Kupię kierownicę...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

..."czteroramienną", moja jest już tak wyślizgana, że aż drażni mnie dotykanie jej (na górze tworzywo odkleiło się od obręczy i mogę je sobie obracać)
  
 
kupiona

proszę o zamknięcie
  
 
za jakie pieniadze
tak z ciekawosci bo sam sie zastanawiam nad zmiana
  
 
też mnie ciekawi ile taka przyjemność kosztuje

ostatnio bawiłem się 4 ramienną i jest przyjemniejsza od 3
  
 
Cytat:
2006-05-10 00:07:46, Kolber7 pisze:
też mnie ciekawi ile taka przyjemność kosztuje ostatnio bawiłem się 4 ramienną i jest przyjemniejsza od 3


taka Przyjemność kosztuje różnie ....wbrew pozorom najwięcej jak jesteś żonaty ...

  
 
Cytat:
2006-05-10 00:22:20, bogdan1 pisze:
taka Przyjemność kosztuje różnie ....wbrew pozorom najwięcej jak jesteś żonaty ...



Twój przypadek... to skrajny przypadek
  
 
Cytat:
2006-05-10 00:40:17, Kolber7 pisze:
Twój przypadek... to skrajny przypadek


Nawet nie wiesz jak BARDZO BARDZO się mylisz ....była by tu już długaaaaaaaaa lista wpisów ale każdy żenioch trzęsie portkami przed Ślubną więc się nie wpisują

a wracając do Sedna ....komplecik przy takiej wymianie to :koło kierownicy, poducha, sterownik, osłony kolumny, dziabli wiedzom czy tez nie przełączniki (dżwignie) itp....Impreza na którą mogą sobie pozwolić tylko ludzie ze Szczecina ( bliskość hitlerowskich "magazynów "wystawek" ) lub ludzie z FSO/Daewoo
  
 
no to dzięki za oświecenie

pozostae mi jedynie obszyć to co mam skórką
  
 
Cytat:
2006-05-10 00:54:18, bogdan1 pisze:
Nawet nie wiesz jak BARDZO BARDZO się mylisz ....była by tu już długaaaaaaaaa lista wpisów ale każdy żenioch trzęsie portkami przed Ślubną więc się nie wpisują


Toi jakies wasze tajne grypsy.
Cytat:
a wracając do Sedna ....komplecik przy takiej wymianie to :koło kierownicy, poducha, sterownik, osłony kolumny, dziabli wiedzom czy tez nie przełączniki (dżwignie) itp....Impreza na którą mogą sobie pozwolić tylko ludzie ze Szczecina ( bliskość hitlerowskich "magazynów "wystawek" ) lub ludzie z FSO/Daewoo


A po co to wszysko dokładać? Nie mozna po prostu przełożyc samej kiery a zamiast poduszki dac zaślepke? Osłony OIDW są takie same. Przełączniki na pewno też.

  
 
no więc ja zakupiłem kierownicę za 40 zł, bez poduszki, bo nie planuję w najbliższym czasie czołówek (tfu tfu), ale jakbyście chcieli z poduszką, to jest tutaj, w bardzo ładnym stanie za 150

KIEROWNICA

AUKCJA
  
 
a gdzie ci sie udalo tak tanio kupic
ja tez potrzebuje bez poduszki
  
 
na allegro

LINK

tam po lewej wydaje się być "wyślizgane", ale sprzedający zapewniał mnie że jest na całym obwodzie w bardzo dobrym stanie
  
 
a zaslepke miales czy kupowales?
jesli tak to gdzie i za ile
bo na allegro znalazlem tylko do lanosa i to drozsza niz kierownica
  
 
rozumiem że chodzi o zaślepkę poduszki?? jeśli tak to myślę że poduszkę mam całą, zmienię tylko i wyłącznie koło kierownicy
  
 
Cytat:
2006-05-10 18:27:24, ireneusz pisze:
rozumiem że chodzi o zaślepkę poduszki?? jeśli tak to myślę że poduszkę mam całą, zmienię tylko i wyłącznie koło kierownicy

najpierw aku odepnij..no chyba ze twoja poduszka w ogole jest odpieta i robi za atrape ja to jakis bojazliwy jestem..i jakos bym sie stresowal kombinujac z czyms co potem moze mi np na wyboju wypalic w buzie
  
 
qbaj

sądze że mam podłączoną i sprawną bo kontrolka AIR BAG gaśnie, więc powinno być ok

co do reszty to chyba nie masz racji, odpowiedzialny za wystrzał jest czujnik i sterownik, więc odpinając ją i wpinając nie sądzę, że można coś spieprzyć


[ wiadomość edytowana przez: ireneusz dnia 2006-05-10 21:38:47 ]
  
 
Kiera 4 ramienna zamiast 3 ramienna = nowe osłony z dołu i z góry oraz nowe przełączniki. Inaczej nie będziesz sięgał do kierunkowskazów