SPOT BROWAROWY WARSZAWY I OKOLIC !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak mówiłam tak robię.

Po ustaleniach wstępnych na dzisiejszym zlocie FSO, propozycja spotu bezautowego została przyjęta z entuzjazmem.

Wobec powyższego proponuję spotkanie w sobotę 18 listopada o godz 17:00 w którymś z pubów mokotowskich.

Czekam na odzew i propozycje konkretnego miejsca na polach.

Pozdrawiam


  
 
Lista ochotników-browarników:

1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4..............
  
 
Lista ochotników-browarników:

1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4. Kasiak
5. Slawekk
  
 
Chodzi oczywiście o pup na polach... mokotowskich
z czasem sie ogarnie na który wypadnie

Lista AA
1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4. Kasiak
5. Slawekk
6. Kula
  
 
A po co na Polach?
Ja mam dwie propozycje:
- na Świętokrzyskiej sąsiad ma knajpkę,
- przy Dw. Zachodnim - kumpel ma knajpkę motocyklową 2Koła.
Faworytem dla mnie są 2OO.
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-11-04 20:03:56, pyrekcb pisze:
A po co na Polach? Ja mam dwie propozycje: - na Świętokrzyskiej sąsiad ma knajpkę, - przy Dw. Zachodnim - kumpel ma knajpkę motocyklową 2Koła. Faworytem dla mnie są 2OO. Pozdr. P.


Nie mówie nie ale...
1. do 2OO dojezdza 1 autobus
2 jesli dojezdza wiecej to trzeba isc z buta albo do kasprzaka ok 1.3-1.5km albo przez podziemia zachodniego ok 1,5km
albo do towarowej ponad 2-2,5km
ew taryfa
  
 
Lista AA
1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4. Kasiak
5. Slawekk
6. Kula
7. Torp
  
 

Lista AA
1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4. Kasiak
5. Slawekk
6. Kula
7. Torp
8. Kriss (jak ustalicie termin to potwierdze na sto procent czy bede)
  
 
Cytat:
2006-11-04 22:01:18, kriss2006 pisze:
Lista AA 1. mifinka 2. mifcia 3. mifi 4. Kasiak 5. Slawekk 6. Kula 7. Torp 8. Kriss (jak ustalicie termin to potwierdze na sto procent czy bede)



termin i godzina jest nizej
18-11-2006 17:00


[ wiadomość edytowana przez: Kula69 dnia 2006-11-04 23:36:57 ]
  
 
Cytat:
2006-11-04 21:39:46, Kula69 pisze:
Nie mówie nie ale... 1. do 2OO dojezdza 1 autobus 2 jesli dojezdza wiecej to trzeba isc z buta albo do kasprzaka ok 1.3-1.5km albo przez podziemia zachodniego ok 1,5km albo do towarowej ponad 2-2,5km ew taryfa



Przez podziemia - tyle co przez tory.
Do zachodniego lata fuul A i jeszcze pociąg...
Zresztą, klimat - super, za resztę zapłacisz mastercard...
Jak chcecie!
Pozdr. P.

P.S. Pola M. to dla mnie "rzeźnia". Kiedys byłem tam z "ugotowanym" sąsiadem - tylko czekali, aż Mu głowa poleci i dwóch panów bez karków wyprowadziło Go za drzwi (pomimo spooooorego rachunku). Mu też wyszliśmy i na znak protestu pier....liśmi kuflami o ziemię przed knajpą i odjechaliśmy taxi. Stare czasy, ale uraz pozostał. Jak się schlałem u Grzeska w dwóch kołach, to zamówił taxi, zapłacił i słowa nie powiedział.
Ale co kto lubi...
  
 
Ja nie mówię nie, ale gdzie to dokładnie się mieści, bo ja z dworca raczej nie korzystam, z MZA bardzo rzadko więc.....

W sumie od nas na Zachodni jest rzut płyta chodnikową na dwa razy, nam by pasiło.

A jak reszta z listy?

Prosze o przyblizenie miejsca 200 i ewentualne komentarze.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-11-05 00:11:40, mifinka pisze:
Ja nie mówię nie, ale gdzie to dokładnie się mieści, bo ja z dworca raczej nie korzystam, z MZA bardzo rzadko więc...
Prosze o przyblizenie miejsca 200 i ewentualne komentarze. Pozdrawiam



To w okoliach Hali Wystawowej Expo XXI, skręcasz tak jak do EuroAGD na Kasprzaka i dajesz prosto przed siebie w strone dawnego WORD'u - przynajmniej ja znam taką drogę.

A co do Pól Mokotowskich to ja akurat mam zupełnie inne odczucia niż Ty Pyrek ale zalezy w której części Pól się człowiek bawi, jak byłeś w okolicach "kaczki" to nic dziwnego bo to dla mnie istny burdel, ja wolę Merlin'a.
  
 
Cytat:
2006-11-05 19:43:21, YeLonkoskY pisze:
To w okoliach Hali Wystawowej Expo XXI, skręcasz tak jak do EuroAGD na Kasprzaka i dajesz prosto przed siebie w strone dawnego WORD'u - przynajmniej ja znam taką drogę.


Od expo jeszcze kawałek - najłatwiej dotrzeć na Zachodni, przejść podziemiami na drugą stronę torów (tam gdzie kasy PKP) i po wyjściu na zewnątrz w prawo jakieś 100 m.

Cytat:
A co do Pól Mokotowskich to ja akurat mam zupełnie inne odczucia niż Ty Pyrek ale zalezy w której części Pól się człowiek bawi, jak byłeś w okolicach "kaczki" to nic dziwnego bo to dla mnie istny burdel, ja wolę Merlin'a.


Sąsiad - nie te czasy...
Ja ja tam wypiłem ostatnie piwo, to nie było jeszcze żadnych Merlinów - bedzie pewnie z 6-8 lat do tyłu...
Ostatnimi czasy nie bywam "na mieście" - statusiałem, wolę spokojnie wypić piwo przy pracy przed kompem, czy oglądając tv, niż włóczyć się po miescie.
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-11-05 19:43:21, YeLonkoskY pisze:
w okolicach "kaczki" to nic dziwnego bo to dla mnie istny burdel, ja wolę Merlin'a.


Fakt teraz kaczka to burdel a co do merlina to w odległych czasach kolega dostał hokerem przez głowe i teraz ma płytke ale teraz to juz jest spokojniej
CO do 2OO niemam przeciw wskazan znam knajpke z innej strony bo kiedys tam nosiłem poczte ale zawsze moge ja poznac przez zasiedzenie
  
 
Cytat:
2006-11-05 00:11:40, mifinka pisze:
Ja nie mówię nie, ale gdzie to dokładnie się mieści, bo ja z dworca raczej nie korzystam, z MZA bardzo rzadko więc..... W sumie od nas na Zachodni jest rzut płyta chodnikową na dwa razy, nam by pasiło.



Cytat:
A jak reszta z listy? Prosze o przyblizenie miejsca 200 i ewentualne komentarze. Pozdrawiam



Ja powiem tak - całą tzw. młodość spędziłem w 2OO - kiedy jeszcze było na Prądzyńskiego, potem na Tunelowej. Praktycznie nie było tygodnia, żebyśmy tam nie piwkowali. Ale kanjpa jest (była?) specyficzna - nie każdy lubi motocykle, niekomercyjną muzykę i siedzenie w byłym garażu z ogrzewaniem jakąś "kozą" na drewno. Do tego pomagałem Grześkowi przy adaptacji rudery na knajpę - osobiście coś tam malowałem, przestawiałem i takie tam. Także moja opinia na pewno nie jest obiektywna - dla mnie Dwa Koła, to coś więcej, niż tylko knajpa - przynajmniej kiedyś.
Co jest teraz - nie wiem, nie byłem już tam chyba z trzy lata albo i więcej.
Można spróbować, ale niech wypowiedzą się też inni.
Pozdr. P.
  
 
No po tej mapce to jestem juz w domu

Dzięki!

Nam pasuje, a jak reszta?
  
 
Cytat:
2006-11-05 22:01:04, mifcia pisze:
No po tej mapce to jestem juz w domu Dzięki! Nam pasuje, a jak reszta?


Mi pasi
  
 
Czyli 18.11.2006 r godz 17 :00- pub 200 ul. Tunelowa

Lista browarniaków

1. mifinka
2. mifcia
3. mifi
4. Kasiak
5. Slawekk
6. Kula
7. Torp
8. Kriss (jak ustalicie termin to potwierdze na sto procent czy bede)

  
 
Ja postaram się być (może z rodzinką), ale nic nie obiecuje, bo mamy pewne sprawy rodzinne (chorobowe) i sytuacja czasem zmienia sie z godziny na godzinę...
Pzdr. P.
  
 
Cytat:
2006-11-08 21:21:23, pyrekcb pisze:
Ja postaram się być (może z rodzinką), ale nic nie obiecuje, bo mamy pewne sprawy rodzinne (chorobowe) i sytuacja czasem zmienia sie z godziny na godzinę... Pzdr. P.


Miejmy ndzieję, że będzie wszystko ok
a zatem do zobaczenia