Polonez Caro 1,6 GLI Orciari i BMW - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
wiosna przyszla wiec..nowe fotkiwiadomo-najwazniejszy jest laczek w autku wiec...:
na razie niewinnie z za gałazki

lecimy dalej

jest "troszke"szeroko..ale i tak jest fajnieokazalo sie ze fele maja et10,przy 8 calach...malinka

a tutaj juz tyleczek..czy zgrabny??na pewno za wysoko podwieszonyale to sie zmieni


to tyle na dzis
  
 
Kurde - może jednak zdejme klape kombi...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Może jej jakiś spoiler dorób?
  
 
Mam od atu. Sprawdze jak pasuje na szerokość

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
krupek widzialem Cie chyba dzisiaj okolo godziny 9 rano na ulicy Sikorskiego jak jechales w strone aleji Jana Pawla

no chyba ze sie pomylilem


[ wiadomość edytowana przez: Feenek dnia 2007-03-08 22:47:04 ]
  
 
takjechalem ale ....okolo 11hehe
  
 
Fajnie się prezentuje, ale wywal te paskudne białe lampy.
Poza tym mniut malynka
  
 
prawdopodobnie widziałem cię dzisiaj, tylne lampy masz czerwono czarne czy dalej takie jak na fotkach w profilu??
  
 
hej-bylem wczoraj w Hajnowce i tak-mam czarna gore lampale to sie zmieni-zamowilem na allegro bialoczerwone lampiony
  
 
o tym samym gadamy widziałem cię w hajnówce
  
 
dawno mnie tu nie bylo wiec...sie pojawiamfotki sprzed 15 minut.
A wiec..wrocil projekt 9 cali w poldku wiecnadal szukam 4 felgi-mam juz trop hehefelgi z przodu pomalowane podobnie jak tyl wiec za duzo roznicy nie widacOstatnio zalozylem bialoczerwone lampy na tyl,dzieki Kraskowi mam ladne "groklinowe"boczki,znaczek HOTROD
wiem-furke musze obnizyc,niedlugo sie polozy chyba,pertraktacje z "kims tam"trwajato chyba tyle,pozdrawiam i zapraszam do ogladania








Pozdrawiam
  
 
Super sprawa ale tylne oponki są chyba za wąskie w stosubku do szerokości felgi.... Czrny środek felgi i jasny rant to jest to....
  
 
hehe widziałem Cie na Bemowie na otwrciu sezonu. Ładnie sie prezentuje to autko chociaz kilka standardowych dla poldków "brudów" blacharki juz sie pojawia ;]... ale spox, jeszcze tylko glebe zrobisz i będzie rewelacja
  
 
bedzie gleba juz w majuzmiania sie kolkaa poki co...taki maly hołd dla fiata szach & mat

pozdro
  
 
ja tez Cie chyba widzialem 14 maja przy fontannie przy ratuszu w godzinach wieczornych...ale nie jestem pewien tak czesto cos zmieniasz ze trudno sie polapac

pozdrawiam i zycze powodzenia w modach
  
 
a teraz fotki na moich nowych felgach-przod 8 cali ,tyl 9-ogolnie furka wyglada jak deskorolka-chcoiaz mi sie podoba-pewnie wam sie nie spodoba,ale to juz inna sprawa




ogolnie srodki sa pomalowane na czarno a rant na srebrno-fajnie sie to wszystko komponuje.
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Krupek dnia 2007-05-27 12:05:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Krupek dnia 2007-05-27 12:10:07 ]
  
 
calosc super felgi troszke za male przedaly by sie moim zdaniem o cal wieksze i bylo by git! albo ekstremalne podciecie zawiasu ale nie wiem czy az tak sie da! to jest moje skromne zdanie wazne ze tobie sie podoba!
  
 
Dla mnie bomba tylko te felgi z przodu zwój obcięty a wygląda jak terenówka sporo zabawy ale krupek potrafi
  
 










fotki "brzydkiego"i zwiesniaczonego poldka
  
 
he he foty robione pod tunelem na Dabrowskiego

spoko spoko zajebiscie to wyglada tylko wydaje mi sie ze troche za ciemno