[126]Kolo zamachowe ---> trzeba wyważać , gdzie wyważyć ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy naprawde trzeba wywarzyc kolo zamachowe po stoczeniu a jak tak to mze ktos wie gdzie w wojewodztwie opolskim ma ktos taka wywazarke.
Z gory dzieki
  
 
po stoczeniu kołao zamachowe konicznie trzeba wywarzyć bo będzie latało po całym samochodzie dołączam się z pytaniem: ile kosztuje stoczenie a ile wywarzenie
  
 
Cze!!
U mnie na północy toczenie kosztuje okołoo 30-50 zł, natomiast wyważenie około 50zł. Więcej danych już nie posiadam.W każdym razie wyważyć TRZEBA i to beż zastanowienia!!
  
 
u swiatka w bydgoszczy kosztuje 50 zł(splanowanie + wywazenie)
u kaluzy podobno tez....
  
 
A czy ktos sie orientuje, kto sie tym zajmuje w okolicach Rzeszowa
  
 
Pewnie jakiś tokaż lub ślusarz.
  
 
panowie polecicie mi kogos takiego w krakowie. chodz mi o goscia ktory bedzie sie znal na robocie
  
 
jest taka firma AUTO-SZLIF ul. Makuszyńskiego 5B (adres pochodzi z książki telefonicznej, nie jestem go pewien). tel tam: 425-92-15

  
 
orientujesz sie ile wezmie za stoczenie i wywazenie?
  
 
Adres i tel. mozesz sprawdzic na stronie:
http://www.auto-szlif.krakow.pl/

jak sie dowiesz o ceny to je wklep

  
 
Dzwoniłem tam i usługa ta kosztuje od 30 do 40 złotych w krakowie w firmie Auto-Szlif w Krakowie.
  
 
A moze ktoś wie gdzie w okolicy katowic można wyważyć koło zamachowe. Z góry dzięki.



[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-07-02 10:13:07 ]
  
 
Cytat:
2005-07-02 09:53:13, Bukowina_Driver pisze:
A moze ktoś wie gdzie w okolicy katowic można wyważyć koło zamachowe. Z góry dzięki. [ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-07-02 10:13:07 ]



Przyłaczam sie do pytanka
  
 
Armata ma do sprzedania lekkie koło zamachowe. Masa to niecałe 4Kg. Koło jest wyważone;]
  
 
Cytat:
2005-07-02 15:30:43, rallyman pisze:
Przyłaczam sie do pytanka


zgłos sie do mnie
To ci wywaze
  
 
u swiatka w bydzi toczenie z wywazeniem 50 pln ,-
  
 
Cytat:

zgłos sie do mnie
To ci wywaze
Buczek żartujesz czy serio masz taką możliwość ??
  
 
Ano mam mozliwosc
  
 
Czy orientuje sie ktos gdzie na slasku taka magie robia? prosze odpsiac na prv
  
 
gdzie w okolicach Poznania glownie od strony Środy Wlkp. wywarzaja kola zamachowe chodzi mi tu o adres i telefon no i jak znacie to cene