Koło dwumasowe Avensi d4d - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może półoś wypadła ale to chyba byś sie zorientował
  
 
Cytat:
2007-12-31 23:33:25, MisiekII pisze:
Może półoś wypadła ale to chyba byś sie zorientował


prawdopodobnie sie ukrecila

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
podobno to dwumas tak mi mekanik powiedział

szukam teraz kompletu sprzęgła z dwumasem

jak na razie koszt 2217zł za części

jak ktoś zna taniej to proszę pisać w wątku lub na priv bo na razie mi się nie pali z naprawą


pozdrawiam
  
 
witam wszystkich

znalazlem temat, to chyba sie dopisze. cos mi stuka i klekoce pod maska. znawca aut nie jestem, a wrecz przeciwnie, znam sie na tym jak ryby na wspinaczce wysokogorskiej, dlatego pojechalem do mechanikow. jeden powiedzial ze to cos w skrzyni, drugi powiedzial ze dwumasowka, bylem jeszcze w Sowier'ze, ale tak jak tam mnie zlano to lepiej nie mowic (a podobno fachowy serwis... :/), dlatego jeszcze do ASO pojade po wstepna weryfikacje (napisali ze jest bezplatna, hihih, a jako ze powinni sie znac to pojade po diagnoze). ale obawiam sie wlasnie dwumasowki. nowa to cena mnie troche mierzi, znalazlem ta firme z poznania co robi regeneracje (cirka koszt 600-800), ktos z niej korzystal? daja rok gwarancji, chwala sie ze sa na rynku od 15 lat i oferuja sie wszedzie praktycznie. jak macie jakies doswiadczenia to poprosze o podzielenie sie.

a drugie pytanie (moze smieszne), czy w parze z wymiana dwumasowki idzie wymiana sprzegla? bo przegladajac google, znalazlem komplety wlasnie i nie wiem czy na to rowniez powinienem sie przygotowac czy to jest obligatoryjne jesli sprzeglo jest "zuzyte".

czy na cos jeszcze powinienem sie przygotowac jesli to faktycznie bedzie dwumas?

dziekuje serdeczne za podpowiedzi,
yanki

[ wiadomość edytowana przez: yanki dnia 2008-01-26 23:51:36 ]
  
 
u mnie był dwumas z kompletem sprzegła kupiłem do dj parts z wrocławia na allegro
wyszło myślę nieźle koszt to 2100 za komplet cześci czyli komplet sprzegła aisin no i orginał nowego kółka dwumasowego

i dwiesta złotych dla szamana co mi to naprawiał

ja to przekalkulowałem i wyszło że jak mam zapłacić 8 stówek za dwumas w którym ktoś usztywnił sprężyny i z 5 stówek za sprzęgło to wolę dołożyć bo auto nie idzie do Żyda a tak na nowym to myslę że już nie będę tam zaglądał i jeżdził do zwyciestwa mojego lub jej.

pozdrawiam
  
 
Jeżeli chodzi o koszta to super rozwiązaniem jest regeneracja uszkodzonego koła dwumasowego. Koszt takiej regeneracji zwykle nie przekracza 1000 zł, a dobrze zregenerowane kółko dwumasowe działa praktycznie jak nowe. Polecam poniższy link wszystkim, których przerastają koszta zakupu nowego koła dwumasowego.

Koło dwumasowe regeneracja
  
 
Witam widze ze nie macie najnowszych informacji mianowicie firma MOTO-REGE otworzyla filię w Gąskach, która zajmuje sie tylko i wyłącznie regeneracją kół dwumasowych, osobiście odwiedzili mój zaklad i postanowilem z nimi współpracować... oddaje juz tam 15 komplet bo tak mi sie bardziej oplaca za samo kolo 600 a za komplet kolo tarcza docisk 750 i jak narazie wszystko gra nie mialem zadnej reklamacji zreszta na kazde kolo 18 miesiecy gwarancji.

MECHANIKA POJAZDOWA PRODUKCJA I REGENERACJA CZEŚCI SAMOCHODOWYCH Piotr Mirtner
Nadbrzeżna 68
76-034 Gąski powiat Koszalin
Telefon: 695 608 713
Drugi telefon: 601 737 443

Dodam tylko, że mialem mozliwosc osobiscie odwiedzic firme i zobaczyc czy jest to prawdziwa regeneracja czy tez zwykly handel szrotem, bo co niektórzy tak robią
i naprawde sie zdziwilem poniewaz ta firma naprawde posiada profesjonalne maszyny do regeneracji kół dwumasowych szlifiernie tokarnie wywazarki nitownice i jezeli chodzi o ta regeneracje to jestem spokojny bo to musi dzialac FIRME OCENIAM NA 5+ :brawo: :jupi: :spoko: NAPRAWDE POLECAM