Nie moge otworzć drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie-nie moge otzworzyć od środka tylnych drzwi za kierowcą.Od zewnątrz otwiera sie normalnie-najpradopodbniej cos sie tam urwało=teraz takie pytanie co??Czy ktoś z Was przerabiał ten problem!Dzięki za wszystkie sugestie.Pzdr
  
 
Tez tak kiedys mialem i nie wiedzialem co sie stalo , ale potem sie dowiedzialem ze ktos dla psikusa wlaczyl mi blokade dziecieca w tylnych drzwiach , nawet nie wiedzialem ze ja mam
  
 
Cytat:
2006-06-01 13:17:44, CzapCzap pisze:
Tez tak kiedys mialem i nie wiedzialem co sie stalo , ale potem sie dowiedzialem ze ktos dla psikusa wlaczyl mi blokade dziecieca w tylnych drzwiach , nawet nie wiedzialem ze ja mam


a jak sie ją włącza lub wyłacza-moze przez przypadek i ja ją mam
??
  
 
Cytat:
2006-06-01 13:23:23, Ori83 pisze:
a jak sie ją włącza lub wyłacza-moze przez przypadek i ja ją mam ??


Nie wiem jaki masz samochod, ale przypuszczam ze w kazdej Toyocie jest tak samo. Wiec jak otworzysz tylne drzwi to tam kolo zamka powinno byc takie male czarne pokretlo lub taka mala dzwigienka i to jest wlasnie ta blokada

A jezeli to nie to , to bedziesz musial zdjac tapicerke z drzwi i zajzec do srodka, moze jakas linka sie odczepila czy cus.
  
 
Dzieki zaraz ide zobaczyć.
rzeczywiście ze mnie gapa-zapomniałem napisać swoje dane.Toyota Carina 2.0
  
 
No i po problemie-podłaczałem sobie dzisiaj wzamcniacz i musiałem gdzieś dupskiem włączyć tą blokade-takie czarne kółeczko przy zamku!Dzięki za podpowiedź
  
 
Cytat:
2006-06-01 14:29:14, Ori83 pisze:
No i po problemie-podłaczałem sobie dzisiaj wzamcniacz i musiałem gdzieś dupskiem włączyć tą blokade-takie czarne kółeczko przy zamku!Dzięki za podpowiedź


hehe , wiedzialem ze o to chodzi