio, a '+12 power' w tym wypadku jest nieaktywny. przy wyjetej "wtyczne" nie ma mozliwosci wlaczenia rada, oba kable sa nieaktywne.

cos to dziwne:| moze masz poprostu nieorginalna kostke nie od rtego modelu??powinno byc tak ze pomaranczowy i czerwony sa blisko a skrajna jest masaopis kostek