Niepozorny opel :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=274370

"Drogi: 121 punktów karnych w 20 minut
2006-09-24 15:43 (akt. 09:29)

Wykroczenia na łącznie 121 punktów karnych popełnił 28-letni motocyklista Sebastian S., którego przez 20 minut ścigała policja nieoznakowanym radiowozem. Mężczyzna został zatrzymany w Łęcznej (Lubelskie), gdzie zderzył się z policyjnym autem. Był trzeźwy - poinformowała w niedzielę policja.

Jadący z nadmierną prędkością motorem CBR 900 nie zatrzymał się w Lublinie na wezwanie policjanta, gwałtownie przyśpieszył i uciekł. Policyjny patrol nieoznakowanym radiowozem, wyposażonym w wideorejestrator, podjął za nim pościg.

- Motocyklista nie stosował się do znaków drogowych, przekraczał dozwoloną prędkość, m.in. w miejscu, gdzie było ograniczenie do 90 km/h, on jechał z prędkością 230 km/h, a tam gdzie było ograniczenie do 40 km/h - wideoradar wskazał 176 km/h. Motocyklista popełnił wykroczenia, za które, według taryfikatora, powinno być nałożone w sumie 121 punktów karnych - powiedziała Magdalena Jędrzejek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Pościg trwał około 20 minut. Motocyklistę udało się zatrzymać w Łęcznej, gdzie policja zorganizowała blokadę. Jeszcze tam próbował uciekać i spowodował kolizję z autem policji, które jechało za nim z Lublina.

- Uciekający nie wiedział, że pod maską policyjnej vectry goniącej go od Lublina jest silnik o pojemności 3.2 litra, a za kierownicą siedzi asp. Artur Lis, który kilkanaście dni wcześniej po raz kolejny został najszybszym kierowcą policyjnym w Polsce - powiedziała Magdalena Jędrzejek z KWP w Lublinie.

Sebastian S. dostał 21 punktów, bo więcej według prawa wlepić się nie dało. Motocyklista stracił prawo jazdy. Może nawet na trzy lata, jeśli tak zdecyduje sąd. Żeby je odzyskać, będzie musiał zdać ponownie egzamin. Policja skieruje do sądu grodzkiego wniosek o ukaranie Sebastiana R. za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu do 5 tys. grzywny."

3.2 litra ?? ktos wie co to za wynalazek ??
no lubliniaki strzezcie sie
  
 
no 3.2 V6 takie cuś było...

ale leje z tego tekstu:


Cytat:
Uciekający nie wiedział, że pod maską policyjnej vectry goniącej go od Lublina jest silnik o pojemności 3.2 litra, a za kierownicą siedzi asp. Artur Lis, który kilkanaście dni wcześniej po raz kolejny został najszybszym kierowcą policyjnym w Polsce



buehehehe... tekst jak za starych danych lat...
  
 
tutaj więcej do poczytania o tym debilu

w niedzielę inny kretyn w miejscowości oddalonej kilka km. też motocyklista bez prawka i z nieważnymi badaniami tech. (albo bez dowodu, dokładnie nie wiem) wjechał w ludzi przechodzących przez przejśćie. Dwie osoby w stanie powaznym są w szpitalu.

[ wiadomość edytowana przez: Jaroslav dnia 2006-09-25 13:34:21 ]
  
 
Obbejrzałem sobie filmik z poscigu mhhh ładnie idzie ta Vectra
  
 
A gdzie mozna ogladnac filmik??
  
 
Tu taj!! !! !!
  
 
Cytat:
2006-09-25 15:28:33, jan_10 pisze:
Tu taj!! !! !!



kuuuurde... niebangla...
  
 
kliknij prawym zapisz na dysk
a tu link do oglądania ze strony
  
 
niezły debil!
  
 
3.2 litra V6 ????????????????????????? pierwsze slysze chyba ze to jakis nowy wyna;lazek mam na mysli SIGNUM bo takie silniki tam sa?? Ale ze w straszych wersjach to nie slyszalem!! Dajcie namiar na ta vectre to po podziwamy a nie tam jakiegos pajaca na motorze!! hehehe
  
 
w nowych Vectrach GTS najmocniejsza wersja to własnie 3,2 v6.. niezły smaczek
  
 
Cytat:
2006-09-25 13:46:20, jan_10 pisze:
Obbejrzałem sobie filmik z poscigu mhhh ładnie idzie ta Vectra


ojj napiera, napiera
  
 
oki oki ja sie zgadzam ze w tych nowych to jest motor 3,2 ale nie wydaje mi sie zeby to byl nowy model tej vectry... stac policje na takie gobloty??
  
 
Zdziwil bys sie jakie maja autka... szczegolnie jak tajniacy jezdza, po kraku to wypasne terenowki... przyciemniane szybki ... kozaki
  
 
podejrzewam ze czesciowo so to auta -po ktöre sie wlasciciel nie zglosil po odnalezieniu

a moze jakaj REFORMA POLICJI !!!!
  
 
droga wylotowa na lubartow, do koleszki wyskoczyli z suszarka jak jechal okolo 140km/h i myslal ze ucieknie.... zatrzymal sie po przejechaniu kilometra i strugal glupa ze ich nie zauwazyl Vectra czesto jezdzi w nocy takze... no uwazac musimy
  
 
W poznaniu w drogówce jezdzi nowy vw passat 2.0 tdi, więc zaczynaja sie chłopaki rozwijać.
  
 
Cytat:
2006-09-26 06:48:36, Forest pisze:
w nowych Vectrach GTS najmocniejsza wersja to własnie 3,2 v6.. niezły smaczek



małe sprostowanie...
Obecnie nie ma już nowej Vectry GTS - zresztą GTS wcale nie oznaczał że pod maską jest V6 - warian GTS mógł być nawet z dieslem albo małym benzyniakiem

teraz Vectre można kupić z nowym silnikiem V6 benzyna 2.8l z podwójną turbiną - moc 230 KM lub w wersji OPC ten sam silnik rozwija 255 KM

dodam tylko że jeździłem troche obiema wersjami tak 3,2 i nową OPC 2,8 - fajne auta ale to "mistrzowie prostej" - auta są tak podsterowne że strach...

nawet w aktualnej edycji TopGear stestowali Vectre OPC no i niestety nie wypadło to najlepiej...
  
 
to co 3,3 juz nie robiä ? w Signumie tez nie ?
  
 
nie... ani 3.3 ani 3.2 już nie ma w ofercie dla samochodów Vectra i Signum - prawdopodobnie wróci w Antarze (nowej terenówce)