1.5-2 tysiace na sprzet.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam okolo 1500 - 2000 zl na sprzet audio. Prosil bym was o dobor sprzetu :
radio ( raczej alpina, clarion )
glosniki przednie ( jakies 16.5 dobre z pieknym soczystym basem)
tweetery
subwoofer ( najlepiej skrzynia bo nie umiem zabudowywac )
wzmacniacz pod ta skrzynie

Nie znam sie raczej ale mysle ze to 2 + 1 jest duzo lepsze rozwiazanie niz 2 tylne glosniki albo 2 tylne glosniki i jeszcze subik. Zalezy mi na pieknym graniu a muzyka jaka slucham to jazz, funk, techno, hausy i dobry zagraniczny oldschoolowy hh
Samochod astra gsi
i jeszcze powiedzcie mi jak wygluszyc samochod i chyba bede potrzebowal nowego akumulatora.
Dziekuje za wszyskie udzielone rady i propozycje
Pozdrawiam
  
 
aha i zastanawiam sie na przod nad jakimis powerbassami tylko nie wiem czy zasilac je tez przez wzmacniacz czy bezposrednio z radia a wziacniacz zajmie sie tylko skrzynia ?
  
 
Hej
Sprawdź sobie tę ofertę: KLIK, a do tego Clarionik, a jesli zależy Ci na mp3 to np 558.

Co do linka na początku to ktos go już na forum zamieszczał ale może nie zostane zlinczowany...w dobrej wierze go wykorzystałem
  
 
w tej kwocie ciezko bedzie sie zmiescic ale spróbujemy
Radi to raczej clarion bo sa poprostu tańsze od alpine a nie sa gorsze Przedni zestaw to Powerbass CK6 poniewaz sluchasz Techno i HH wiec rewelacyjnie sie sprawdzi Wzmacniacz to chyba najlepszy aktualnie w tej klasie cenowej wzmacniaczyk Monacor Carpower HPB-604 subwofer rowniez PowerBass model PBP-B10 BassBox Do tego pozadne kable i wytłumienie i mysle ze taka astre spokojnie nagłosni i bedzie bardzo przyjemnie grało