Uwaga na RADOŚĆ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka,
Uwaga na ASO Radość pod Warszawą, robia z samochodami różne cuda... mi na gwarancji dotykali sie do wielu urządzeń nie potrzebnie przy okazju uszkodzili karoserię (widoczna rysa i próba zamalowania bez mojej wiedzy), zepsuli moduł (zalanie) oraz wykazali się znikomą więdzą na temat zawieszenia, regulacji zaworów ... Nie polecam tego serwisu

P.S. Szkoda ze Toyota Motor Poland pozwala im na takie działania wobec klientów
  
 
Może TMP o tym nie wie? Możesz chyba spróbować zgłosić skargę. Pytanie czy masz jakieś sensowne dowody którymi możesz się podeprzeć.
Być może wystarczy uderzyć do szefa serwisu?

Pamiętam już kiedyś taką sytuację gdy ktoś ostro najechał na forum na jakiś serwis ASO, a potem (kiedy ktoś z serwisu odezwał się na forum) okazało się że to nie do końca tak itd... no ale koniec końców udało się to wtedy załatwić pozytywnie. W każdym razie nie była to wtedy 'Radość'...
  
 
Poza tym tutaj masz wątek o niepolecanych firmach
  
 
Toś mnie zmartwił, gdyż tam zacząłem serwisować swoje auto, a "Radość" polecili mi znajomi jako najlepsze aso w Wa-wie. A tak gdybyś mógł jeszcze sprecyzować co to znaczy, że dotykali Ci się do różnych urządzeń i jaki moduł Ci zalali bo tego sobie nie wyobrażam
a i jeszcze jak serwis toyoty może się nie znać na regulacji zaworów i nie znać się na zawieszeniu
  
 
Cytat:
2006-07-31 22:52:04, Zawilczak pisze:
a i jeszcze jak serwis toyoty może się nie znać na regulacji zaworów i nie znać się na zawieszeniu



Normalnie. N zmianie jest jeden mistrz i 3 wyrostków świeżo po zawodówce którzy dopiero się uczą na własnych błędach
  
 
Cytat:
2006-08-01 08:30:53, Golden_Flyer pisze:
Normalnie. N zmianie jest jeden mistrz i 3 wyrostków świeżo po zawodówce którzy dopiero się uczą na własnych błędach


i na nie swoim aucie
  
 
A ja w Radosci serwisuje juz trzeci samochod i zawsze bylem zadowolony, co wiecej czesto widywalew tez samochody z poza Wa-wy ktore specjalnie ludki przyprowadzaly do tego serwisu, Oooo
  
 
MOza sezon urlopowy i te chlopoki po zawodowce własnie obsluguja wszystko

Zalosne to jest ze w ASO ktos nie wie jakiejs rzeczy dot. naszego auta ale to sie zdarza, mi w jednym powiedzilei ze w E-10 nie ma filtra paliwa , czy to nie zalosne ?
  
 
Cytat:
2006-09-07 12:26:30, Cromm pisze:
MOza sezon urlopowy i te chlopoki po zawodowce własnie obsluguja wszystko Zalosne to jest ze w ASO ktos nie wie jakiejs rzeczy dot. naszego auta ale to sie zdarza, mi w jednym powiedzilei ze w E-10 nie ma filtra paliwa , czy to nie zalosne ?


Kurde Cromm, to co Ty masz za autko na czym on jezdzi