Swap z 1.6 na 2.0

  szukane wyrażenia:   swap
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paniowie potrzebowalem zalorzyc ten temat zeby nie mieszcac w innych....sprawa wyglada tak :
Napisze co mam do tej pory : Silnik, skrzynia, wiazka, komp, kpl.sprzęgło...
Co musze dokupic? Napewno chamulce(klocki,tarcza,zaciski) ale pojechalem do warsztatu i kolesie mi powiedzieli, ze jak mam kupic półosie i przeguby to napewno musze Mcpersony kupic bo zwrotnica inna bo jesli inne polosie to zawias tez...czy wachacze mogą zostac?
Pomozcie mi bo wstawiam w czwartek auto i chce wszytko miec przygotowane...
Aha i jeszcze jak jest z wiązką? jest oddzielna do kompa czy trzeba rozbierac auto do blachy zeby podlaczyc 2ga wiazke i kompa?

Z góry serdeczne dzieki


[ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2006-08-16 01:18:39 ]
  
 
Cytat:
2006-08-16 01:07:16, RysiekLBN pisze:
Paniowie potrzebowalem zalorzyc ten temat zeby nie mieszcac w innych....sprawa wyglada tak : Napisze co mam do tej pory : Silnik, skrzynia, wiazka, komp, kpl.sprzęgło... Co musze dokupic? Napewno chamulce(klocki,tarcza,zaciski) ale pojechalem do warsztatu i kolesie mi powiedzieli, ze jak mam kupic półosie i przeguby to napewno musze Mcpersony kupic bo zwrotnica inna bo jesli inne polosie to zawias tez...czy wachacze mogą zostac? Pomozcie mi bo wstawiam w czwartek auto i chce wszytko miec przygotowane... Aha i jeszcze jak jest z wiązką? jest oddzielna do kompa czy trzeba rozbierac auto do blachy zeby podlaczyc 2ga wiazke i kompa? Z góry serdeczne dzieki [ wiadomość edytowana przez: RysiekLBN dnia 2006-08-16 01:18:39 ]



z tego co wiem to zwrotnica i wachacze zostaja , tylko półoski trzeba od RS-a
  
 
chyba jeszcze potrzebujesz chlodnice i poduszki silnika.
  
 
chłodnica nie jest taka sama?
  
 
zwrotnica i zawias zostaje ale musisz miec jeszcze sanki pod silnik i poduszki silnika, poloski i przeguby nowe (sprawdzone juz ze pasuje u mnie do zwrotnicy chyba ze masz jakies inne zwrotnice bo niewiem jak to rocznikami szlo). Elektryka jest oddzielna wiazka komputer-silnik i laczy sie z reszta elektryki auta jedna zlaczka 7-pinowa
  
 
Cytat:
2006-08-16 11:43:34, borys pisze:
zwrotnica i zawias zostaje ale musisz miec jeszcze sanki pod silnik i poduszki silnika, poloski i przeguby nowe (sprawdzone juz ze pasuje u mnie do zwrotnicy chyba ze masz jakies inne zwrotnice bo niewiem jak to rocznikami szlo). Elektryka jest oddzielna wiazka komputer-silnik i laczy sie z reszta elektryki auta jedna zlaczka 7-pinowa



fachowiec
  
 
Cytat:
2006-08-17 06:39:28, mss pisze:
fachowiec



aaaaa tam po prostu mi sie udalo