*Prośba dla klubowiczów o głosowanie*

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, mam prośbe o to a żebyście zagłosowali na mój plac zabaw,biore udział w konkursie organizowany przez Danona,jak wygramy to nam odnowią plac zabaw. Robimy to dla dzieci niżej podaje link i opis.Z góry dziekuje wszystkim zainteresowanym. http://www.danonki.pl/index_place_zabaw.php?id=czc3bWs5NmJwMjMxMQ%3D%3D zagłosuj na nasz plac zabaw, wejdz na tego linka, wybierz miasto warszawa potem otwórz drugą strone i odszukaj ul. Jana Pawła II 59, głosuj przynajmniej raz dziennie do konca grudnia.

EDIT


Dolanczam sie za pozwoleniem plac zabaw na ktörym sie wychowalem:

KLUCZBORK Ul.Kochanowskiego 11-29


Dziekujemy za wszystkie glosy!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2006-08-29 00:07:21 ]
  
 
A masz Ale mało coś - 11 głosów ?? Ludziki dawajcie !!! Toć trzeba wygrać !!!
  
 
Mówisz, masz.
Głos oddany
  
 
Dzieki Bolciu, trzeba zgrac całą ekipe i zagotować kompy
  
 
jest i 12 głos
  
 
yest i 13 hihihihi
  
 
no to mój głos też poszedł
  
 
dzięki Tristyan. Ja na dzisiaj juz wymiękam, spadam spac.do zobaczyska jutro.Jutro chciałbym widziec tych głosów 2 razy więcej chłopaki
  
 
Swój głos również dokładam.
  
 
To ja tez sie dołączyłem
  
 
nie ma jak spam 17 poszedł
  
 
jakby ktoś się pytał to 18 głos jest mój
  
 
19 is majn
  
 
Cytat:
Witam wszystkich, mam prośbe o to a żebyście zagłosowali na mój plac zabaw,biore udział w konkursie organizowany przez Danona,jak wygramy to nam odnowią plac zabaw. Robimy to dla dzieci niżej podaje link i opis.Z góry dziekuje wszystkim zainteresowanym. http://www.danonki.pl/index_place_zabaw.php?id=czc3bWs5NmJwMjMxMQ%3D%3D zagłosuj na nasz plac zabaw, wejdz na tego linka, wybierz miasto warszawa potem otwórz drugą strone i odszukaj ul. Jana Pawła II 59, głosuj przynajmniej raz dziennie do konca grudnia.




a ile razy dziennie można głosować i jak mam możliwość korzystania z kilku komputerów to żeby głos był ważny to trzeba podawać inny adres mailowy czy można ten sam. Pozdrawiam
  
 
oddałam głos także
  
 
JA TEZ
  
 


Mój też poszedł
  
 
Cześć ja też oddałem głos a co niech dzieci mają się gdzie bawić
  
 
Zrobione

ale musisz chyba ruszyc wszytskich mieszkancow z okloicy bo glosow masz malusiooooooo a lider natrzaskal tego niezle juz

pogadam ze znajomymi zeby ci troszke popodbijali

pozdrawiam
  
 
27 jest mój