Reklamy na forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko : czy da się coś zrobić żeby uniknąć tych cholernych reklam, otwierających się wszędzie i po każdym otwarciu/odświeżeniu dowolnego wątku??

ja nawet chętnie zapłacę ( pytanie ile?? ) żeby móc zająć się pisaniem postów, i ich czytaniem, a nie szukaniem sprytnie ukrytego krzyżyka we flash'u, żeby wyłączyć cholerstwo, które mi zasłania treść...

pomijam że to gówno ciągle się wiesza, i to że zamknę reklamę, nie oznacza, że od razu zobaczę co pod nią jest...

wiem, że tu jest fajnie, są fajni ludzie, itp, itd, ale szlag mnie po prostu trafia, jak otwieram forum, przez 5minut zamykam reklamy, a potem próbując coś napisać nie robię nic innego, tylko je w kółko zamykam, bo wyskakują wszędzie i po kliknięciu na dowolnie co...

pzdr
  
 
Przyłączam się do pytania.
Wszystko zniosę tylko nie te cholerne wyskakujące okienka
  
 
Rozwiązanie: Zablokuj JavaScript

Niektóre przeglądarki mają możliwość blokowania JavaScript'u.

Np. Ja w tej chwili przeglądam to forum FireFox'em (z różnymi dodatkami), mam zablokowany JavaScript (albo tymczasowo dozwolony dla motonews.pl) i nie mam żadnych przeszkadzających reklam.

Nie wiem, jak inne przeglądarki (np. IE6, Opera), ale myślę, że także mają możliwość zablokowania skryptów.

Zaleta: nie ma m.in. pop-up'ów
Wada: Nie zawsze stronka jest w pełni funkcjonalna (niektóre przyciski mogą nie działać, bo podpięte są pod nie skrypty).
  
 
mi nie wyskakują. może używajcie programu blokującego
  
 
możesz zblokować pop-up, ale flasha chyba się nie da...

chyba że się da, to pochwal się czego używasz - ułatwisz mi życie...

pzdr
  
 
Ja mam ten sam problem
Ale jest to nie zawsze, czasem są że ich nie sposób pozamykać a czasem (takj jak teraz) nie ma ich wcale)
  
 
no, nie wiem od czego to zależy... ale czasem to mnie dosłownie szlag trafia!!!

pzdr
  
 
u mnie jest tak że akurat TFT przeglądam w takiej ciemnoszarawej szacie graficznej i reklam nie ma
a na przykład na PG którą przeglądam w takiej jasnej szacie graficznej reklamy już są

może to jest sposób
  
 
ja akurat przegladam w jasnej szacie graficznej (przegladarka Opera) i reklamy mi nie wyskakują , na PG w jakimś zielonym dziś mi sie otworzyło forum i reklamy sie pojawiają
  
 
Proponuję ustawić startową na forum tym sznurkiem
http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=23
  
 
BTW. Opera9 ma coś skopane z obsługą flasha, a zwłaszcza wyskakujących okienek których się tam po prostu nie da zamknąć. Także używanie forum w operze9 jest praktycznie niemożliwe. Ponoć nowa wersja flasha działa lepiej ale nie próbowałem...
  
 
Cytat:
2006-07-23 15:35:55, Spro-ket pisze:
Proponuję ustawić startową na forum tym sznurkiem http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=23



chyba działa


Cytat:
BTW. Opera9 ma coś skopane z obsługą flasha, a zwłaszcza wyskakujących okienek których się tam po prostu nie da zamknąć. Także używanie forum w operze9 jest praktycznie niemożliwe. Ponoć nowa wersja flasha działa lepiej ale nie próbowałem...


Mam operę 8 z czyms i jest tak samo, ale pojawiło się to w trakcie uzytkowania tej wersji, wczesniej było ok tylko tak od miesiąca flasch nie działa dobrze
  
 
dla użytkowników opery: przycisk no flash
u mnie działa, mam spokój z reklamami
korzystam z opery:
Wersja 9.00
Kompilacja 8502

[ wiadomość edytowana przez: karol-P dnia 2006-07-28 07:34:23 ]
  
 
boszeeee weźcie tę krowę, żyrafę, ziemniaka i pingwina bo nie wytrzymam
  
 
Mimo że jest to moje ulubione forum, te cholerne reklamy skutecznie odbierają mi ochotę na zaglądanie tutaj
  
 
Witam ja mam to samo.POZDRAWIAM
  
 
W Internet Explorer po wyłaczeniu reklamy jest forum puste czyli nie ma wątków i trzeba odświeżać a co za tym idzie znowu pojawiają się reklamy
W Mozilli Firefox rekalmy też się pojawiają ale po zamknieciu widzę wszystkie wątki i tematy na forum i o tyle jest lepiej
  
 
Mam mozille , zadne reklamy mi nie wyskakuja ... no problem
  
 
Cytat:
2006-08-01 20:47:15, CzapCzap pisze:
Mam mozille , zadne reklamy mi nie wyskakuja ... no problem



Też mam Mozillę............. i od groma reklam.
  
 
jak wylaczyc ta reklame axe co sie na gorze pokazuje z tym dzwiekiem ....