!! UWAGA !! Ulotka OKP - przeczytaj !! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
vauxhall mögl by byc po drugiej stronie-jestem za
  
 
Cytat:
Witam jestem grafikiem moze nie takim profesjonalnym co by zjadal wszystkie fleshe itp. ale uwazam ze ta ulotka niezbyt ladnie jest zrobiona zrobie przedstawie moj pomysl. to takie posklejane jakos mi sie wydaje i takie starodawne moze sie myle ale takie mam zdanie a i jedna uwaga dawajcie fotki tak jak to ktos mowil w jpg. pozdr.





plan był taki - szybka do wydrukowania, łatwa w przekazie - dlatego nie jest wymyślna i kolorowa. Może ją wydrukować każdy. Pewnie że można zmyślną zrobić, ale po co?

FilipTeodorek zaproponuj swoją, wrzyc na post i zawsze można będzie sobie wybrać jaką kto chce, właśnie o to chodzi by pozbierac pomysły a potem małe glosowanko zrobimy czy cuś ;0 pozdrawiam.


a co do Vauxhalla - znajde ciekawe logo w necie to sie da spoko majonez
  
 
Dokonałem Zmian
...co wy na to:


MONIATURKA:


LINK:
> > Ulotka do pobrania < <



CZEKAM NA OPINIE


[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-04-10 13:36:06 ]
  
 
mysle ze powinno byc "Klub milosniköw i uzytkowniköw pojazdöw marki OPEL"--to " opla" na srodku dziwnie wyglada
aha no i trzciaka bardzej czytelna na dole

w sumie git
  
 
zgadzam sie z kolega ... moze jak bede mial chwilke wolnego to cos wymysle i ja ... ciekawy pomysl .. tylko z tego co wiem juz pare osob taki rzeczy robilo ... i ... hmmm ... cisza to malo powiedziane.
  
 
ja zrobie jak bede mial chwile wolnego, co do tego projektu to za duzo czcionek jest tu napakowane.
  
 
No i temat zdechł ??
  
 
a moze by jakos jeszcze wybitniej adres www wyodrebnic?jakas grubasza czcianka czy mze w odzielnej zakladce przez cala szerokosc ulotki...no nie wiem tak to by sie nawet fajna wydawla i moze jeszcze slowo KLUB jakos mozniej podkreslic zeby bylo widac, ze jestesmy silnym
KLUBEM , a nie klubikiem , ktroy za wszelka cene chce zdobyc nowych...tak mi sie wydaje nie taki maly chwyt psychologiczny

[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-04-15 14:08:26 ]
  
 
a ze zapyatm z innej beczki...czyjego pomyslu jest logo OKP?
bo bardzo mi sie podoba
  
 
chwyt psychologiczny przestal dzialac :/ ulotki (produkcji Nazara) porozmieszczane za wycieraczkami a ludzi nie ma. Tera chyba trzeba zastosowac chwyt (a raczej KzP) Chucka Norrisa aka Luz'a
  
 
Ulotka nie jest stworzona by wkładać ją za wycieraczki …litości.
To raczej „wizytówka” naszego klubu.

Popracuje nad nią jeszcze. Coś nowego po 19tym będzie
  
 
to czekaj ze swoja "wizytowka" na wlasciciela Opla zeby mu ja dac. zycze milego czekania. a jak wstawiasz za wycieraczke to po 1 nie musisz czekac tylko hurtowo zalatwiasz kilka Opli po 2 jesli ktos nie bedzie mial ochoty wstapic to nawet jakbys dal wypasiona "wizytowke" z podswietleniem i innymi bajerami to i tak nie wstapi.
  
 
niechetnie to robie ,ale zolwik ma racje...jesli to wizytwoka tylko to gdzie ja mozna uzyc? zostaiwac w sklepach, w innych tego typu instutycjach? moznaby ale raczej zainteresownie bedzie znikome...
  
 
Założenia co do ulotki są na samym początku "pomysł na powstanie" ...przeczytaj sobie

a możesz ulote dać np. kolesiowi, który pierwszy raz jest na SPOCIE alo przechodził sobie a tu patrzy same ople, pyta Cie np. 'przepraszam, a co tu sie dzieje?' a Ty mu cyk ulotke i zapraszamy na strone itp.itd.

nie musisz czekać na nikogo, czasem ktoś poprosi Cie o adres a ty w ramach propagandy dajesz mu ulotke odrazu widać, że jesteś klubowiczem i jesteś przygotowany

p.s. nikt nikogo nie zmusza do wkładania ulotki za szybe albo czekania na klienta aż przyjdzie do auta. Ale ulotke warto mieć pod ręką różne są sytuacje. nawet rozmowa przy piwku tak jak i ja to mialem. i tu znowu odsyłam do początku wątku!!

miłego czytanka i Wesołych Świąt!
  
 
oki,spoko nie czepiajmy sie szczegolow MSJ ma dostep do drukarni wiec moze fajnie by bylo szybko sie dogadac co do ostatecznego wygladu i np, dowiedziec sie o koszty i zeby na zlocie kazdy wzial np. po 10 szt. tych ulotek i poczekamy na efekty tej kampani...fajnie by bylo...


[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-04-16 22:43:11 ]
  
 
Cytat:
2006-04-15 14:09:29, chimik pisze:
a ze zapyatm z innej beczki...czyjego pomyslu jest logo OKP? bo bardzo mi sie podoba



kiedyś mi GSI opowiadał genezę naszego logo ale żeby nie pokręcić nic to pozostawię to dla Niego.



Co do samej ulotki - tomazzi1980 ulotka klubowa nie jest Twoim pomysłem, była już wcześniej i jest nadal. Ty tworzysz własną i ok. Rób z nią co chcesz i inni też tak będą postępować. Nie zmusisz nikogo żeby nie wkładał ich pod wycieraczkę. Ja tak robiłem i jak mam jakąś sztukę przy sobie to wrzucę fajnemu opelkowi. Jak ktoś mnie zagada czy ja kogoś to dam wtedy do ręki. Nie ma co się o to spierać.


chomik po co Ci drukarnia do ulotek? Chyba, że chcesz się wykosztować na coś co moim zdaniem można zrobić w domu w jednej kopii i powielić na xero.

Acha, jeszcze jedno (jako od admina) tak trochę OT, zerknijcie TUTAJ i zapoznajcie się z lekcją 1 (linki w pierwszym poście). Nie chcę imiennie wskazywać, mam nadzieję, że się domyślicie o co chodzi

ps. ale jestem upierdliwy, sorki - nie chcę być złośliwy.

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2006-04-16 23:21:31 ]
  
 
Może teraz zacwaniacze, ale skoro kiedyś był taki pomysł to dlaczego nie ma wątku w którym można poprać oficjalną ulotkę OKP?

A ulotka, którą widać w tym poscie jest MOIM pomysłem, jak się przyjmie to napisze np. do kolegi GSI, że proszę o nadanie jej statusu OFICJALNEGO, narazie zbieramy pomysły i badamy co z tego będzie a te lekcje forum …nie rób z nas dzieci.

Mój pomysł widzą wszyscy, na razie ja nie widziałem innych ulotek, tak że uważam, że nie ma innej

Pozdrawiam i czekam na RE:

  
 
Nasz kolega Nazar tez zrobil ulotke tylko ze na region Łódzki. wiec tych ulotek moze byc nawet wiecej bo z innych regionow ktos mogl wpasc na ten pomysl i wsumie to nie jest powod do zbytniego chwalenia sie bo to jest czesc dzialalnosci klubowej zeby pozyskiwac nowych czlonkow. Ciebie chwalic za to ze chcesz ustalic jedna ulotke na caly klub. ale tak naprawde jesli ktos chcialby wstapic do klubu to na wlasna reke znajdzie. przynajmniej ja tak znalazlem OKP.
  
 
i ja trafiłem tutaj sam, bez ulotek

tomazzi1980 wystarczyło w wyszkiwarce wpisać hasło "ulotka" lub "ulotke" i proszę co znalazłem
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=32209&c=0&hq=ulotke&f=18&m=flat
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=33603&c=0&hq=ulotke&f=18&m=flat

A fakt, że nie jest nigdzie oficjalnie podana do ściągnięcia to inna bajka.

Moja (lubelska) wygląda tak (zrobiona jest w oparciu o tę, którą przesłał mi wieki temu Vincent).




EDIT: czcionka jest taka "porozrzucana" bo robiłem screen shot'a z podglądu wydruku. Wydruk jest ok.

pzdr

[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2006-04-17 11:06:31 ]
  
 
pod logo klubu tez za wiele nie ma bo sprawdzalem co druku masz racje a zreszta zolwik tez ma racje... jkai sens ujednolicania ulotek klubowych jak to regulamonowa robota jest...to ja moze po angolsku cos ukrece i porozwieszam ale angolii chyba nie przyjmiemy nie
PS - ja trafilem tez sam,znalazlem adres www w jakiejs gazetce pozniej to z gorki poszlo

[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-04-17 11:04:14 ]