VI TURNIEJ GOKARTOWY OKP 08.12.2006 - Strona 2

  szukane wyrażenia:   turniej
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to widze ze ekipa bedzie niezla.
  
 
jeszcze nie wiem bo nie bardzo mam gdzie przenocowac z moja pania jesli bym ja namowil
  
 
zablokujcie mi dostęp do tego wątku po się zapłaczę w tej mokrej GB nie mogąc się zjawić i z Wami pojeździć

pzdr
  
 
tak sie zastanawiam ile kosztuje bilet lotniczy Düsseldorf>Wa-wa ?bym se wyskoszyl tymbardziej ze plany przyjazdu na sylvka sie oddalaja
  
 
No to bedzie pieknaaaaa jazdaaaaa

kurde koszulka klubowa juz szczeka wrecz wyje i wyrywa sie do drogi

to bedzie pieknny dzien O le Oleeee Niech Gromi wszytskich OKP !!!
  
 
Cytat:
2006-11-22 22:28:44, Soczewa pisze:
będziemy walczyć - postaram się przybyć ale najpierw potrenuję jazde na gokarcie


Soczewa mam nadzieje że dojedziesz
Bo ja + Zolwik jesteśmy na 99% i jeszcze może Taxi z nami pojedzie
Tylko cicho sza bo jak sie dowiedzą w Wawie to wyprowadzą policje na ulice
A tak poważnie jak znajdziemy nocleg to może uda sie zostać na weekend
  
 
Cytat:
2006-11-23 18:55:35, CHAOSseba pisze:
tak sie zastanawiam ile kosztuje bilet lotniczy Düsseldorf>Wa-wa ?bym se wyskoszyl tymbardziej ze plany przyjazdu na sylvka sie oddalaja



Lotem 99 pln W TV pokazywali
  
 
Dla zielastych chłopaków już organizuje nocleg. Adam z Familją tez będą.
Mam nadzieję, że Zając z kobietą przyjedzie. Gokarty temat II planowy.....fajnie będzie was zobaczyć.
.
.
.
Smaczku dodaje impreza dzień pozniej.
Rajd Barbórki dzień pózniej!!!!
Zastanawiałem się co zrobią na Karowej....jest w remoncie ....i już wiem!!!!!!!!!

"......Karowa w tym roku na pewno się odbędzie! Z powodu remontu wiaduktu jej trasa przebiegać będzie inaczej niż wszyscy znamy. OS będzie skrócony. Start tradycyjnie w okolicy budynku Uniwersytetu Warszawskiego, przejazd ulicą browarną (z szykaną), tradycyjna beczka i wjazd pod wiadukt. Następnie za wiaduktem po krótkiej prostej nawrót na kostce i powrót do dolnej beczki. Tam po widowiskowym przejeździe beczki znowu powrót na górny nawrót i do mety (jeszcze raz przejeżdzając dolną beczkę i szykanę). Tylko tak w porozumieniu z Dyrekcją Zarządu Drog Miejskich udało się zaplanować trasę odcinka. Dobra wiadomość dla kibiców - dolna beczka przejeżdzana będzie przez każdego zawodnika czterokrotnie! Szczegółowa mapa odcinka Karowa pod koniec listopada."

Powiem wam, że to najbardziej widowiskowy rajd jaki oglądam co rou.




[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-11-26 23:09:27 ]
  
 
Uoo, wlasnie natrafilem na ten topic Mi osobiscie tez zdecydowanie pasuje godzina pozniejsza niz 16 (praca). Fajnie bedzie sie z Wami ponownie spotkac
  
 
Niestety ze strony KTK nie było żadnego odzewu.
Ale w zamian dogadałem się z Klubem Renault 19.
  
 
Cytat:
2006-11-26 13:56:11, MSJ pisze:
Niestety ze strony KTK nie było żadnego odzewu. Ale w zamian dogadałem się z Klubem Renault 19.



no to fajnie, dzieki za zalatwienie przeciwnikow

ps.moze chlopaki z KTK nie czuja sie jeszcze na silach aby stawac z nami w szranki

  
 
Pomału będziemy robic liste osób. Trzeba będzie jakoś się zorganizować.
Serdecznie wszystkich zapraszamy.Miejsca jeszcze są.
  
 
wpisuję się na listę jako pierwszy
  
 
Cytat:
2006-11-28 14:39:43, Soczewa pisze:
wpisuję się na listę jako pierwszy


Soczewa Ty sie tak nie ciesz bo dzielisz ze mną pokój w hostelu a ja lubie sobie czasami zachrapać
  
 
Dzień dobryyyy, o nie to już rok od ostatniego turnieju?! Cieszę się bardzo, poczynie usilnych starań aby wziąc udział w zawodach.Muszę tylko jeszcze się odelżyć.
  
 
Cytat:
2006-11-28 20:18:22, cwieta pisze:
Dzień dobryyyy, o nie to już rok od ostatniego turnieju?! Cieszę się bardzo, poczynie usilnych starań aby wziąc udział w zawodach.Muszę tylko jeszcze się odelżyć.


Cwieta już Cie wypuścili ?
  
 
ADAMIE , zawsze cos moze spasc Ci na glowe i nie bedziesz chrapal
  
 
Cytat:
2006-11-29 15:56:07, Soczewa pisze:
ADAMIE , zawsze cos moze spasc Ci na glowe i nie bedziesz chrapal


Przemku jak rzucisz przepływomierzem do 3.0 albo pełną puszką piwa to niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, inne przedmioty niemile widziane
Pozdro i do zobaczenia

p.s. dalej szukam noclegu dla nas i Zająca ale nie kumam ulic w Wawie

[ wiadomość edytowana przez: Zielu dnia 2006-11-29 22:36:28 ]
  
 
Wy sie tak spierajcie, a ja sie zglaszam na chetnego
  
 
oba przedmioty masz zapewnione
co do noclegów - mam dostać odpowiedź od mojej warszawskiej przyjaciółki ale to dopiero w piątek, będziemy oczywiście w kontakcie 24 H