Pewna niespodzianka RS SEDAN - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-04-30 18:50:49, pytlar pisze:
ło bozie!! kto to sie pojawil na forum!!



często gęsto się pojawiam ale nie ma o czym pisac
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:20:44, micab pisze:
kto miał wiedzieć to wiedział


A ja nie cierpię takich tajemnic, dla mnie są bez sensu. 100 razy wolę jak robią np chłopaki na cultstyle - jest projekt, wszystkim wiadomy, lecą foty i opis od początku do końca z przeprowadzonych prac, które można śledzić miesiącami. Wtedy aż z zażartą ciekowścią zagląda się w topic, by sprawdzić, czy może coś nowego już doszło, czy może jakieś foto nowe się pojawiło, jak się mają sprawy - czyli krok po kroku.

A tak ? No był sobie Kowal, zniknął na prawie rok, nie pisał prawie nic, nie pokazał nic, nagle wpada, rzuca dwie fotki sedana RS i na tym się sprawa kończy. Czy to jest takie super ? No dobrze, jest furak, jest RS, brawo - super sprawa. Ale czy to aż tak kosmicznych doznań przysporzyło czytającym ? Wątpliwe.

Gratuluję furki, super sprawa, super motor i unikat w Polsce

CHYBA, ŻE zrobisz Kowal inaczej. Np, wstawiając od początku, udokumentowaną fotograficznie historię całej operacji - od początku, do końca uwzględniając chwile rozterek, kłopotów, radości itd...
Wtedy to faktycznie będzize super sprawa.
::

[ wiadomość edytowana przez: KriSSo dnia 2006-05-01 13:59:19 ]
  
 
Cytat:
2006-05-01 13:53:37, KriSSo pisze:
A ja nie cierpię takich tajemnic, dla mnie są bez sensu. 100 razy wolę jak robią np chłopaki na cultstyle - jest projekt, wszystkim wiadomy, lecą foty i opis od początku do końca z przeprowadzonych prac, które można śledzić miesiącami. Wtedy aż z zażartą ciekowścią zagląda się w topic, by sprawdzić, czy może coś nowego już doszło, czy może jakieś foto nowe się pojawiło, jak się mają sprawy - czyli krok po kroku. A tak ? No był sobie Kowal, zniknął na prawie rok, nie pisał prawie nic, nie pokazał nic, nagle wpada, rzuca dwie fotki sedana RS i na tym się sprawa kończy. Czy to jest takie super ? No dobrze, jest furak, jest RS, brawo - super sprawa. Ale czy to aż tak kosmicznych doznań przysporzyło czytającym ? Wątpliwe. Gratuluję furki, super sprawa, super motor i unikat w Polsce CHYBA, ŻE zrobisz Kowal inaczej. Np, wstawiając od początku, udokumentowaną fotograficznie historię całej operacji - od początku, do końca uwzględniając chwile rozterek, kłopotów, radości itd... Wtedy to faktycznie będzize super sprawa. :: [ wiadomość edytowana przez: KriSSo dnia 2006-05-01 13:59:19 ]



a ja powiem tak - rozumiem tajemnice w przypadku prac blacharskich - zawsze mozna czyms zaskoczyc itd itp
ale swapy ostatnio tak spowszednialy ze ... lepiej zrobic i sie nie przyznawac i na jakims spocie odjechac przeciwnikowi z kreski
  
 
miałem okazje tym jechac wczoraj bardzo ładnie sie zbiera (tylko troszke lepiej od mojego 1,3 ) ale zawieszonko by sie twardsze przydało
  
 
Cytat:
2006-04-27 23:55:51, kowal pisze:
Projekt zakończony, więc można się pochwalić Chyba pierwszy RS Sedan w naszym kraju [ wiadomość edytowana przez: kowal dnia 2006-04-27 23:58:26 ] [ wiadomość edytowana przez: kowal dnia 2006-04-28 15:09:22 ]



Chyba nie pierwszy
  
 
Gratuluje projektu!!!Autko z wygladu niepozorne a pod maska POWER!!!!!!!!!!!Teraz mozesz cwaniaczka na swiatłach pokazac klase
  
 
Cytat:
2006-05-01 13:53:37, KriSSo pisze:
A ja nie cierpię takich tajemnic, dla mnie są bez sensu. 100 razy wolę jak robią np chłopaki na cultstyle - jest projekt, wszystkim wiadomy, lecą foty i opis od początku do końca z przeprowadzonych prac, które można śledzić miesiącami. Wtedy aż z zażartą ciekowścią zagląda się w topic, by sprawdzić, czy może coś nowego już doszło, czy może jakieś foto nowe się pojawiło, jak się mają sprawy - czyli krok po kroku. A tak ?
No był sobie Kowal, zniknął na prawie rok, nie pisał prawie nic, nie pokazał nic, nagle wpada, rzuca dwie fotki sedana RS i na tym się sprawa kończy.
Czy to jest takie super ? No dobrze, jest furak, jest RS, brawo - super sprawa. Ale czy to aż tak kosmicznych doznań przysporzyło czytającym ? Wątpliwe. Gratuluję furki, super sprawa, super motor i unikat w Polsce CHYBA, ŻE zrobisz Kowal inaczej. Np, wstawiając od początku, udokumentowaną fotograficznie historię całej operacji - od początku, do końca uwzględniając chwile rozterek, kłopotów, radości itd... Wtedy to faktycznie będzize super sprawa. :: [ wiadomość edytowana przez: KriSSo dnia 2006-05-01 13:59:19 ]




No był sobie Kowal....

dobre

stary ja w tym klubie byłem jestem i będe

jak byś nie wiedział to ja zakładałem ten klub


p.s. a dlaczego była to tajemnica, bo wolałem żeby coś zostało zrobione od początku do konca i dobrze,a a nie chwalić się tym ze kupiłem auto w sierpniu i do listopada stało z braku szklanek, a później z braku warsztatu, który dokonałby tej operacji czekało do 1 kwietnia
a zdjęć nie robiłem bo niestety pracuję i nie mogę przy każdej włożonej rzeczy jechać i ich robić


Pozdrawiam
  
 
Cytat:
p.s. a dlaczego była to tajemnica, bo wolałem żeby coś zostało zrobione od początku do konca i dobrze,a a nie chwalić się tym ze kupiłem auto w sierpniu i do listopada stało z braku szklanek, a później z braku warsztatu, który dokonałby tej operacji czekało do 1 kwietnia
a zdjęć nie robiłem bo niestety pracuję i nie mogę przy każdej włożonej rzeczy jechać i ich robić


Amen




PS....
Dobrze ze trafił sie po drodze dobry mechanior ...który zrobił wszystko od początku do końca bez większych problemów


[ wiadomość edytowana przez: Janek-RS dnia 2006-05-05 00:16:44 ]
  
 
Cytat:
2006-05-05 00:16:02, Janek-RS pisze:
Dobrze ze trafił sie po drodze dobry mechanior ...który zrobił wszystko od początku do końca bez większych problemów [ wiadomość edytowana przez: Janek-RS dnia 2006-05-05 00:16:44 ]



to teraz ja dodam ... AMEN
  
 
Cytat:
2006-05-04 23:45:56, kowal pisze:
jak byś nie wiedział to ja zakładałem ten klub



Gratuluję

Cytat:
pracuję i nie mogę przy każdej włożonej rzeczy jechać i ich robić



Ok, jak masz jeszcze jakieś inne fotki, to wrzuć.
  
 
A ja mam takie pytanko: czy auto mocno Ci usiadło na ziemię po przeszczepie silnika (przecież cięższy), czy też może wymieniłeś zawieszenie też z RS-a? Zapodaj fotkę Będziesz się bawił w styling nadwozia, czy zostawisz takiego "niepozornego potwora"/
  
 
Eeee lepiej niepozornego potwora. Ja mam nieco pozornego słabiaka i ta druga kombinacja jest chyba lepsza
  
 
przód jeszcze troszkę usiadł

stylingu nie będzie
zostaje cichociemy
  
 
tak wygląda ostatecznie


  
 
Ładnie to wygląda Ale zderzaki, to możnaby było polakierować. Co to za kółeczka?
  
 
zderzaki zostaną w czarnym kolorze
a koła to speedline corse model 2120
et 15 i niestety była potrzeba wyciągania błotników


[ wiadomość edytowana przez: kowal dnia 2006-06-11 16:37:46 ]
  
 
zdecydowanie na żywo to auto na tych kołach z zabójczym et wygląda o wiele lepiej niż na tej fotce..
  
 
ze tak głupio zapytam ..
OC pozostaje jak za 1.3 ??
  
 
Te gumy powiedzmyże utwardzające się do czegoś przydały??
  
 
Cytat:
2006-06-11 21:58:14, le-mar pisze:
ze tak głupio zapytam .. OC pozostaje jak za 1.3 ??



Z tego co ja się orientuję to wymianę silnika (jeśli wystąpiła zmiana pojemności) należy zgłosić ubezpieczycielowi, ponieważ przy (odpukać) jakiejkolwiek kolizji odszkodowanie nie zostanie wypłacone


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2006-06-11 23:47:11 ]