Rozrusznik ST [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem bardzo słabo kręci, przewody poczyszczone na wszystkich połączeniach akumulatorek spoxik...co mogło sie mu stać ?
  
 
może szczotki

u mnie właśnie wczoraj sie coś spieprzyło i słychac tylko cyknięcie mam nadzieje ze to szczotki zmienie jutro i powinno byc ok
  
 
Cytat:
2003-04-28 08:37:55, lukaszc pisze:
może szczotki

u mnie właśnie wczoraj sie coś spieprzyło i słychac tylko cyknięcie mam nadzieje ze to szczotki zmienie jutro i powinno byc ok


u mnie też tak było kilka razy i z pewnością moge powiedzieć, że wina jest przedwodów...
  
 
he he jak cyka to musisz rozebrac elektromagnes- rozlutowac, mnie w warsztacie koles pol dnia skladal i rozkladal rozrusznik, a to byl ten elektromagnes - okopcone styki nie przewodzily pradu!!!
  
 
Cytat:
2003-04-28 10:28:14, Lunatic pisze:
Cytat:
2003-04-28 08:37:55, lukaszc pisze:
może szczotki

u mnie właśnie wczoraj sie coś spieprzyło i słychac tylko cyknięcie mam nadzieje ze to szczotki zmienie jutro i powinno byc ok


u mnie też tak było kilka razy i z pewnością moge powiedzieć, że wina jest przedwodów...



skończyły się deszcze i przestało czyli wina kabli
  
 
Słuchaj DamianS.
Skoro przewody oczyszczone a rozruszniczek nadal słabo kręci to może zatarte tulejki. Wyjmij go i sprawdź jak sie kręci. Jeśli ciężko to pozostaje wymienić tulejki i śmigać. A jeśli nie to, to może faktycznie uświniony komutator i styki (wypalone).
Nara. Cześć