Amory Gabriel czy KYB??malan - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-05-15 15:54:22, lukaszc pisze:
te u dziadka jak pytałem są po 80zł i on daje swoje amory !!!


A możesz podać do niego adres i tel (jak ma) bo bym zamówił dwa na tył
  
 
Osobiście polecam KYB, bo Gabriele to totalna kiła. Jeśli chcesz, Madcar, to mogę z tobą na spółkę łyknąć Bilstein'y, bo potrzebuje przody.
  
 
hmm ja jeżdżę na KYB, ale nie powiem, żeby były jakieś "sportowe", totalna seria, długośći te same co krosna/delphi , w czasie jazdy też nie ma różnicy.... a co do gabrieli, to słyszę dopiero drugą niepochlepną opinię, kumpel "internetowy" ma, podobnie kilku jego znajomych i bardzo sobie wszyscy chwalą podobno amor tylny np jest krótszy od krosna, i wogóle podobno "twardsze" są. ile ludzi tyle opinii
  
 
To moze ktos mi powie czy gdzies w necie dostane KYB albo Gabriele do malca???
Bo potrzebuje pilnie amorow 4 szt...a na bilsteiny naet uzywki nie mam kasy....musza mi te niby twardsze amory wytrzymac 3-y kjs`y....a potem jeszcze zime...a na next sezon to juz kase skombinuje na bilsteiny...
to jak gabriele tez nie wystepuje w katalogu...u KYB tez nie jest wesolo w katalogu sa tylko tlne do bisa...
  
 
gabriele w katalogu tez występują tylko do bisa
  
 
amory do malucha występują normalnie w katalogu KYB. u nas w kraku kosztują jakoś koło 50 zł/szt z kompletem poduszek i bez problemu można je dostać. można też kupić w inter carsie, tylko nie wiem, czy jest gdzieś w pobliżu ciebie (ale z tego co się orientuję, to tam kosztują jakoś 80 złotych )
  
 
numer amorów KYB na tył to: 443006 przód 443005
  
 
o fajnie a ma ktos te numery do gabrieli???
wtedy nie bylo by bata ...
  
 
reasumujac w takim razie gdzie mozna wysylkowo kupic komplet Gabrieli do malca w Polsce? ktos zna jakies sklepy/firmy?

chodzi o firmy gdzie mozna wysylkowo kupic bo w toruniu raczej takich sie nie uswiadczy

[ wiadomość edytowana przez: ZoLt4R dnia 2003-06-23 00:31:04 ]