Carina E - tuning

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, posiadam carinke e 96 r. 1.6 benzyne silnik 4af-e. Mam pytnanko czy ktos prubowal poddac ja malemu tuningowi tzn zwiekszyc moc silnika, sportowe zawieszenie itp ??? Zastanawiam sie czy silnik od celiki by nie pasowal itp. Jestem bardzo do niej przywiazany lecz jest troszke slabiutka
  
 
najlepiej wstawic 2.0 , nie brakuje takich silniczkow, teraz masowo sciagaja cariny na czesci , wiec mozna sobie poprzekladac to i owo
  
 
ktos tu kiedys na forum próbował wstawić silniek z camry 2.2 chyba
poszukaj gdzieś to bylo
  
 
Cytat:
2006-05-27 23:42:42, rsuhy pisze:
ktos tu kiedys na forum próbował wstawić silniek z camry 2.2 chyba poszukaj gdzieś to bylo


Nie probowal tylko to zrobil i nie byle kto tylko sam Sterciu

KLIK
  
 
o widzisz nawet zapomniałem
  
 
Ogladalem teraz silnik z cariny GT 176KM.Jest na sprzedaz razem ze skrzynią i calym osprzetem.
  
 
A jaka jest cena takiego silnika ??? I ile taki moze palic ??? Przegladalem na allegro ogloszenia i sa silniki od celiki 180 ps ale drogie bo 3400 zl bez osprzetu. A czy taki silnik bedzie mial wplyw na zywotnosc carinki ???
  
 
a ja dzisiaj na giełdzie widziałem carine gti za 12tys
  
 
Najlepiej zrobic zamiane modeli na GT.Jest troche roboty z przelozeniem silnika.Szybciej i taniej bedzie pozbyc sie dotychczasowej carinki i zakup czegos mocniejszego.Spalanie GT nie jest tragiczne,przy lekim bucie starcza 7-8l na trasie.