Mały-duży problem z doborem koloru do corolli 1332 98r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Problem polega na tym że w mieście gdzie mieszkam nie moge dobrać i dostać koloru w jakiej mam corolke.
Potrzeba mi dosłownie tyle towaru co lakier do paznokci.
Muszę zrobić zaprawki.
Doradzają mi sprzedawcy w sklepie żebym wybrał sie do serwisu corolli, ale wiem ze tam bedą chcieli dużo pieniedzy a ja nie zamierzam jej całej malować
Pomóżcie
jeśli ktoś bedzie chciał to podam z tabliczki nr żeby dokładnie określić kolor a wiem ze to jest standardowy granat.
Pozdro
  
 
Zadzwoń do ASO i zapytaj ile chcą za zaprawkę.

Nr lakieru z tabliczki raczej nie pomoze /z tego samego powodu ASO nie jest idealnym rozwiazaniem/ bo po tych kliku latkach odcien bedzie juz inny. Jak mi wyślesz komuś klapkę od zbiornika paliwa to Ci dorobią zaprawke
  
 
Cytat:
2006-10-24 11:34:59, Arenty pisze:
....żebym wybrał sie do serwisu corolli, ale wiem ze tam bedą chcieli dużo pieniedzy ...



Orginalny toyotowski lakier zaprawkowy kosztuje raptem około 20 zł - czy to dużo? Kod koloru to pierwsze trzy znaki ostatniej lini na tabliczce znamionowej.
  
 
Cytat:
2006-10-24 11:34:59, Arenty pisze:
....żebym wybrał sie do serwisu corolli, ale wiem ze tam bedą chcieli dużo pieniedzy ...



Orginalny toyotowski lakier zaprawkowy kosztuje raptem około 20 zł - czy to dużo? Kod koloru to pierwsze trzy znaki ostatniej lini na tabliczce znamionowej.