Jakie opony wybrać-jakiego producenta??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po długich poszukiwaniach używanych opon 205/45/16 stwiedzilem że kupie nowe tylko jakiego producenta????niestety przycisneło mnie i musze teraz kupić oponki bo te na tylnej osi to już zdzierają sie razem z kontrolką stanu bieżnika a na przedniej są tak śliskie ze po wodzie jezdzi się jak na lodowisku.Szukałem oczywiście używanych ale jak pan sprzedawca (nie jeden) wpiera mi że mało używane a niewiele różnia sie od tych co mam na tylnej osi to mnie krew zalewała. Także nowe i bede miał spokuj. Myślałem o Dunlopach SP Sport 9000, Goodyear EAGLE F1, BFGoodrich G-FORCE PROFILER, Fulda CARAT EXTREMO. może jakieś podpowiedzi co do tych bądz innych oponek??
No i gdzie ewentualnie można kupić w przyzwoitej cenie Warszawa i okolice??



[ wiadomość edytowana przez: Kijarasz dnia 2006-05-31 00:28:05 ]
  
 


[ wiadomość edytowana przez: Kijarasz dnia 2006-05-31 00:32:18 ]
  
 
Trzeba sie przezucic na pociąg
  
 
Cytat:
2006-05-31 00:33:44, Simone pisze:
Trzeba sie przezucic na pociąg


  
 
Toyo Proxes T1-s lub T1-r ... Zarąbiste kapcie ...

A przeszukaj sobie O TEN ! serwis oponiarski ...naprawde duzy wybór i dobre ceny !
  
 
F1 sa ok
bridgeston potenza czy jakos tak sa rewelacyjnymi oponami
a z tanszych to dayton
  
 
ja wziolem uniroyal i są bardzo OK, co prawda inny rozmiar, ale pytasz o producenta, natomiast fulde mi wszyscy odradzają, o Dayton'ach słyszalem dobre opinie i są tanie..

no i koniecznie zajrzyj na www.opony.com.pl , transpotr gratis i mają całkiem dobre ceny,
  
 
ja kupiłem Uniroyal Rain Sport 1
  
 
Radzę unikać FULDA DIADEM LINERO made in poland po sezonie robi sie z nich jajo i trudno reklamować
  
 
Waham się miedzy Uniroyal RainSport 1 a BFGoodrich G - FORCE PROFILER. Ktoś miał do czynienia z tą drugą marką???
  
 
BFGoodrich to podobniez odlam Michelin'a ktory tworzy opony do WRC, wiec powinny byc dobrymi oponkami. Z zimowek polecam YOKOHAMA
  
 
Nowych opon taniej niż na www.baloon.pl ( sklep internetowy) nie kupisz. Sprawdź sam.
  
 
A ja mam i polecam Micheline energy. Przejechałem na nich 146 kkm i zużycie małe, na tylnej osi bierznik ma około 7 mm, na przedniej 5 mm.
  
 
Tylko Michelin
  
 
ja kupilem barum.. i zaluje slizgam sie na kazdym deszczu jak na lyzwach
  
 
FULDA CARAT PROGRESSO, polecam, tanie a naprawde dobre oponki
  
 
NOWE~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Dzisiaj dokonałem wyboru i zamówiłem u miejscowego wulkanizatora: BFGoodrich G - FORCE PROFILER
Jakie beda zobaczymy napewno podziele się wrażeniami
  
 
Cytat:
2006-05-31 21:50:31, Duchu pisze:
A ja mam i polecam Micheline energy. Przejechałem na nich 146 kkm i zużycie małe, na tylnej osi bierznik ma około 7 mm, na przedniej 5 mm.



to wcale nie dobrze,już o tym kiedyś było, nie masz oponami zdzierać asfaltu.., z tego co piszesz wynika że guma jest za twarda = słaba przyczepność.. niby micheline.. nic nie rozumiem.
  
 
maiłem G force na poprzednich felach całkiem spoko
ale na te nowe wybrałem Uniroyalki