Spot w 3Mieście... Wszyscy obowiązkowo !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Z racji małej aktywności zlotowej...

Proponuję spocik w tygodniu.


Miejsce hmm... Sopot/Oliwa

Będzie sprawiedliwie i po środku



Zainteresowani wpisywać się !!!
  
 
jestem za, mi pasuje kazdy dzien w tygodniu do godz 13 lub od 17.30 mam nadzieje ze frekwencja bedzie pokazna
  
 
Od 17:30, bliżej 18:00 to raczej też bym się pisał, choć jak zwykloe zastrzegam, że trudno mi się określić co do wolnego popołudnia.... Ale wstępnie mnie piszcie.
  
 
Feno, Pilot ?

Zrgregor, SławekH, Kc i reszta ???

Zapraszam
  
 
Zoltar a nie mozecie zrobic spota gdzies blizej sląska? np w czestochowie?? co z tymi tarczami??
  
 
Cytat:
2006-03-12 12:07:33, Zoltar pisze:
Feno, Pilot ? Zrgregor, SławekH, Kc i reszta ??? Zapraszam



Jestem, jestem, choć nie będę ukrywał że przypadkiem. Niestety ostatnie kilka ładnych tygodni jestem mocno "przyciśnięty" w pracy i w domu (stąd też sporadycznie ostatnio bywam na forum). Nie będę podawał swoich typów odnośnie godzin i dat, bo jak na razie nie jestem panem swojego czasu. Jak coś ustalicie i będę mógł podskoczyć choć na chwilę to się zjawię.
  
 
Zasadniczo po 18-ej mogę być. Miejsce jest mi obojętne. Oby inni byli.
  
 
Dla kilku aut można coś zrobić


Termin ?

Czwartek ?


Miejsce ?

Oliwa ?
  
 
kurde panowie sorry ale ja odpadam w tym tyogdniu - za duzo zajec mi przybylo popoludniu, moge spotkac sie z rana ale zapewne niewielu to odpowiada... w sobote mnie niema jestem w inowroclawiu, w niedziele mam w sumie wolne
  
 
Do góry.

Kiedy i gdzie ?
  
 
zoltar, dzis ojca o 19:20 na pociag zawoze do gdanska i mozemy sie gdzies umowic, dam ci wtedy te dystanse
  
 
Odebrane


Dzieki