VIRTUAL TUNING - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niestety ten opel w moich rękach zmarnieje i zgnije na złomie bo nie stać mnie na usunięcie całej rdzy a i kupiłem go dzień przed złomowaniem za nieduze pieniądze wiec narazie jezdzi i sie spisuje a co z niego bedzie za rok to nawet najstarsi gurale nie wiedzą

chciałeś czarnego rexa prosze cie bardzo

orginał



vt by Didi1102



a tu jeszcze efekt obracających sie kol prawie ze mi wyszło no nie moze ktoś umi dymek podłożyć taki efektowny jakiś heheh



i jak lepiej????????
  
 
Dymek umie umie
co do kol recacych sie to ok ale dlaczego auto ma jechac na trawnik chyba ze to tylu
  
 
no jak do przodu tylko do tyłu heh trzeba to autko wkomponować w jakąś fajną scenerie i bedzie foool wypas
  
 
coś za duże gumy założyłeś do tych felg,bo spadają
  
 
w jakim programie to robicie i jak?
  
 
a mnie zastanawia jak robicie te polyski na masce itd. gdzie odbija sie swiatlo oraz szyby zyby byly przyciemnione ale jeszcze przezroczyste
  
 
na motonews biega ktoś taki ajk BULLIT, zaproście go do dyskusji to sie dowiecie co i jak, on jest szpecem w tej dziedzinie VT.
  
 
program photoshop szyby dokłądnie zaznaczasz i zmieniasz odpowiednio jasność elemętu gdzie zachowujesz wszytskie walory czyli przeźroczystopść i odbicia światła tak samo z karoserią zmieniasz to za pomocą barwy i nasycenia koloru koła sie wymienia jak widać mnie nie wychodzi to najlepiej

i tyle

nowa odsłona heh








[ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2006-08-26 13:17:15 ]
  
 
Cytat:
2006-08-23 11:14:18, FilipTeodorek pisze:
Dajcie pozadne fotki autek to ja cos wymodze Tomi no daj ta astre



zrób coś z tą fotą co jest w tym wątku,narazie nie mam czasu na zdjęcia :|
  
 
mialem tylko 15 min wybaczcie nie bylo czasu na felgi czy jakies tam drobiazgi



  
 
całkiem inny kurna
  
 
wiec tak kolega michu71 podesłał fotke hihi
jak widać niewielka kosmetyka ładniejszy od orginalnego wydech kilka naklejek ...

swojego opla

a ja zrobilem cos takiego
VT by Didi1102 - 1

VT by Didi1102 - 2

VT by Didi1102 - 3

VT by Didi1102 - 4

VT by Didi1102 - 5



[ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2006-08-28 22:42:46 ]
  
 
Wmaire fajnie ci to wyszlo ja tez mam zamiar przerobic to auto tylko musze znalezc chwile czasu
a po co te wiesniackie naklejki na bocznej szybie i na tylniej?
  
 
Całkiem niezłe czekam na następne jakieś spojlerki
  
 
a do naklejek to ja mam słabość dlatego to zrobilem heh

sam chce zasłonic rdze w swoim aucie tz jajpierw ładnie wyczyścić puzniej pomalować minią a na to wszystko zakleić jakimś tribalem jak na fotkach czarnego na dole tematu moze coś to pomoze a i rażąco wyglądać nie bedzie heh nie jest to moze najlepsze rozwiązanie ale do samochodu za 450 zl
  
 
moża ja sie nie znam, może głupi jestem ale na maxa "jarmarkowy" ten tuning w życiu bym sie do auta nie przyznał po takich modyfikacjach !!
  
 
zróbci mi jakiegoś tuninga narazie nie mam innej foty, nie mogę zrobić bo rak odpowiedniego światła


  
 
a co ja ci mam zrobic ja sie nie znam i nie mam gustu sam powiedziałeś ze wstyd do takiego bylo by wsiadać

zrobie ale w moim guscie i tak szczeze nie wazne czy to sie komus bedzie podobać wazne ze ja jestem dosc zadowolony
  
 
Tomi z tego zdjecia nic nie da sie zrobic co ja Ci felgi zmienie klamki usune? no stary no postaraj sie o fote lepsza.......
  
 


mozna jeszcze dzwi otwozyc i kolor zmienic ale mi juz sie nie chce