Zanim kupisz sobie bmw

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I tak oto wyglądał podpis pod ofertą 525 TDS z pierwsza rejestracją 05/1994


Fahrzeug ist seit 02/1995 in meinem Besitz. 1998 Austauschmotor, 2001 Einspritzpumpe repariert, 2002 Automatikgetriebe repariert, 2003 neuer Zylinderkopf.

Żeby nie było, w wielu podpisach jest podawane: wymiana silnika, pompy.
A ogłoszenia z opisem: silnik kaplica - nic trudnego do wypatrzenia.
Wychodzi na to, ze tylko jakies pechowe egzemplazre są wystawiane do sprzedaży.

Pozdrawiam. I powoli trace ochotę na biemdablju. Ale korci mnie to auto.
  
 
Zupełnie nie zrozumiałem przesłania tego posta...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-07-27 22:18:39, AgnieszkaZ pisze:
I tak oto wyglądał podpis pod ofertą 525 TDS z pierwsza rejestracją 05/1994 Fahrzeug ist seit 02/1995 in meinem Besitz. 1998 Austauschmotor, 2001 Einspritzpumpe repariert, 2002 Automatikgetriebe repariert, 2003 neuer Zylinderkopf. Żeby nie było, w wielu podpisach jest podawane: wymiana silnika, pompy. A ogłoszenia z opisem: silnik kaplica - nic trudnego do wypatrzenia. Wychodzi na to, ze tylko jakies pechowe egzemplazre są wystawiane do sprzedaży. Pozdrawiam. I powoli trace ochotę na biemdablju. Ale korci mnie to auto.



Nie zniechęcaj się tak szybko bo to naprawde dobre maszyny ale jak każdą inną da się zajechać przy nieodpowiedniej eksploatacji a niemca stać na zajechanie auta, on do tego nie przywiązuje wagi i pozbywa się takiego. Poszukaj w innym przedziale cenowym to znajdziesz dobre samochody - niemiec nie idiota i za bezcen dobrego nie odda
  
 
Cytat:
2006-07-28 07:15:58, TIGER81 pisze:
Nie zniechęcaj się tak szybko bo to naprawde dobre maszyny ale jak każdą inną da się zajechać przy nieodpowiedniej eksploatacji a niemca stać na zajechanie auta, on do tego nie przywiązuje wagi i pozbywa się takiego. Poszukaj w innym przedziale cenowym to znajdziesz dobre samochody - niemiec nie idiota i za bezcen dobrego nie odda


dokładnie, większość myśli, że tam auta sa za free i żadne auto nie jest zajechane.

A co do tematu, to cierpliwości a znajdziesz to o które Ci chodzi i w nalezytym stanie.