Tragedia-Smierc Ani[*]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KLIP TO CO SIE STALO

Chcialbym o chwile przemyslenia to co sie stalo przechodzi ludzkie pojecie dzieciaki w wieku 14lat robia takie zeczy to niedlugo ledwo zacznie chodzic a juz z nozem bedzie latal....
wracajac do Ani odebrala sobie zycie... tego juz nikt jej nie przywroci...
A bydlo ktore to zrobilo prawdopodobnie do wiezienia nie pojdzie skonczy sie na poprawczaku....
JA bym takich gnojow karal jak doroslych ludzi...
wszyscy sa cwani po tragedii dlaczego wogle doszlo do takiego zajscia w szkole na lekcji.
zapalmy swieczke....
[*]
  
 
Filip nie skomentuje tego co sie stalo bo za duzo we mnie gniewu

i ja bym zalatwil inaczej sprawe z tymi bydlakami

szkoda ze nie mozna nigdzie znalesc zdjec ich twarzy

dobra koncze bo emocje zaczynaja przezemnie przemawiac

[*]
  
 
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*[*]][*[*]][*]
  
 
w srednioweiczu za kradziez obcinano reke, wpalano oczy i ucinano jezyk za inne zbrodnie karano smiercia..pelnoletni czy nieletni jezeli odpuszcze sie zbrodni z pelna premedytacja powinien z pelna odpowiedzialnoscia odpowiadac za swoj czyn....kara smierci powinna byc obecna w polskim i nie tylko prawie i od razu egzekfowana..dziewczyna miala przed soba cale zycie....
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
  
 
[*]
  
 
[*]

nie wiem co TV i radio na ten temat opowiada, czytałem tylko w necie ale mi to wystarczy. nie będę komentował bo walczę z wulagryzmem.
  
 
3 miesiące poprawczaka!!! Ot *&^%$# wyrok. Chociaż jak tak sobie myślę - dziś nawet jak trafisz do więzienia to w sumie nie będziesz maił tak źle. No chyba że zostawisz rodzinę, dzieci, żonę. Ale jęśli nie to tam nie jest tak źle. Panowie przestępcy mają dziś w celi między innymi: telewizor, kablówka, gry tv - PS, Xbox, komputery, siłownie, boiska bo gry w kosza, siatkę, nogę, kaplicę, lekarza jakiego tylko chce - dermatolog, dentysta, okulista, internista, rentgen, chirurg, szpital - i mają to praktycznie pod ręką. Jedynym mankamentem jest spacer jednogodzinny na dobę. I jak w takich warunkach taki człowiek ma odczuć karę? Ja nawet zastanawiam się czy oni wiedzą że są tam za karę. Już nie wspomnę o więzieniach w systemie półotwartym bo to już wogóle inna bajka. Jednym słowem system penitencjarny w Polsce to sanatorium a nie więzienia typu zamkniętego. Panie Ziobro - pole do popisu jest wielkie, tylko z takimi wyrokami jak ten - 3 miesiące - to daleko Pan nie zajedziesz.
  
 
ja mam 3 letnią córeczke szybko czas minie i zacznie chodzić do szkoły, niestety mam obawy przed tym , w tek chwili co sie wyprawia w szkołach to strach dzieci puszczać.a takim frajerkom to bym kut....sy obcinał. mieli by za swoje.

  
 
[*]

zastanawiam sie tylko co bylo powodem biernosci reszty klasy ... czy to byl strach aby nie "zająć Ani miejsca" czy moze tez im sie to podobalo ?

odnosnie wiezień ... z tego co wiem to dla bezrobotnego w naszym kraju dobrym rozwiazaniem jest cos odwalic ... albo zarobi albo pojdzie siedziec - gdzie bedzie mial pod dostatkiem wszystkiego i nie bedzie musial sie martwic. Ja bym tak cos w stylu syzyfowej roboty wymyslil .... a zeby przynajmniej sie narobili i nie blokowali miejsc pracy
  
 
Wiesz im to nie przeszkadza ze siedza w poprawczaku bo maja tzw. wakacje.
wydaje mi sie ze reszta klasy niechciala miec tzw. przypalu u nic ze "sprzedali" ich co robia na lekcji.... mnie to dziwi ze dzieciaki w takim wieku 13lat popelniaja takie zbrodnie to nie dlugo gnoje w podstawowej szkole wiek 10lat bedzie z nozem do nauczyciela czy kolegow podchodzil....
jednak najbardziej wspolczuje rodzica tej dziewczynki....
teraz Giertych szuka dziury w d***e a jej zycia juz nic nie przywroci...
  
 
Wielka tragedia. Szkoda wielka, że Giertych robi na tym akcję promocyjną własnej parti w przed dzień wyborów.

  
 
Cytat:
2006-11-01 19:36:16, vipmarek pisze:
ja mam 3 letnią córeczke szybko czas minie i zacznie chodzić do szkoły, niestety mam obawy przed tym , w tek chwili co sie wyprawia w szkołach to strach dzieci puszczać.a takim frajerkom to bym kut....sy obcinał. mieli by za swoje.


ja mam 4 miesieczna, ale ytez sie we mnie zagotowalo i ogarnal mnie strach... nie da sie przeciez zawsze byc z dzieckie, wiecznie go pilnowac... a to moglo sie przydarzyc kazdemu dziecku...
dziwi mnie tylko reakcja matki tej Ani... ona nie wini tych chlopcow... ja bym ich pozabijal, lamiac kazda kasc z osobna - niech umieraja dlugo...b dlugo !!!
  
 
wiem ze sie bulwersujecie na te wiesci. sam bylem w szoku jak o tym uslyszalem. ale niestety nie moge tez byc bierny na twoje zdanie dotyczace jej matki. takie zachowanie wlasnie odroznia czlowieka od (sorry ze to tak ujme) od zwierzecia. co to da ze chlopaki posiedza albo nawet umra?? to i tak nie zwroci Ani [*] zycia. jedyny plus tego ze ich nie bedzie wsrod nas to taki ze na bank juz niczego podobnego nie zrobia. a jesli chodzi o wymiar kary to raczej odsiadka nie zrobi na nich wiekszego wrazenia. najlepiej ucic im kut.sy!! to bedzie najlepsza kara dla takich i podobnych przestepstw
  
 
zolwik uciac i powiesic na drzewie na srodku jakiegos dziedzinca i tak robic z kazdym!!!

chyba czas samosadow powinien wrocic
  
 
hmmm... bardzo radykalne wypowiedzi, naprawde bardzo, wiekszosc nakrecona przez opinie i media - i o to wlasnie chodzi....

ososbiscie najbardziej odpowiada mi krotki post GSI - bo tak naprawde oddaje sedno sprawy.

kilka pytan na dzien dobry:
- czy widzial ktos z was film nakrecony przez "tych zwyrodnialcow"
- i dlaczego film nie ujrzal swiatla dziennego ?
- dalczego nikt z klasy nie reagowal na to co sie stalo - i dlaczego byc moze zwykle przepychanki wydawaly sie im normalne (nie bylem tam, nie wiem - wy tez nie)...
- bo moze czesto dochodzilo do takich rzeczy wczesniej - podkreslam - nie wiadomo czy az tak drastycznych jak je opisywaly media (nie bylem tam, nie wiem - wy tez nie)...
- dlaczego dzieci nie zostaly przesuchane przez prokuratora (nie bylem tam, nie wiem - wy tez nie)... info pochodzi z mediow
- dlaczego wersja dzieci nie zgadza sie z wersja oficjalna i dlaczego pod presja otoczenie nawet boja sie z domu wychodzic - bo moherowe berety po kazaniu Goclowskiego tropia dzieciaki z tej szkoly jak zwierzyne lowna ??
- dlaczego w najblizszej rodzinie zmarlej Ani popelniono az trzy samobojstwa ?
- jak niejednokrotnie opisywano takie doswiadczenia wskazuja "jedyna latwa droge" poradzenia sobie z problemami tego swiata..
- dlaczego okreslacie pobyt w poprawczaku jako "wakacje" - gdzie prawdopodobnie chlopaki maja juz pierwsze gwalty za soba (nie bylem tam, nie wiem - wy tez nie)... a z pewnoscia nie wyjda z poprawczaka lepsi ...
- dlaczego robi sie z samobojcy bohatera i meczennika i chowa sie go z taka pompa, wbrew zasadom kanonicznym nadajac jednoczesnie okreslenie "mordercy" pozostalym osobom z tej szkoly, okolicy, miasta ?
- dlaczego dzis mamrotanie pod nosem "ja sie chyba zabije" traktowane jest z panika i histeria a dzieciaki jaja sobie robia, czuja sie wazne, podziwiane, w centrum zainteresowania (w dzisiejszej GW koleje info o probie zamobojstwa) ???

- dlaczego jedne partie wykupowaly czas antenowy za gruba kase a ktos kto potrzebowal reklamy zrobil wszystko aby ja miec- i akurat dobre miejsce i czas sie trafily ?


jesli ktos ma informacje na temat filmu - prosze mnie sprostowac - i potwierdzic ze wydarzenia mialy tak dramatyczny przebieg jak je opisano, i gruba chlopakow jest faktycznie tak zdemoralizowana, sprytna i okrutna jak to sie opisuje - bo moze faktycznie nawet uwazany za szefa chlopak spytany znienacka ma problem aby przypomniec sobie jak sie nazywa ? a co dopiero kierowac grupa majaca na celu osaczenie, ponizenie i gwalt dziewczynki ?


aha, nie naskakujcie na mnie jako osobe zwyrodniala, pochwalajaca "przepychanki w klasie" i to co sie stalo... pragnalbym tylko miec 100% informacji zanim wydam wyrok - zanim napisze cos w rodzaju:
>>> ja bym ich pozabijal, lamiac kazda kosc z osobna - niech umieraja dlugo...b dlugo !!! <<<<
  
 
Harry . . mowisz dobrze, jednak zastanow sie dobrze, czy dojdzie sie w tym momencie prawdy ? jak to bylo . . . Chyba nei do konca . .
Moze dziewczyna miala na tyle slaba psychike i poprsotu nie poradzila sobie z tym probleme, upokorzeniem. I nie mow ze chowa sie ja z pompa, bo kazdy pogrzeb to tragedia dla bliskich osob zmarlego,uszanuj to . .
Spojrz na tych chlopakow, mowisz ze sami nie wiedza teraz co powiedziec jak za zadawane pytania, jak sie nazywaja itp. . . Ale w grupie byli mocni ? Potrafili zrobic to co zrobili ?
Teraz jak to 'juz' sie stalo to zaden z nich nie ma odwagi na drzwi otworzyc . .
Zobacz co sie stary dzieje w szkolach, ten wybryk to czubek gory lodowej takich incydentow w polskich szkolach. Obijaja geby mlodszym lepiej niz na burdzie na stadionie. Zbierze sie 5 leszczy, zlapia jednego cwaniaka, obija go i mysla ze co to nie oni . .
Uwazasz ze to normalne ?
To ze spieprzylij sobie kawalek zycia to ich sprawa, ale przyczynili sie do tego ze ona odebrala sobie zycie i to w zaden sposob ich nie usprawiedliwia . .
Ja nie wyznaczam tutaj jednego jako przywodcy grupy, uwazam ze kazdy ktory bral w tym udzial jest winny, nawet ci ktorzy podsmiewajki sobie urzadzali z boku patrzac na to co sie dzieje . .


[ wiadomość edytowana przez: taxi dnia 2006-11-15 13:49:17 ]
  
 
Filmu nie ma bo jak sie dowiedzieli sprawcy ze jest afera zwiazku z tym to wykasowali filmik teraz policja usiluje z technikami odzyskac film z telefonu


[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-11-15 16:14:56 ]
  
 
Cytat:
2006-11-15 13:01:31, harry pisze:
hmmm... bardzo radykalne wypowiedzi, naprawde bardzo, wiekszosc nakrecona przez opinie i media - i o to wlasnie chodzi....


Właśnie chyba nie o to. Media potrafią przekręcić wszystko że nie wiesz gdzie dupa gdzie głowa. Tylko rozum i własne oczy prowadzą do względnej prawdy.

Przykład? proszę (wymyśliłem na poczekaniu)
Czemu nie mogło być tak- MOGŁO-przypominam narwańcom

ETAP1
Nauczycielki brak
Grupka małolatów przepychająca się i podszczypująca "nałatwiejszą" dziewczynę w klasie - UWAGA: Nałatwiejsza tzn. z którą mieli najśmielszy kontakt w żartach i docinkach.
Dochodzi do ścisku - jeden trzyma, drugi podnosi koszulkę, trzeci filmuje - widać kawałek gołej piersi - niezły obciach w klasie dla dziewczyny.
Efekt? dół psychiczny, załamanie, skłonności w rodzinie do desperacji - brak wyjścia- koniec znamy
Teoretyczny koniec sprawy jak w innych przypadkach.

ETAP2
Sprawa wypływa - media rozdmuchują bo nie ma innych Top-Tematów na rynku -wyciągają brudy ze wszystkich szkół - przypadki molestowania i samobójstw małolatów w całym kraju. Jest Fajnie, Jest Głośno oglądalność i nakłady rośnie, reklamodawcy walą oknami i kominem - kaassaa że hej - tak jak w przypadku pobić i zabójstw niemowląt wyciąganych seryjnie i namiętnie w sporych grupkach na raz - a w szczególności przypadku zagłodzenia dziecka - widzę te szczebelki obgryzane przez głodne maleńkie dziecko i dzięki mediom - CHCĘ GNOJA ZABIĆ - to ze mną robią media.

ETAP3
Mochery,chomiki,RomanEksterminator i inne nieczyste siły węszą sprawę zaczyna się realpolitik i prężenie muskułów i piórek.

ETAP4
Nakręceni przez tę bandę i media - zaczynamy pisać bzdury na tym forum i innych
CHCEMY KRWI, CHCEMY OBCIĘTYCH I POWIESZONYCH JAJ - CHCEMY ŻEBY TO PRAWO ZA NAS ZROBIŁO
Dajemy się uwieść i prowadzić jak psy za kawałkiem świeżego miąska ociekającego krwią. Ogłupieni zapachem krwi dajemy im prawo do zmiany prawa
Koniec historyjki

Powodzenia w powożeniu hormonami.
  
 
soltys - nie bardzo rozumiem - to zgadzasz sie ze mna czy nie ?
- zacytowales moja wypowiedz, zanegowales jej sens i "prawidlowosc" a potem wymieniasz to wszystko co ja w innych slowach opisalem pare linijek wyzej...
wlasnie tak uwazam ze z "malej sprawy", (podkreslam - nie wiemy co bylo na tym filmie) ktora zaaowocaowala tragedia z powodu rozchwiania psychicznego dziewczynki media zrobily idealnie medialny temat - a ze giertych musial znalezc cos w tym okresie aby sie pokazac to juz dalej poszlo z gorki...


"o to wlasnie chodzi" - o to chodzi mediom, abysmy wydawali sady bez znajomosci faktow - to mialem na mysil ale chyba nie bardzo zostalem zrozumiany
  
 
Cytat:
2006-11-17 16:03:00, Solltys pisze:
ETAP3 Mochery,chomiki,RomanEksterminator i inne nieczyste siły węszą sprawę zaczyna się realpolitik i prężenie muskułów i piórek.

ej! od chomików to Wy mi się od.......cie oki? nie masz racji Soltys z ta najlatwiejsza dziwczyna... i to ze w jej rodzinie byly juz samobojstwa tez nie ma z tym nic wspolnego... pomysl, ze to co sie stalo, moglo sie przydarzyc Twojemu dziecku...ciekawe czy wtedy bys tak bronil teorie typu "zabic gnoja"...