Malowanie Reflektorów - od A do Z ...WERSJA OSTATECZNA - Strona 4

  szukane wyrażenia:   ostateczna
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-26 21:13:55, fryszard pisze:
zrobiłes dziure w spodzie?




pudło al nie martw sie, póki co tylko ty walczysz o browarka
  
 
Cytat:
2006-09-26 21:23:29, Remarq pisze:
malowaniu przednich lamp mówie stanowcze nie moim zdaniem nie poprawia to wyglądu a powoduje że spojzenie autka jakos szarzeje i wygląda tak smutnie.... Ale to moje prywatne zdanie



wszystko zależy jaki kolor autka i jaki model, moim zdaniem taka opcja do mk4 z czarnymi elementami (klamki, zderzaki) pasuje
  
 
kurcze tyle pracy a tak mało komentarzy
  
 
Cytat:
2006-09-26 20:52:13, ToFastMKIV pisze:
Ps. jak ktos zgadnie jak przyciemniłem migacze to stawiam piwko



Może najprościej odkleiłes plastik i przypyliłes czarnym matem
  
 
Cytat:
2006-09-27 07:48:41, Matys318 pisze:
Może najprościej odkleiłes plastik i przypyliłes czarnym matem



też nie. Poprostu podpaliłem kawałek przewodu z izolacją tak aby szedł z niego czarny dym......... który wpuściłem do klosza, w efekcie migacz sie przyciemnił
  
 
Cytat:
2006-09-27 10:52:54, ToFastMKIV pisze:
też nie. Poprostu podpaliłem kawałek przewodu z izolacją tak aby szedł z niego czarny dym......... który wpuściłem do klosza, w efekcie migacz sie przyciemnił

a jak zaparuje, to spłynie?
  
 
gratuluje pomyslu
  
 
heh ciekawy pomysł i fajny efekt końcowy ;]
  
 
Prawie jak to KLIK
  
 
Cytat:
2006-09-27 11:17:59, Matys318 pisze:
Prawie jak to KLIK



to sa wlasnie te same kierunki, tylko na foto wygladaja jak dymne, a w realu......................... zwykle biale.

Nie splynie spokojnie a jak juz zplynie to motipem potraktuje, jakos nigdy mi jeszcze kierunki nie parowaly
  
 
ja jestem na tym etapie szkiełko od kierunku tez przydymiłem myśle nad tym czym to przykleić:
- klej do szyb (czarny)
- silikon (czarny lub biały)
nie wiem co lepiej bedzie wygladac







[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2006-09-27 11:57:10 ]
  
 
Cytat:
2006-09-27 11:56:32, Matys318 pisze:
ja jestem na tym etapie szkiełko od kierunku tez przydymiłem myśle nad tym czym to przykleić: - klej do szyb (czarny) - silikon (czarny lub biały) nie wiem co lepiej bedzie wygladac [ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2006-09-27 11:57:10 ]



ja rozbieralem kilka razy i kleilem na silikon, z poczatku bezbarwny, ale na koncu czarny, poprostu jak przykleisz na czarny to nie bedzie go widac az tak
  
 
To Fast Twój MkIV z przyciemnionymi światłami i kierunkami wymienionymi wygląda świetnie. Te pomatrańczowe kierunki to dramat. Pozdrawiam
  
 
no i jeden refrektor sklejony jeszcze kilka poprawek i bedzie gotowy a dla tego efektu mozna się natrudzic bo warto
  
 
allle montujesz je do swego MK6?
  
 
Cytat:
2006-09-28 08:41:26, surec pisze:
allle montujesz je do swego MK6?



bedzie mix mk6&7 kolejny etap maska ale to jak wyzdrowieje
  
 
to ja tak dla pewnosci zapytam sie ktore partie moge pomalowac



rozumiem ze ta 'ramke' czyli nr 1, 2, 3, 4 bez problemu pozna prysnac czarnym matem (choc to nie za wiele)

....a co z 5 i 6 czyli dolna i gorna czescoia odblysnika?


lampy z mk4
  
 
Cytat:
2006-10-15 14:01:57, zniesmaczony pisze:
to ja tak dla pewnosci zapytam sie ktore partie moge pomalowac rozumiem ze ta 'ramke' czyli nr 1, 2, 3, 4 bez problemu pozna prysnac czarnym matem (choc to nie za wiele) ....a co z 5 i 6 czyli dolna i gorna czescoia odblysnika? lampy z mk4

only 1,2,3,4. No chyba, że lubisz mieć ciemno w nocy jak jedziesz i koniecznie chcesz stracić dowód-to wtedy możesz pryskać bez litości...
  
 
Cytat:
2006-10-15 14:01:57, zniesmaczony pisze:
to ja tak dla pewnosci zapytam sie ktore partie moge pomalowac rozumiem ze ta 'ramke' czyli nr 1, 2, 3, 4 bez problemu pozna prysnac czarnym matem (choc to nie za wiele) ....a co z 5 i 6 czyli dolna i gorna czescoia odblysnika? lampy z mk4



do tego prysnij obwodke klosza (wszystko poza frontem (przodem) i bedzie git (czyt. jak u mnie)
  
 
Cytat:
2006-09-27 11:00:58, surec pisze:
a jak zaparuje, to spłynie?



minelo juz troche czasu, a wszystko jest jak najbardziej ok, nic nie spłyneło