Grill mkV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś z panów ma moze fotke grilla do mkv. Chodzi mi po łowie taki pomysł , żeby w miejsce oryginalnego wmontować cos na kształt starego pokrytego siatką z emblematem pośrodku. Kupiłem już czarna siatke jeszcze tylko stary plastik (w razie jakby coś nie wyszło) . Moze jakas ramka dookoła...
  
 
oj orginalnie grilow do MK5 bylo ze cztery, a liczac cosswortha to nawet piec rodzajow. Jeden z nich to np taki:




-edit-
hmm widze z profilu ze wlasnie taki posiadasz w essim... ;]

[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2006-04-13 21:12:45 ]
  
 
tak to zreszta chyba standard co?
Fajnie byłoby coś tu zmienić ale znowu nie taka fusiere jaką czasem widać na mieście. Nie każdy kawał blachy wklepany w przód jest spoko
  
 
Cytat:
2006-04-13 21:11:06, zenq pisze:
oj orginalnie grilow do MK5 bylo ze cztery, a liczac cosswortha to nawet piec rodzajow. Jeden z nich to np taki: -edit- hmm widze z profilu ze wlasnie taki posiadasz w essim... ;]



ten akurat chyba jest najbrzydszy!!
  
 
ten to w ogóle chyba nie jest orginał tylko zamiennik... ale może się mylę..
  
 
Cytat:
2006-04-14 00:01:17, VinCe pisze:
ten to w ogóle chyba nie jest orginał tylko zamiennik... ale może się mylę..

jest orginalny niektóre 1,4 taki miały
  
 
Cytat:
2006-04-14 00:03:11, Remarq pisze:
jest orginalny niektóre 1,4 taki miały


aha..no to dobrze wiedzieć bo dla mnie wygląda jak tandetna podróba.
  
 
tak trafialy sie, widzialem jzu kilka essow z takim, i szczerze mowiac mi sie podoba, oczywiscie po tym z rsa i cossiego ;p
  
 
To oryginalny grill MKV. Ja mialem dwie wersje grilla wlasnej roboty wykonanego z siatki - srebrny i czarny:


  
 
Cytat:
2006-04-14 01:01:51, zenq pisze:
tak trafialy sie, widzialem jzu kilka essow z takim, i szczerze mowiac mi sie podoba, oczywiscie po tym z rsa i cossiego ;p


nie no ja też widzialem i to sporo... ale własnie wyglądały mi na marny zamiennik
  
 
Ten czarny już lepszy...
  
 
Wiem, ze moze nie kazdemu sie podoba moj grill, ale bardziej zastosowalem go ze wzgledu na chlodzenie niz wyglad. Bo moj oryginalny wlot(plastykowy) nie ma przeswitu i w lecie mocno sie grzal samochod przez to. Teraz jest o niebo lepiej. Siatke zakladam na lato, w zimie jezdze z oryginalnym grillem.
  
 
mam zamiar w czarna siatkę jakoś wmontować emblemat. Zobaczymy jaki wyjdzie efekt końcowy. Jak zmontuje to zamieszcze fotke
  
 
no dobra . Tak to wygląda:
[img=http://img485.imageshack.us/img485/2322/essi29rr.jpg]

[img=http://img122.imageshack.us/img122/4331/essi13pgii.j]

I co może być?
  
 
tam cos fotki nie banglaly
  
 
calkiem sympatycznie to wyszlo
  
 
no nie ... cóś musiałem pokszanić.
  
 
mow co chcesz, ale mi to przypomina poloneza
  
 
tak moje pierwsze odczucie tez takie było szczególnie jak nie było jeszcze emblematu
  
 
mój taki:
Grill
Samoróba mego przyjaciela

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-09-10 22:41:31 ]