VI TURNIEJ GOKARTOWY OKP 08.12.2006 - Strona 6

  szukane wyrażenia:   turniej
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwróć uwagę, że z czasem z tego roku zająłbym na poprzednim turnieju pierwsze miejsce!!!


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-12-11 11:59:25 ]
  
 
a ja bylbym pierwszy ze swoimi czasami w IV turnieju tez w BC
  
 
niezla poprawa czasöw! w poröwnaniu z wczesniejszymi turniejami -ja w ten dzien bylem na essen moto show -mam foty tylko jak zrobic taka galerie-mam jeszcze JAalbum instalke -ale czy potrzebuje dotego jakiegos serwera czy cos ?
  
 
Ludziska jak dla mnie impreza w 100% udana.

Wielkie podziękowania dla prezesa i dla wszystkich obecnych za sietną zabawe.

Nasze czasy przejazdu cieniutkie ale razem Poznaniakami będziemy trenować do następnego turnieju

Pare fotek Maćka które zrobił na turnieju a dalej już nasze z tego co działo sie w sobote od rańca

Album
  
 
Trenujcie, trenujcie. Za rok zamiast zapraszać inne kluby można zrobić "Turniej miast".


  
 
Seba no nie! GRATULUJE !!!!

Jestem w szoku i to sporym, stawialem na Maryjana
no ale widze ze Sebcio okazal sie czarnym koniem

ogladalem foteczki widze ze zabawa byla swietna Brawo Panowie !

szkoda ze nie mogle razem z Wami spedzic tego czasu
moze uda nam sie spotkac jeszcze przed swietami ???

Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia.
  
 
Noo AVE szkoda szkoda i dziekuje za gratulacje ale uczciwie mowiac bardziej bym sie ucueszyl jak bys byl z nami!! Nooo ale co zrobic sila wyzsza!! A wlasnie jest jakis spot przed gwiazdka?? W sumie mozna by bylo zrobic!! A jak reszta na to sie zapatruje??
  
 
Cytat:
2006-12-11 22:34:47, GSI pisze:
Trenujcie, trenujcie. Za rok zamiast zapraszać inne kluby można zrobić "Turniej miast".



Ze wzglęgu na to że tor macie pod nosem i ciągle trenujecie zamiast " Turnieju miast" zróbmy " Stolica kontra Reszta Polski"