Espero sprzedam - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje espero z silnikem max 1,8 z gazem i klima z woj slaskiego do 6 tys zł. Czekam na oferty na brzuch0@o2.pl
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:07:20, gadzik3 pisze:
Poszukuje espero z silnikem max 1,8 z gazem i klima z woj slaskiego do 6 tys zł. Czekam na oferty na brzuch0@o2.pl



No chłopie, teraz to żeś przyj....ł!!!!!
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:19:03, pyrekcb pisze:
No chłopie, teraz to żeś przyj....ł!!!!!


Dlaczego... ja bym puścił swojego za tyle (jakbym dziś sprzedawał)... cz tymże 2.0 ale z klimą (co prawda do naprawy ale jest ) no i LPG-chodzi bez zarzutu
  
 
Coś kiepsko trafiłeś.Esperozłomy do 6 tyś.zł są np. tu:

tylko 3500 zł

  
 
Wybieraj albo kupisz za 6 i masz multum do roboty albo kup odemnie za 9600 piekne do jazdy bez wkladu finansowego,wszystko sprawne w 100% ale bez gazu. Przebieg tylko 93ooo. Pozdrawiam 999
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:29:31, 999 pisze:
Wybieraj albo kupisz za 6 i masz multum do roboty albo kup odemnie za 9600 piekne do jazdy bez wkladu finansowego,wszystko sprawne w 100% ale bez gazu. Przebieg tylko 93ooo. Pozdrawiam 999



Na ile wyceniasz to "multum"?
Bo za 3.600 to można połowę nowego esperaka kupic...
I nie masz lpg...
Pzdr. P.
  
 
Nie mam gazu bo mam tylko 93000 km a z gazem mozesz miec 290000 km i tu jest caly "wic" Pozdrawiam 999
  
 
to akurat co napisałeś jest totalnie bez sensu

do zeszłego tygodnia nie miałem w nubirze gazu a ma 270 kkm
  
 
Jestes baaardzo odwazny ze przy takim przebiegu na pb zakladasz gaz,ale to twoja sprawa Pozdrawiam 999
  
 
niestety zmusza mnie do tego cena benzyny....

silnik nie ma 270 kkm, a 170

co nie zmienia faktu, że Twoja wypowiedź jest totalnie bez sensu
  
 
Total bessensem jest montowanie gazu jezeli nie zaklada sie duzych przebiegow.Znam ludzi ktorzy do CC 700 montuja gaz.Chcesz robic kilometry to kup sobie dobrego ropniaka.Zamontowany gaz moze swiadczyc o duzym przebiegu auta Chyba ze gaz jest fabryczny.Przy malych przebiegach gaz sie nie oplaca(koszty instalki,przegladow,swiec,kabli WN,reg samego urzadzenia,ew koszty napraw silnika)Chcesz poznac opinie o gazie zwroc sie do guru tego forum Macka GT on ci wytlumaczy.Pozdrawiam999
  
 
Cytat:
2006-04-29 00:34:19, 999 pisze:
Total bessensem jest montowanie gazu jezeli nie zaklada sie duzych przebiegow.Znam ludzi ktorzy do CC 700 montuja gaz.Chcesz robic kilometry to kup sobie dobrego ropniaka.Zamontowany gaz moze swiadczyc o duzym przebiegu auta Chyba ze gaz jest fabryczny.Przy malych przebiegach gaz sie nie oplaca(koszty instalki,przegladow,swiec,kabli WN,reg samego urzadzenia,ew koszty napraw silnika)Chcesz poznac opinie o gazie zwroc sie do guru tego forum Macka GT on ci wytlumaczy.Pozdrawiam999

maciek akurat zalozyl gaz w pasku a przy twoim przebiegu 90tys to gaz juz dawno by ci sie zwrocil no i pokaz mi espero ktore mialo remont silnika bo jezdzilo na lpg po za tym gadanie ze jak samochod ma zalozony lpg tzn ze ma jakis gigantyczny przebieg jest tak samo sensowne jak wszystkie teksty o sprawdzaniu przebiegu na podstawie stanu kierownicy np..moj esperak ma 185tys a kierownica wcale nie wytarta

anyway..szkoda gadac..jak ci sie uda sprzedac za twoja cene to sie chociaz pochwal
  
 
Cytat:
2006-04-29 00:34:19, 999 pisze:
Total bessensem jest montowanie gazu jezeli nie zaklada sie duzych przebiegow.Znam ludzi ktorzy do CC 700 montuja gaz.Chcesz robic kilometry to kup sobie dobrego ropniaka.Zamontowany gaz moze swiadczyc o duzym przebiegu auta Chyba ze gaz jest fabryczny.Przy malych przebiegach gaz sie nie oplaca(koszty instalki,przegladow,swiec,kabli WN,reg samego urzadzenia,ew koszty napraw silnika)Chcesz poznac opinie o gazie zwroc sie do guru tego forum Macka GT on ci wytlumaczy.Pozdrawiam999



i co niby ropniak będzie tańszy w utrzymaniu???

koszt serwisowania i różnica ceny przy zakupie wcale nie sprawia, ze to jest takie oczywiste......

a gaz zwraca się wbrew pozorom bardzo szybko....

nawet jeśli masz tylko 93 kkm to i tak gaz by Ci się opłacił.. wystarczy sobie policzyć

jak kiedys liczyłem ojcu ile stracił nie montuąc gazu to wyszło ponad 30 kzł....

nie chce mi sie liczyć dla 90 kkm... ale wystarczy przedzielić przez 3......


ponadto dalej nie kumam Twojego rozumowania o związku przebiegu z instalką LPG.....

niektórzy np zakłądają gaz by sprzedać auto... bo z instalką jest łatwiej sprzedać.......

znam ludzi z LPG którzy mają bardzo małe przebiegi.... nawet na tym forum znajdziesz.....

pozdro
  
 
Zloze sie ze masz gaz ,przy tylu kilometrach?Jezeli tak to jest tylko potwierdzenie tego o czym pisze Pozdr.999
  
 
super potwierdzenie

do zeszłego tygodnia miałem nubirę bez LPG i z 270 kkm na blacie.... oraz espero z LPG, które ma teraz koło 130 kkm....... rok temu miało 82 i tez miało LPG
  
 
Cytat:
2006-04-29 01:21:51, 999 pisze:
Zloze sie ze masz gaz ,przy tylu kilometrach?Jezeli tak to jest tylko potwierdzenie tego o czym pisze Pozdr.999

to do mnie bylo? no mam gaz..zalozony przy 40tys km..ale co z tego? jak bede sprzedawal o ile wczesniej sie nie rozpadnie..to napewno nie skrece licznika..wiec kupujacy bedzie wiedzial co kupuje..pomijam juz to ze o ile w 2 letnim samochodzie to czy ma on 30tys czy 130tys km robi spora roznice w stanie auta o tyle w starych samochodach..a kazde espero to juz stary samochod niestety .. maly przebieg sugeruje ze samochod byl uzywany na krotkich dystansach co istotnie przyspiesza zuzycie podzespolow chocby silnika..

po za tym ja mam 185tys i ponad 9 letnie auto to oznacza 20tys km rocznie..uwazasz ze to duzo? moim zdaniem to przecietny przebieg..jak ktos kupuje auto zeby robic mniej niz 10tys km rocznie to robi to chyba tylko dla fanaberii albo jest bardzo bogaty..dla mnie samochod to niezbedny przedmiot uzytkowy..jakbym mial robic tylko kilka tys km rocznie to jezdzilbym taksowkami

zreszta nie wiem o czym my tu dyskutujemy..w przewazajacej wiekszosci wszyscy sie tu zgadzaja ze wartosc uzytkowa esperaka jest duzo wieksza niz wartosc rynkowa i po drugie ze wolanie za espero wiecej niz kilka tys to jedynie pobozne zyczenia..ty uwazasz ze mozesz poczekac i ze ci sie nie spieszy i ze poczekasz na kogos kto doceni stan twojego samochodu..rob jak uwazasz..wg mnie z kazdym miesiacem twoje szanse na wysoka cene maleja..samochod sie starzeje rynek coraz bardziej sie nasyca konkurencja rosnie i espero raczej nie przybiera na wartosci..jesli uda ci sie sprzedac za kwote o ktorej na poczatku wspominales to bedzie to po prostu jak los na loterii..ale tak szczerze to moze lepiej sprzedac taniej i zaczac grac w totka efekt przypuszczalnie bedzie podobny
  
 
Jak robisz 50tys rocznie toja cie rozumiem to w ciagu 4lat zrobisz 200tys a 8 lat 400 tys.Masz racje potrzebujesz gazu.Ja robie rocznie 10tys esperem a 60 tys karetka(TEZ NA GAZ)
  
 
Cytat:
2006-04-29 01:40:42, 999 pisze:
Jak robisz 50tys rocznie toja cie rozumiem to w ciagu 4lat zrobisz 200tys a 8 lat 400 tys.Masz racje potrzebujesz gazu.Ja robie rocznie 10tys esperem a 60 tys karetka(TEZ NA GAZ)

przy obecnych cenach to jezdzac 10tys rocznie masz powiedzmy 1800zl roznicy w cenie paliwa..czyli tyle ile kosztuje instalka IIgen..doliczajac swiece co 10tys km a kable co 30tys km oraz roznice w cenie przegladu to eksploatacja kosztuje cie dodatkowo 100zl rocznie..rozumiem ze mozesz nie lubic albo nei chciec gazu..ale nie mow ze to sie nie oplaca
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:19:03, pyrekcb pisze:
No chłopie, teraz to żeś przyj....ł!!!!!


o widze szlak was trafia ze espero jest takie tanie za 8 tys znajde sobie cos innego np renaulta lagune lub jakiegos japonca
  
 
Cytat:
2006-04-29 09:39:27, gadzik3 pisze:
o widze szlak was trafia ze espero jest takie tanie za 8 tys znajde sobie cos innego np renaulta lagune lub jakiegos japonca



Mnie nie trafia napiszę więcej mi to mi to lata

Bądzmy poważni 999 ma rację trzymającsię ceny.
Ma ładne i zdbane Espero (na takie wygląda) więc dla mnie warte jest 10.000 zeta.
Wszystko zależne jest od tego jak szybko chce sprzedać to autko, jeśli mu się nie śpieszy to pewnie znajdzie jakiegoś "rozsądnego" który go kupi.

Mi też było by szkoda sprzedać swojego bumika za jedyne 8.000
Żeby kupić coś lepszego trzeba dodać ze 20.000, a tyle to na 100% nie dołoże do Esperacza przez najbliższe 2 lata.