Brunox??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzie kupic i ile kosztuje brunox??( tak sie to pisze)??
  
 
Na allegro jest w sprayu za 19zł.

Wie ktoś może, czy mozna go dostać w focie lub intercars?
  
 
he o czym mowa ??
  
 
Cytat:
2005-04-10 22:27:28, decki pisze:
he o czym mowa ??



mowa o środku który likwiduje rdzę

a może ktoś wie gdzie mozna kupić cynk?? podobno jest coś takiego że mozna se pomalować gołą blachę , czyli ocynkowac
  
 
Z tym ocynkowaniem, to kiedyś pytałem blacharza i to wcale nie tak żer można sobie ocynkować blachy tak ot. Niewiele zrozumiałem, ale blachy trzeba było chyba kąpać, jakieś prady wchodziły w grę i wogóle sporo zamieszania...
  
 
Cytat:
2005-04-10 22:30:17, mss pisze:
a może ktoś wie gdzie mozna kupić cynk?? podobno jest coś takiego że mozna se pomalować gołą blachę , czyli ocynkowac


ja widziałem cynk w sprayu chyba w auchanie
  
 
A ja mam taki cynk w domu. I nawet nim malowałem. Ale powiem że to raczej porażka jest, bo jak się pomaluje na zardzewiałe to i tak po czasie rdza wyjdzie. A do tego nei da się na to nic innego pomalować, bo sie zaraz rozpuszcza i niesza z inną farbę, nawet po wyschnięciu.
  
 
co do brunox'a to polecam bardziej Fertan
  
 
Cytat:
2005-04-10 23:19:17, noxx pisze:
co do brunox'a to polecam bardziej Fertan



a co to ten Fertan
  
 
Cytat:
2005-04-10 23:16:08, MasterCheat pisze:
A ja mam taki cynk w domu. I nawet nim malowałem. Ale powiem że to raczej porażka jest, bo jak się pomaluje na zardzewiałe to i tak po czasie rdza wyjdzie. A do tego nei da się na to nic innego pomalować, bo sie zaraz rozpuszcza i niesza z inną farbę, nawet po wyschnięciu.



cos chyba ten twoj ma takie wlasciwosci, bo ja malowalem 2 warstwy i pozniej lakierowalem ( amortyzatorki ) i nie bylo problemow

A do tego co blacharz mowil to tak jest jezeli masz na mysli profesjonalny ocynk, ten o ktorym wspomnialem to podklad z bardzo duza zawartoscia cynku

[ wiadomość edytowana przez: Tazz dnia 2005-04-11 17:58:23 ]
  
 
Fertan to odpowiednik brunoxa - ile szkół, tyle zdań. Ale w tym i w tym wypadku nie ma co liczyć na cuda. Jedne i drugi działa tylko na powierzchniową rdzę - naczej na malutkie ogniska we wżerach, kórych nie dało się doczyścić (zakamarki).
Ja brunoxa kupowałem w Leroy Merlin (~15PLN za 100ml). Wadą jest że schnie cholernie długo....
  
 
troche odswiezam topic ale dalej jest na czasie

co do brunoxa...gdzie to oprocz allegro mozna kupic? (kielek wspomnial leroy merlin...a moze gdzies ktos jeszcze sie z tym spotkal?) bo potrzebuje na juz...

druga sprawa to czy jest jakis inny podobny specyfik ale ktory schnie szybciej? (i analogiczne pytanie gdzie go nabyc)

pozdro
  
 
Poszukaj w sklepach z lakierami. Ja właśnie jestem po kolejne kuracji z Brunoxm, tylko że w innym miejscu.
Sprayu nie polecają, bo podobno jest kiepski - leje się z niego, a nie rozpyla. Poza tym pędzlem ładnie sobie go wsićniejsz w zakamarki.
Teraz u mnie schło 4 dni, więc sie przygotuj na takie zabawy. No i koniecznie na to musisz połozyc lakier.
No i nie ma co wierzyć w cudowne działanie - nalezy dobrze wybrać rdzę, tylko w małych i nie głębokich wżerach mozna sobie pozwolić.

Ostatnio widziałem jak stosowali inn specyfik, który szybko sechł, ale nazwy nie pamietam i było to w Anglii
  
 
Cytat:
2005-04-10 22:43:42, saintadamus pisze:
ja widziałem cynk w sprayu chyba w auchanie



mam ten ocynk w sprayu... i porazka... i tak wszystko rdzewieje...
a sprobujcie w poblizu tego uzyc szpachle!! nie dosc ze caly ocynk odlazi to jeszcze z tej szpachli robi sie jakas taka dziwna packa pozniej!!
  
 
Kielek - masz na myśli ten program w tiwi, w którym reanimowali czerwoną toję mr2? Chyba lewe nadkole to było
  
 
ciezko brunox dostac.ja kupilem we wroclawiu klik
  
 
pytaj w sklepach lakierniczych lub na allegro (trzeba pytać gości, a nie only przeglądać wg haseł)...
  
 
Cytat:
2006-06-13 10:56:09, jamilko pisze:
Kielek - masz na myśli ten program w tiwi, w którym reanimowali czerwoną toję mr2? Chyba lewe nadkole to było


prawe tylne
  
 
Też się zastanawiałem co to takiego
W razie czego gdybyś potrzebował mojego brata - mechaniora to daj znać. A Sulejówek póki co sobie odpuszczę
  
 
no ja kupilem 100ml brunoxa na pedzel ale mi braklo...

dzis poczyscilem pare rzecczy i kolejne ogniska znalazlem :/

Najgorze jest to ze nie da sie za bardzo dosc do tych miejsc zeby dokladnie wyczyscic (tak zeby lekkie wzery zostaly) :/

aha...i zeby wysechl szybciej to podgrzalem te miejsca gdzie nalozylem brunox opalarka...

to podjade sobie do leroy merlin moze bedzie...


aha...ktos mi wspominal o kortaninie...co to?