VI TURNIEJ GOKARTOWY OKP 08.12.2006

  szukane wyrażenia:   turniej
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OFICJALNIE OGŁASZAM!!

8 Grudnia 2006 w dniu święta Konstytucji Uzbekistanu organizujemy już VI Edycję Turnieju Gokartowego o Puchar Prezesa i parę innych nagród.

Więcej informacji juz wkrótce.


Do zobaczenia

P.S.
Tego samego dnia w 1991 zaczęło nadawać RADIO MARYJA


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-11-18 23:33:28 ]
  
 
Cytat:
Tego samego dnia w 1933 roku w USA zniesli prohibicję


czyżbyś coś sugerował?
  
 
marzę o tym by być, może wpadnę do PL na chwile to zawitam do Was

pzdr
  
 
No wiecie co nei mieliscie kiedy tego organizowac bo 2 grudnia to mamy urodziny VKP i impreka sie szykuje no i lipoa nie rozdwoje sie!!!!!!!
  
 
malutki vkp powstało z okp więc święto podwójne
  
 
Panowie i Panie proponuje NOWY termin spotkania.

08 GRUDNIA 2006

Przepraszam za zamieszanie. Tym razem ja zawaliłem.....impreza rodzinna.
Co do godziny to proszę o propozycję. Nie musi byc tak późno.
Ja proponuje godzinę: 16:00
W Poniedziełek pojadę i zarezerwuję tory. Prosba o Maryjana aby zadzwonił do Naszych przeciwnków.

I troche więcej informacji.

Zasady ścigania:
Każdy będzie zobligownay do dwóch przejazdów po min. 5 minut.
Liczy się najlepszy czas.

Do finałów przechodzą 3 osoby z najlepszymi czasami.
W finałowym wyścigu wygrywa ten, który "zrobi" najlepszy czas okrążenia finałowej rogrywki.

Nagrody
Pierwsze trzy osoby otrzymają pamiątkowe koszulki
Za pierwsze miejsce przewiduje PUCHAR oraz może cos jeszcze....

Bedziemy prowadzi klasyfikację w kategori "Najszybsza Kobieta OKP"
Przewidziane oddzielne nagrody!!!
Dodatkowo, każdy kto stawi się na Turnieju będzie mógł otrzymać SMYCZ Naszego klubu.

Catering
Przewidujemy napoje chłodzące z niską zawartościa %
Osoby o wadze poniżej 60KG będą zmuszone do zjedzenia 3 zestawów "kujczaka na ośtro" od chińczyka.

After Party
W Soboty w BlueCity organizowane sa patańcówki na ostatnim piętrze. Dla chętnych.


Jak co roku mam nadzieje, że będziemy się dobrze bawić.

  
 
Cytat:
2006-11-18 01:45:58, NAZAR pisze:
malutki vkp powstało z okp więc święto podwójne



Ale bym sie nei rozewał!!!
  
 
Cytat:
2006-11-18 23:30:28, GSI pisze:
Panowie i Panie proponuje NOWY termin spotkania. 08 GRUDNIA 2006 Przepraszam za zamieszanie. Tym razem ja zawaliłem.....impreza rodzinna. Co do godziny to proszę o propozycję. Nie musi byc tak późno. Ja proponuje godzinę: 16:00 W Poniedziełek pojadę i zarezerwuję tory. Prosba o Maryjana aby zadzwonił do Naszych przeciwnków. I troche więcej informacji. Zasady ścigania: Każdy będzie zobligownay do dwóch przejazdów po min. 5 minut. Liczy się najlepszy czas. Do finałów przechodzą 3 osoby z najlepszymi czasami. W finałowym wyścigu wygrywa ten, który "zrobi" najlepszy czas okrążenia finałowej rogrywki. Nagrody Pierwsze trzy osoby otrzymają pamiątkowe koszulki Za pierwsze miejsce przewiduje PUCHAR oraz może cos jeszcze.... Bedziemy prowadzi klasyfikację w kategori "Najszybsza Kobieta OKP" Przewidziane oddzielne nagrody!!! Dodatkowo, każdy kto stawi się na Turnieju będzie mógł otrzymać SMYCZ Naszego klubu. Catering Przewidujemy napoje chłodzące z niską zawartościa % Osoby o wadze poniżej 60KG będą zmuszone do zjedzenia 3 zestawów "kujczaka na ośtro" od chińczyka. After Party W Soboty w BlueCity organizowane sa patańcówki na ostatnim piętrze. Dla chętnych. Jak co roku mam nadzieje, że będziemy się dobrze bawić.



Prezes już Cię lubie za zmianę terminu Jak dla mnie to Bomba i pasuje jak jasna CH...a
  
 
Cytat:
2006-11-18 23:30:28, GSI pisze:
"Najszybsza Kobieta OKP"

hmmmmm dosyć intrygujaca konkurencja GSI
  
 
a szkoda , bo my jedziemy tydzien puzniej do PL
  
 
[quote]
2006-11-18 23:30:28, GSI pisze:
Panowie i Panie proponuje NOWY termin spotkania. 08 Ja proponuje godzinę: 16:00


TO JA ODPADAM, NAJWCZESNIEJ JAK MOGE BYC TO 18.00 MOZE BY SIE UDALO NA 17.00
  
 
Ja pracuje do 17 wiec najszybciej jakbym mogl to dojade na 17:30

pod warunkiem ze nie utkne pod wiaduktem przy zachodnim i znow nie bede krazym po parkingu podziemnym w BC
  
 
A może da się zmienić na np. 20 godzinę co ?

Jeśli wiatry dobrze by zawiały i w pracy nie marudzili i u mojej dało by się załatwić wolne to bym przewietrzył gnide do Warszawy .
  
 
O 20.00 BYLO BY NAJLEPIEJ....... JESTEM ZA
  
 
Godzina 20:00 jest dobra.

Nastepnego dnia jest 44 Rajd Barbórki
http://www.barborka.pl/2006/index.php?modex=pnews&&s=7



[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-11-21 09:12:56 ]
  
 
teraz to mi sie podoba , jestem na 100%

  
 
tor na 8 grudnia zarezerwowany od 20 do 22

ps. poprosiłem MSJ-a o zapytanie chłopaków z KTK czy nie chcieliby być naszymi przeciwnikami, więc czekamy na info.
  
 
Panowie kto ma zakładać koszulki Klubowe. Kto niema....może zamowic u mnie. Będą na turniej.
Koszt około 40zł za sztukę.
  
 
Jeśli walka by była z KTK to wypadało by aby OKP miało na sobie klubowe koszulki , moja jeszcze nie wyblakła i jeśli się pojawię z rodzinką to będe ją miał na sobie
  
 
będziemy walczyć - postaram się przybyć ale najpierw potrenuję jazde na gokarcie